zazi
01.06.10,09:53
Dobrý deň! Chcela by som si prečítať názor niekoho,kto pouzil sanačnú omietku vo vnútorných priestoroch domu. V pivnici nám začali plesnivieť steny,lebo je umiestnená pod úrovňou zeme. Steny by sme chceli obiť a nanovo nahodiť sanačnú omietku. Neviem,či to má význam vlastne robiť?
220870
01.06.10,08:04
Sanačné omietky som robil x krát.Má to význam,ale len kvalitné omietkové zmesy .
zazi
01.06.10,09:01
A ktoré sanačné omietky sú kvalitné ?
220870
01.06.10,09:33
goromir
26.05.11,20:13
Ide hlavne o to v akom zavlhnutom stave sa nachádza to murivo pivnice. V prípade, že ide o vysoký stupeň, tak vám sanačné omietky nebudú stíhať odvádzať vlhkosť. Sanačná omietka je v podstate omietkou na vyliečenie muriva, ktoré bolo kontaminované vlhkosťou, resp. soľami. Dôležité je ale zabezpečiť, aby sa vlhkosť do muriva nedostávala, a to sanačnými omietkami samozrejme nie je možné. Keď sa jedná o kvalitu sanačných omietok, tak ja mám výborné skúsenosti s Daxner Technology (lacnejšia) a Thernosan
lubko6394
27.05.11,05:38
Ide hlavne o to v akom zavlhnutom stave sa nachádza to murivo pivnice. V prípade, že ide o vysoký stupeň, tak vám sanačné omietky nebudú stíhať odvádzať vlhkosť. Sanačná omietka je v podstate omietkou na vyliečenie muriva, ktoré bolo kontaminované vlhkosťou, resp. soľami. Dôležité je ale zabezpečiť, aby sa vlhkosť do muriva nedostávala, a to sanačnými omietkami samozrejme nie je možné. Keď sa jedná o kvalitu sanačných omietok, tak ja mám výborné skúsenosti s Daxner Technology (lacnejšia) a Thernosan


Aha naraz vo veľa témach sa objavuje zázrak dodávaný firmou z Toplolčian a ešte tie rady dáva pod jedným nickom. Totálna reklama !!!:D:D:D