maturantka
26.10.05,21:56
Neviem,ako sa to mohlo stať, ale štrúdľu som považovala za nehodnú môjho záujmu. Dodnes - kým sme náhodne nenatrafili na istú cukráreň v Bratislave. Jablkovo-maková, ale veľmi, veľmi chutná. Prosím, nenašiel by sa u Vás zaručený (podrobný) recept, ako sa dá takáto dobrota upiecť doma? V záujme rodinného šťastia vopred ďakujem.
durisovad
26.10.05,20:17
Dobra strudla sa da spravit aj z kupeneho listkoveho cesta, ked sa vyvalka na tenko.
Z jedneho balicka sa daju urobit 3 kusky strudle tak, aby sa nemuseli na plechu kadejako vykrucat. Dobra je aj tvarohova s hrozienkami. Ja to robim tak, ze na vyvalkane cesto nakvapkam rozpustene maslo, posypem (trosku) struhankou, na to dam (asi do 2/3 plochy cesta) tvarohovu plnku, (do tvarohu pridam 1-2 zltka, praskovy cukor a hrozienka). Zrolujem a dam piect na vymasteny plech.
UFO.ar
26.10.05,21:04
Ja som tiež vždy robila štrúdľu z lístkového cesta. Bola rýchla, chutná a praktická.

Nedávno mi mama dala recept na vaľkanú štrúdľu. Odvtedy robím len domácu štrúdľu .Je tiež veľmi dobrá a príprava je celkom jednoduchá.



VAĽKANÁ ŠTRÚDLA

30 dkg hladkej múky špeciál + 1 vajce + 11/2 lyž. oleja + 1 lyž. octu + 11/2 dcl vody = na doske vypracujeme hladké cesto, rozdelíme na dve polovice, (z čoho vyplýva, že z uvedeného množstva máme dve dlhé štrúdle, ktoré sa zmestia na jeden plech).

Cesto vyvaľkáme, natrieme olejom, posypeme strúhankou a pridáme náplň podľa chuti - ďalší postup presne rovnaký , ako už vyššie uvádza durisovad.
náplň – nastrúhané jablká, vanilkový, škoricový cukor, hrozienka, (mak,...)
Alena
alternativa
26.10.05,22:01
Valkana strudla s malou upravou predchadzajucej:
30 dkg hladka muka
mala lyzica praskoveho cukru
stipka soli
1 zltok
olej 2-3 lyzice
zarobit tuhsie cesto s mliekom - hustotu dostanes "do ruky", aby sa dalo na tenko rozvalkat.
Pri pouziti akehokolvek receptu odporucam potriet strudlu pred vlozenim do rury rozslahanym vajcom alebo aspon v tomto recepte nepouzitym bielkom. Bude mat upecena zlatisty chrumkavy vrch.
LISTKOVE CESTO - zachranca uponahlanej zeny, ktora chce na stol polozit strudlu :)
kukučka
26.10.05,22:35
Cesto:
15 Dg múky hladkej a 15 Dg polohrubej
20 Dg masla
1a a štvrť dcl mlieka
trošku cukru a soli
Spracované cesto rozdelíme na 4 časti a strčíme povinne do chladničky aspoň kým nachystáme jablká! Tie len umyté prekrojíme na polovice, či väčšie na štvrťky, okrúhlym vykrajovatkom vydlabeme jaderníky a v mixéri len také fukoty a už sú na plátky. Cestá vyvaľkáme hranaté, že neviete ako? No teda! Šup šup do kríža čiže pre nechápajúce kolmo na seba a potom uhlopiečky a zase kolmo a máme štvorec či obdlžník. Prostriedok sypeme strúhankou podľa šťavnatosti jabĺk - pedantnejšie ju môžu aj upražiť, jablkami, hrozienkami, sekanými orechami, cukrom, škoricou, alebo inou plnkou. Tvaroh, slivky, čerešne....
Pracujeme rýchlo kým je cesto studené aby sme ho dokázali preniesť na plech, potrieme rozšľahaným vajíčkom, pečieme dobre do červena v horúcej rúre.
maturantka
27.10.05,14:12
Ďa-ku-jem! Čoskoro to vyskúšam.
Zuzka
28.10.05,08:04
Pridávam tiež jednoduchý recept na štrúdľové cesto:

