marospet
17.06.10,17:59
Asi pred 60 dňami som zalial poter na podlahovku vodou vytapajuce trubky. Neviem či už možem robiť plavajuce a aku podložku použiť aby to dobre vytapalo v obchode mi hovorili že tam sa dava nejaka ina podložka aluminiova aby prenašala teplo. Na plavajucu podlahu chcem použit 7 mm laminatovu podlahu.
220870
17.06.10,17:14
60 dní je dostatočný čas.
marospet
17.06.10,17:26
aj podľa mňa je to dost beton zreje 28dni. Davať tam pod podlahovku aj nejaku podložku alebo niečo:confused:. V hale aj kuchyni a na chodbach vo wc aj v kupeľni mam dlažbu.
ski555
17.06.10,17:48
podložka pri podlahovom kúrení IZO-FLOOR,zadajte si v googli tam sú informácie
andiablo
19.06.10,07:26
No pár rád. Betón máš vyzretý ale zmeraj si ešte vlhkosť akú máš. Ak by bola vysoká tej podlahe by to nespravilo dobre. Roztiahla by sa ti a nevyzeralo by to pekne. No a druhý bod nechaj si podlahu týždeň aklimatizovať v miestnosti a potom až pokladaj. Podložku by som volil 4mm hrubu ak ti vyjde nepíšeš tu koľko máš miesta na skladbu podlahy
marospet
19.06.10,10:51
No pár rád. Betón máš vyzretý ale zmeraj si ešte vlhkosť akú máš. Ak by bola vysoká tej podlahe by to nespravilo dobre. Roztiahla by sa ti a nevyzeralo by to pekne. No a druhý bod nechaj si podlahu týždeň aklimatizovať v miestnosti a potom až pokladaj. Podložku by som volil 4mm hrubu ak ti vyjde nepíšeš tu koľko máš miesta na skladbu podlahy
Ešte som ju nedal ani nekupil ale viacej jak 7mm hrubku určite nekupim. A ako sa mera vlhkosť poteru? Skladba podlahy je penetračny nater lepenka hydroizolačna folia tvrdeny polystyren 5cm systemova doska 3cm poter 6cm. Aky typ podložky izo floor termo 1,6 bude dobra podložka.
TomasHC
20.06.10,15:24
Pozri si temu http://www.porada.sk/t139829-podlahovka-laminatka-aku-izolaciu.html

Izo-floor - malo muziky za vela penazi.