dadia1
26.10.05,14:35
Ahoj.

TAk som sa tu trosku prehrabavala a napadlo ma , či by mi niekto nevedel poradit nejake zakusky, kolače alebo dobroty.

ALE: musia byt bez vaječneho bielka (žltko moze byt), bez mlieka a bez orechov a orieškov.
Na tieto veci je moja dcerka alergicka anemozem ich použivat v strave.

Akk ma niekto niečo take , budem vdačna za radu.
Dakujem
Dana
durisovad
26.10.05,19:37
Na vajecny bielok mam aj ja alergiu. Teraz v obdobi jablk robievam velmi jednoduchy kolac:
1/2 litra krystaloveho cukru
1/2 litra polohrubej muky
1/2 litra detskej krupice
vsetko zmiesat dohromady. Na vymasteny plech vysypat 1/2 litra zmesi, na to dat cca 2 cm postruhanych jablk, znovu 1/2 litra sypkej zmesi, znovu jablka a navrch zbytok sypkej zmesi. Nakoniec poukladat na platky rozkrajane maslo (1/4 kg) alebo jednu HERU. Upiect do zlatova, vychladnute pocukrovat a pokrajat. Nam to chuti, je to jednoduche a bez tych alergenov, ktore skodia.
ondrejvla
26.10.05,20:01
Na vajecny bielok mam aj ja alergiu. Teraz v obdobi jablk robievam velmi jednoduchy kolac:
1/2 litra krystaloveho cukru
1/2 litra polohrubej muky
1/2 litra detskej krupice
vsetko zmiesat dohromady. Na vymasteny plech vysypat 1/2 litra zmesi, na to dat cca 2 cm postruhanych jablk, znovu 1/2 litra sypkej zmesi, znovu jablka a navrch zbytok sypkej zmesi. Nakoniec poukladat na platky rozkrajane maslo (1/4 kg) alebo jednu HERU. Upiect do zlatova, vychladnute pocukrovat a pokrajat. Nam to chuti, je to jednoduche a bez tych alergenov, ktore skodia.
Ja ho robievam bez cukru, dávam namiesto toho 4 PL sladidla do pečenia, teraz dostať v Tescu rôzne, a polohrubú múku dávam len polovicu, druhú polovicu nahrádzam buď maizenou alebo Gustinom.Po upečení ešte horúce polejem cca 1 dl sirupom light ( bez cukru) a posypem mletými orechami. Takže je výborný aj pre diabetikov. Dáška dala si mi tip na sobotňajší koláč, ďakujem.
durisovad
26.10.05,20:08
Nech sa kolac vydari a vy si vsetci na nom dobre pochutite.
ondrejvla
26.10.05,20:15
Nech sa kolac vydari a vy si vsetci na nom dobre pochutite.
Ďakujem, určite sa vydarí, už je vyskúšaný, len som naň pozabudla.
kukučka
26.10.05,22:07
Ja tento recept poznám ako "sypaná štrúdľa", dobre vymastený plech posypem najprv makom, potom múka s cukrom, jablká posypem všetkým možným čo je doma: mak, orechy, figy, datle, dokonca aj ľanové a iné semienka, veľa škorice, ale nakoniec to zalejem aj vajíčkami rozhabarkovanými v medovom mlieku, čo je riadne mastná a presladená kalorická bomba :mee:
Je mi ľúto, že nemôžete mlieko, skúste toto cesto, ja z neho síce robím "valčeky", ale inšpirovali ste ma a skúsim z neho štrúdľu.
podotýkam že smotana je tuk a nie mlieko.

Smotanové rožky

28 Dg hl. múky obyčajnej
18 Dg smetol - zmäknutý
2 dcl kyslej šľahačkovej smotany
troška soli
Spracujeme cesto, ktoré dáme aspoň na 2 hodiny chladiť, potom vyvaľkáme na obdľžnik, pokrájame na 4 pásy, plníme hustou orechovou, alebo makovou plnkou, stočíme, porežeme, vytvarujeme rožky, poukladáme na plech vyložený papierom na pečenie, potrieme rozšľahaným vajíčkom a pečieme v horúcej rúre, hotové pocukrujeme.
dadia1
27.10.05,05:06
Dakujem Vam za fajn recept. hned v sobotu ho vyskušam. a uz sa tešim. a to sa bude určite tešit aj moja 6 ročná dcerka, ze bude moct papkat kolačik.