1 šľahačková smotana
30 dkg hladkej múky špeciál
štripka soli
1 lyžica octu
Spracovať cesto, vyváľkať, naplniť plnkou, vrch potrieť žĺtkom.
bepo
28.10.05,17:53
Štrúdle čo som jedol sú z 2 typov cesta-ťahané a lístkové.Do ťahaného sa používajú višnovo-makové,jablkovo-makové,ananásovo-makové, makové, jablkovo-orechové, tvarohové plnky.Do lístkového sa dáva náplň podobná tej ktorú predáva jeden americký fast-food v jablkovej ovocnej taštičke.Je to jablkovo-škoricovo-plnkový maglajz ale chutí vynikajúco a používa sa v klasickej rakúskej Apfelstrudel.
Jana77
31.10.05,13:22
prosim o radu! Da sa tahane strudlove cesto kupit hotove? Viem, ze sa listkove da ale chcem to prave tahane, tie "tanke plachty". Ak ano tak kde by som ho nasla? a este ak by ste vedeli kde v Prahe :-) ale odpoved v slovenskych obchodoch je postacujuca. Dakujem!
Tweety
31.10.05,13:28
prosim o radu! Da sa tahane strudlove cesto kupit hotove? Viem, ze sa listkove da ale chcem to prave tahane, tie "tanke plachty". Ak ano tak kde by som ho nasla? a este ak by ste vedeli kde v Prahe :-) ale odpoved v slovenskych obchodoch je postacujuca. Dakujem!
Určite ho majú v Carrefoure. :cool: ;)
Jana77
31.10.05,13:44
Dakujem za rychlu odpoved tweety!
Nevedel by niekto este poradit z vlastnej skusenosti znacku alebo nazov podla vas najlepsieho kupovaneho tahaneho strudloveho cesta? Lebo som trochu zufala tu v Prahe, skutocne ho neviem zohnat. A tak som si myslela, ze tahane cesto sa mozno hotove neda kupit. Mozno to inak volaju? Lebo ked im poviem, ze chcem na strudl tak mi odporucia klasicke listkove cesto... Ak ho zozeniem na Slovensku budem si ho sem nosit :-)
Tweety
31.10.05,14:41
Dakujem za rychlu odpoved tweety!
Nevedel by niekto este poradit z vlastnej skusenosti znacku alebo nazov podla vas najlepsieho kupovaneho tahaneho strudloveho cesta? Lebo som trochu zufala tu v Prahe, skutocne ho neviem zohnat. A tak som si myslela, ze tahane cesto sa mozno hotove neda kupit. Mozno to inak volaju? Lebo ked im poviem, ze chcem na strudl tak mi odporucia klasicke listkove cesto... Ak ho zozeniem na Slovensku budem si ho sem nosit :-)
Už som zabudla aký názov bol na výrobku, len viem, že bolo zahraničné( asi Rakúske) a bolo poskladané do úzkeho obdlžníka a obal bol taký krabicový biely s tmavočervenými obrazcami, ale už neviem čo tam bolo. Stálo okolo 40,-Sk. ;)
kukučka
31.10.05,16:31
Na www.Labužník.com (http://www.labužník.com/) v diskusnom fóre je rubrika " Kde koupit či sehnat", skús sa zaregristrovať a napísať, určite ti niekto odpovie.
ilona
02.11.05,07:18
Cesto na ťahanú štrúdľu je strašne jednoduché,len neviem presný pomer z pamäti,lebo som to dosť dávno nerobila.Dúfam,že to nezabudnem a pozriem sa doma na to.Podľa mňa, pravá a tá najlepšia štrúdľa je ťahaná.Z lístkového cesta a aj vaľkané sú len napodobeniny,ktoré sa nikdy nevyrovnajú ťahanej.
elenka
02.11.05,07:23
Cesto na ťahanú štrúdľu je strašne jednoduché,len neviem presný pomer z pamäti,lebo som to dosť dávno nerobila.Dúfam,že to nezabudnem a pozriem sa doma na to.Podľa mňa, pravá a tá najlepšia štrúdľa je ťahaná.Z lístkového cesta a aj vaľkané sú len napodobeniny,ktoré sa nikdy nevyrovnajú ťahanej.
