elisaj
22.06.10,18:21
ahojte ja sa chcem opytat ako je to so stavebnym povolenim ak chcem rekonštruovat rod.dom ci ho potrebujem alebo nie rekonštrukcia by sa mala tykat vymeny strechy,zateplenia,je potrebne urobit tam komplet ustredne kurenie,vymenit privody vody a na jednej strane domu je potrebne vybit okna,tvar strechy sa nebude menit ani nič pristavovat este podotknem ze som tu novacik a niesom si ista ci som to zaradila do spravnej rubriky tak iba dufam že ano dakujem
lubko6394
24.06.10,05:32
elisaj
25.06.10,10:32
dakujem pekne za odpoved ešte sa tu neviem dobre orientovat ale velmi dobre ste ma naviedli k teme o rekonštrukciach este raz diky
Miloš Mičega - CIMOM TN
25.06.10,11:35
ahojte ja sa chcem opytat ako je to so stavebnym povolenim ak chcem rekonštruovat rod.dom ci ho potrebujem alebo nie rekonštrukcia by sa mala tykat vymeny strechy,zateplenia,je potrebne urobit tam komplet ustredne kurenie,vymenit privody vody a na jednej strane domu je potrebne vybit okna,tvar strechy sa nebude menit ani nič pristavovat este podotknem ze som tu novacik a niesom si ista ci som to zaradila do spravnej rubriky tak iba dufam že ano dakujem

Niektoré popísané práce majú charakter bežných udržiavacích prác, pri ktorých sa nevyžaduje ani ohlásenie (§ 139b ods. 15 SZ).
Niektoré sú na ohlásenie stavebnému úradu (§ 57 SZ)

Niektoré, výmena strecha - nosných prvkov je na stavebné povolenie (§ 58 SZ).

Vybúranie okien - neviem presne čo je tým myslené, ale ak sú to nové okná, tak je to taktiež na stavebné povolenie.


CIMOM
elisaj
25.06.10,18:14
vybit okna myslela som tym že je tam potrebne vyburat nove okna konkretne dva