Vdaka este raz.

A ak by sa našiel este nejaky receptík, budem velmi rada.

Prajem krasny dník
Pa
Dana
Tana74
27.10.05,09:40
Ahoj.

TAk som sa tu trosku prehrabavala a napadlo ma , či by mi niekto nevedel poradit nejake zakusky, kolače alebo dobroty.

ALE: musia byt bez vaječneho bielka (žltko moze byt), bez mlieka a bez orechov a orieškov.
Na tieto veci je moja dcerka alergicka anemozem ich použivat v strave.

Akk ma niekto niečo take , budem vdačna za radu.
Dakujem
DanaJa do koláčov nedávam kravské mlieko, ale rôzne jeho náhrady - sójové, pohánkové, ovsené a koláče sú výborné. A aj múku požívam väčšinou celozrnú alebo špaldovú.

Doma skúsim pohľadať nejaké recepty aj bez vajec.
dadia1
27.10.05,09:58
To by bolo super Tanička, keby si mi niečo našla.
Velmi by ma to potešilo.
Dakujem
alena
27.10.05,11:54
našla som nejaké recepty vo svojej zbierke a tak ich pripájam
Heni
27.10.05,18:47
práve dnes som kdesi čítala, že ako náhrada vajec do pečiva sa predáva taký výrobok: VAJAHIT
taká žltá škatuľa tam bola odfotená
Tana74
27.10.05,19:03
práve dnes som kdesi čítala, že ako náhrada vajec do pečiva sa predáva taký výrobok: VAJAHIT
taká žltá škatuľa tam bola odfotená
Tiež som chcela napísať, že by bolo dobré pozrieť sa po dobrých racio-obchodoch.Teraz sa už dá kúpiť všeličo. Aj na internete sú nejaké obchody s popisom racio-výrobkov.
O vajahite som už počula, len som sa o to zatiaľ nemusela bližšie zaujímať, tak neviem presne.
Tana74
27.10.05,19:31
MEDOVÉ VLOČKY

2 šálky vločiek
1 šálka hladkej múky
1/2 šálky kryšt. cukru
1/2 čajovej lyžičky sódy bikarbóny
Tieto prísady spolu zmiešať.

Potom roztopiť 18 dkg Hery s 2 kopcovitými lyžicami medu a primiešať do vločiek. Na nevymastený plech robiť malé kôpky (za pol čajovej lyžičky) na vzdialenosť asi 7 cm od seba a dať piecť do rúry na 160 st., cca 8-10 minút do zlatista.
Po vybratí z rúry hneď podobrať nožíkom a nechať vychladnúť.


VÍNOVÉ KOLÁČE

30 dkg. hladkej múky
1 smetol
6 lyžíc vína

Urobiť cesto, rozvaľkať a vykrajovať rôzne tvary. Po upečení obaliť v práškovom cukre.


KYSNUTÉ CESTO (na rolády)

60 dkg. polohrubej múky
3,5 dcl mlieka
20 ks umelého sladidla (cukru)
1 lyžička soli
1 dcl oleja
1 droždie
1 lyžica cukru

Na neplnenú roládu: cesto rozdeliť na 2 časti, do 1 polovice pridať 3 lyžice kakaa a 3 lyžice mlieka. Cesta nechať postáť 1 hodinu.
Obidve cesta rozdeliť na 2 časti, rozvaľkané biele cesto položiť na tmavé cesto a tuhšie zrolovať. Na plechu nechať postáť 1 a 1/2 hod, potrieť olejom a piecť asi 20 min. pri 200 st.
Babulka12
28.10.05,07:00
Suhlasim je to super, len ja pridavam este trochu kypriaceho prasku /0,5 - moze byt aj cely nic nepokazis/do muky a na jablka davam skoricovy cukor. To potom maju co vychutnavat aj susedia /aspon vonu/
astra
28.10.05,08:49
Ak máte záujem o dobré recepty mrknite na stránku www.celiakia.sk (http://www.celiakia.sk) Sú tam hlavne bezlepkové ale aj nemliečne recepty. A keďže bezlepkáči netolerujú kóópec iných potravín určite nájdeš aj také, ktoré ti sadnú. Odskúšané, super!!
tonkat
28.10.05,09:34
VÍNOVÉ KOLÁČE

30 dkg. hladkej múky
1 smetol
6 lyžíc vína

Urobiť cesto, rozvaľkať a vykrajovať rôzne tvary. Po upečení obaliť v práškovom cukre.


