g-vision.sk
13.06.10,04:00
Dobry den,
pocul som, ze vraj existuju firmy, ktore vam rozoberu dom a este aj nejake to EUR zaplatia za material. Vie mi niekto poradit /ak existuje/ taku firmu v okoli KE? Mame dom v Niznej Mysli, ktory musi ist na zburanie a ma novu strechu, okna, dvere....
Vdaka
M
220870
13.06.10,03:28
Veď o to im zrejme ide.O tú strechu okná okapy rýny dervené časti,podľa toho z čoho je murované aj o nosné murivo.Ak môžem poradiť a máte v pláne do budúcnosti stavať druhý dom tak povyberajte čo sa dá použiť.Taký dom je pre UDS-ku 2 hodinová záležitosť.Také firmy sa zvyknú nachádzať v cigánskych osadách.
Ice dive
13.06.10,06:35
no viem, že v okolí BA pôsobí táto firma... avšak nemám s nimi osobnú skúsenosť... takže neviem ti povedať, či niečo zaplatia za použiteľné časti domu...

http://www.staretehly.sk/

ale ak by som chcel stavať znova, tak by som to asi riešil najakou brigádou z cigánskej osady (ako bolo vyššie spomenuté) a už raz zaplatený material použil znova...
pepa78
13.06.10,07:22
Teraz sme zbúrali starý dom, rok postavenia 1871 :) firma Romale zobrala všetko čo sa dalo ešte použiť na stavbu chatrče v osade :)