rozum
15.06.10,20:51
Prosím o radu.Ako urobiť omáčku s kyslou smotanou ked zahusťujem,aby sa mi nezrazila?ĎAKUJEM:)
zdenka131
15.06.10,18:56
Smotanové omáčky sa nezrazia, ak do smotany pridáme malú lyžičku cukru, alebo kyslú smotanu rozmiešajte s trochou vlažnej vody a lyžičkou múky.
zdenka131
15.06.10,18:59
Kyslú smotanu pridávame do omáčok rozmiešanú s múkou. Najskôr smotanu rozmiešame v troche omáčky a až potom ju vlejeme do ostatnej omáčky. Omáčku však prudko variť nesmieme, pretože by sa nám smotana zrazila.
buchač
15.06.10,18:59
Prosím o radu.Ako urobiť omáčku s kyslou smotanou ked zahusťujem,aby sa mi nezrazila?ĎAKUJEM:)

Daj airbag....;)
rozum
15.06.10,19:04
Daj airbag....;)

Tak daj postup ako nato :D:D:D
buchač
15.06.10,19:09
Kyslú smotanu pridávame do omáčok rozmiešanú s múkou. Najskôr smotanu rozmiešame v troche omáčky a až potom ju vlejeme do ostatnej omáčky. Omáčku však prudko variť nesmieme, pretože by sa nám smotana zrazila.

Blbosť ...

Do smotany dáme múku , rozhabarkujeme ...

Potom pridáme " teplú omáčku - štavu " z vývaru ...dôvod je prozaický , vyrovnajú sa tak teploty a z tohoto dôvodu je menšia pravdepodobnosť zhrudkovatenia ...

Omáčka sa už potom nevarí , len sa nechá prejsť do bodu varu za stáleho miešania a okamžite sa potom vypína ...
rozum
15.06.10,19:11
Blbosť ...

Do smotany dáme múku , rozhabarkujeme ...

Potom pridáme " teplú omáčku - štavu " z vývaru ...dôvod je prozaický , vyrovnajú sa tak teploty a z tohoto dôvodu je menšia pravdepodobnosť zhrudkovatenia ...

Omáčka sa už potom nevarí , len sa nechá prejsť do bodu varu za stáleho miešania a okamžite sa potom vypína ...

Tak ty si super ďakujem pekne.
zdenka131
15.06.10,19:16
Blbosť ...

Do smotany dáme múku , rozhabarkujeme ...

Potom pridáme " teplú omáčku - štavu " z vývaru ...dôvod je prozaický , vyrovnajú sa tak teploty a z tohoto dôvodu je menšia pravdepodobnosť zhrudkovatenia ...

Omáčka sa už potom nevarí , len sa nechá prejsť do bodu varu za stáleho miešania a okamžite sa potom vypína ...

mimotemyČo je blbosť?
buchač
15.06.10,19:26
Kyslú smotanu pridávame do omáčok rozmiešanú s múkou. Najskôr smotanu rozmiešame v troche omáčky a až potom ju vlejeme do ostatnej omáčky. Omáčku však prudko variť nesmieme, pretože by sa nám smotana zrazila.


Blbosť ...

Do smotany dáme múku , rozhabarkujeme ...

Potom pridáme " teplú omáčku - štavu " z vývaru ...dôvod je prozaický , vyrovnajú sa tak teploty a z tohoto dôvodu je menšia pravdepodobnosť zhrudkovatenia ...

Omáčka sa už potom nevarí , len sa nechá prejsť do bodu varu za stáleho miešania a okamžite sa potom vypína ...


mimotemyČo je blbosť?

....prečítaj obe príspevky a porovnaj ...

Pointa rovnaká , len slová sú iné a v tom spočíva tá blbosť ...
Lebo podľa Tvojho návodu by už dávno bola omáčka zrazená ...ani airbeg by nepomohol ...;)

Ozaj , bez urážky ...:rolleyes:;)
zdenka131
15.06.10,19:36
....prečítaj obe príspevky a porovnaj ...

Pointa rovnaká , len slová sú iné a v tom spočíva tá blbosť ...
Lebo podľa Tvojho návodu by už dávno bola omáčka zrazená ...ani airbeg by nepomohol ...;)

Ozaj , bez urážky ...:rolleyes:;)
mimotemyNeurážam sa, Ty si napísal to isté ako ja, len si to ináč štylizoval. :)
Lubaba
15.06.10,20:07
heheh asi budem aj naďalej používať šľahačkovú smotanu, aby sa nezrazila, ale určite je zdravšie používať kyslú
Lubaba
15.06.10,20:10
buchačovi stačí nabúchať aj menej percentnú a ide mu to, ohhh, ako závidím
buchač
15.06.10,20:28
He ...po tolkých rokoch varenia ???

Dobrý kuchár fasa obed aj z oného navarí ....
alena1601
16.06.10,08:15
do kyslej smotany dám trocha mlieka a múku a pomaly pokrm privediem k varu, ak tám tám dávaš ocot pridaj až po výchladnutí ja tam dávám balzamico
promont maja
16.06.10,08:20
... ja zase zmiešam kyslú smotanu zo šľahačkovou, a ešte nikdy sa mi to nezrazilo. Aspoň túto radu mám od mamy dobrej kamarátky ... a tá smotana musí byť 33%. Ak je zmiešaná iba zo smotanou na varenie ( 10%) tak sa môže zraziť.
ex
19.06.10,20:52
do kyslej smotany dám trocha mlieka a múku a pomaly pokrm privediem k varu, ak tám tám dávaš ocot pridaj až po výchladnutí ja tam dávám balzamico

S prvou polovicou odpovede sa dá súhlasiť, čo sa týka octu, dávaj ho priamo do variaceho sa jedla, kľudne náš klasický 8% kvasný a nezrazí sa to. Ešte jedna poznámka - jedlo sa musí po pridaní múky riadne prevariť, aby nebolo cítiť múku
Oliwa
20.06.10,00:13
Kyslú smotanu pridávame do omáčok rozmiešanú s múkou. Najskôr smotanu rozmiešame v troche omáčky a až potom ju vlejeme do ostatnej omáčky. Omáčku však prudko variť nesmieme, pretože by sa nám smotana zrazila.
Preto dávam smotanu rozhabarkovanú s troškou múky, mlieka, prípadne aj polievky /či omáčky/ do hrnca pred dovarením - zovrie spolu so smotanou a nezrazí sa. Keď dáš studenú smotanu do vriaceho jedla - rozdielom teplôt sa Ti určite zrazí.