Výborné sú aj plnené rôznymi plnkami - lekvár, mak, orechy, tvaroh a tiež slané plnky.
pyton
28.10.05,10:56
Čo to je prosím ťa ten smetol?
Tweety
28.10.05,10:58
Čo to je prosím ťa ten smetol?Je to podobný tuk na pečenie ako HERA, HELIA...Palmarin,,,,;)
pyton
28.10.05,11:04
Ahá, díky. Tak to ja všade dávam maslo, po týchto tukoch nepokukujem, tak ich ani nepoznám.;)
http://galeriesmajliku.webzdarma.cz/041.jidlo.symboly/019.gif
kukučka
28.10.05,19:04
Čo to je prosím ťa ten smetol?Predáva sa na váhu v slovenských obchodoch - Sintre, Jednote.
janasv
28.10.05,20:18
Ak by mohla dcerka kokosovu mucku /z orechov najmensi alergen/, tak tu su kokosove linecke kolaciky:

20 dkg masla - tuku /z masla su najvonavsie/
25 dkg hladkej muky
12 dkg praskoveho cukru
1 vanil.cukor
10 dkg kokosovej mucky
1 zltok

- zo surovin vypracujeme cesto, dame vychladit - odpocinut do chladnicky cca na 30 min.-1 hod. Vyvalkame natenko /ako kto zvykne linecke/, vykrajujeme kolieska, srdiecka a pod.. Pecieme vo vyhriatej rure. Pozor je to susienka, ma to byt pekne svetle, ruzove =) treba to ustriehnut. Spajame dzemom, najlepsie malinovym alebo ribezlovym.
korela
11.04.06,01:22
Ak máte záujem o dobré recepty mrknite na stránku www.celiakia.sk (http://www.celiakia.sk) Sú tam hlavne bezlepkové ale aj nemliečne recepty. A keďže bezlepkáči netolerujú kóópec iných potravín určite nájdeš aj také, ktoré ti sadnú. Odskúšané, super!!

Je fakt, že celiatici sú intolerantní niekedy i na viac potravinových zložiek naraz, bohužiaľ. Väčšinou prvou zložkou, ktorá na túto dg upozorní je práve laktóza. Neskôr sa môžu pribrať aj mliečne bielkoviny, bielok, droždie, cukor, mäso. Takáto kombinácia sa vyskytuje aj u jedného člena našej rodiny. S myšlienkou prípravy jedla bez múky plus ďalších zložiek, ktoré sa môžu v budúcnosti rozšíriť, nie je vôbec ľahké zostavovať amatérsky nutrične vhodné zloženie potravy. Človeku zostáva sa preorientovať na ázijskú kuchyňu.
-
"Kóópec" iných potravín. Kde? V bežnom obchode? Napr. vo Švédsku zo zákona musí mať každý obchod s potravinami k dispozícii min. 3 rôzne druhy hotových výrobkov. Predstavte si svoje dieťa či už menšie, alebo vysokoškoláka mimo bydliska, ako si môže pomôcť keď ho prepadne hlad.
Predpokladám, že ste túto odpoveď písali asi v nejakej eufórii. Nabudúce trošku empatie.
-
Inak všetky horeuvedené recepty sa zdajú byť výborné.
korela
03.05.06,00:08
Pridávam recept bez mlieka a vajec. Sú to zdravé keksíky. Je tam aj foto.
http://www.muscle-fitness.sk/index.phtml?go=clanek&tb=recepty&id=25

Ešte som dodatočne našla ovocnú tortu.
http://www.muscle-fitness.sk/index.phtml?go=clanek&tb=recepty&id=26
Daja72
03.05.06,05:39
Ahojte, neviem, či je to ešte aktuálne, ale ja keď robím kysnuté cesto nedávam vôbec vajce. A je krásne a chutné.