Tak daj recept a hlavne podrobný postup - aj na ťahanie.
Ďakujem.
bepo
02.11.05,13:28
Cesto na ťahanú štrúdľu je strašne jednoduché,len neviem presný pomer z pamäti,lebo som to dosť dávno nerobila.Dúfam,že to nezabudnem a pozriem sa doma na to.Podľa mňa, pravá a tá najlepšia štrúdľa je ťahaná.Z lístkového cesta a aj vaľkané sú len napodobeniny,ktoré sa nikdy nevyrovnajú ťahanej.Práveže dobré ťahané cesto je problém urobiť a asi si nikdy nejedla klasický Apfelstrudel
Evanka
02.11.05,13:35
prosim o radu! Da sa tahane strudlove cesto kupit hotove? Viem, ze sa listkove da ale chcem to prave tahane, tie "tanke plachty". Ak ano tak kde by som ho nasla? a este ak by ste vedeli kde v Prahe :-) ale odpoved v slovenskych obchodoch je postacujuca. Dakujem! Áno, dá. Sú tam štyri pláty, treba dať ale na jednu štrúdľu dva. V Žiline býva aj v bežných potravinách, ale tiež v Carrefoure a v Tescu.
Marína
06.11.05,10:29
Práveže dobré ťahané cesto je problém urobiť a asi si nikdy nejedla klasický ApfelstrudelBepo, nestraš. Ťahané cesto nie je vôbec problém urobiť. Robím ho často, rada a každý je štrúdľou nadšený.
Všetky uvedené recepty píšete ako recepty na štrúdle. Prepáčte, ale to sú všetko záviny. Za štrúdľu sa považuje len ťahané cesto.
Prezradím vám recept s podmienkou, že ho vyskúšate.
Klasická štrúdľa
200 g hladkej múky, 1 KL oleja, 1 KL octu a 1 bielok spracujeme na pracovnej doske. Konzistenciu upravíme pridaním vlažnej vody. Cesto má byť vláčne cca ako plastelína. Cesto prikryjeme nahriatym(t.z. teplým, nie horúcim) kastrólikom alebo miskou na cca 15- 20 minút. Ja to robím tak(keďže mi kastrólik chladne), že kým je cesto prikryté, dám ďalší kastrólik na chvíľku na plyn a striedam ich.
Na stôl položím obrus, alebo plachtu, pomúčim, na ruky rozotriem trochu(zdôrazňujem, že trochu) oleja, aby sa mi cesto nelepilo a začnem cesto od stredu vyťahovať. Nebojte sa toho, uvidíte ako mu ani nemusíte veľmi pomáhať a ide si samo za svojim cieľom. Musíte ho vytiahnuť úplne do pavučiny. Ak sa vám náhodou niekde roztrhne(o čom pochybujem), nič si z toho nerobte, pretože pri stáčaní bude prekryté viacerými vrstvami. Keď ho už máte vytiahnuté, okraje obstrihajte nožnicami, pretože ostanú hrubšie a tie sa vám nepodarí vytiahnuť do pavučiny.
Cesto v dvoch tretinách posypeme vychladnutou popraženou strúhankou, posypeme pomletými orechami, práškovým cukrom, postrúhanými jablkami(tie môžete rovno strúhať na cesto), posypeme hrozienkami a škoricou, pridáme pomletý mak a zase práškový cukor. Jednotlivé vrstvy kvapkáme rozpusteným maslom. Môžete z toho niečo aj vynechať. Základ je, že najprv musíme dávať suchšie náplne(strúhanka,orechy,...) aby cesto veľmi nenavlhlo. Čo sa týka náplní variácií je mnoho.
a./ Postrúhané jablká môžeme najprv zmiešať s marhuľovým džemom a rumom. Môžu byť pokrájané na veľmi jemné plátky alebo na strúhadle na väčších okách.
b./ strúhanka, tvaroh, višne
Fantázii sa medze nekladú.
Pomocou obrusa cesto zvinieme. Začíname stáčať od tej časti cesta, kde máme náplň. Cesto trošku zahneme na náplň, chytíme obrus do rúk a dvíhaním obrusa do výšky sa nám cesto zatáča do rolády. Neponáhľajte sa, aby nevznikli vzduchové medzery. Preto dávame náplň len do 2/3-tín, aby sme zvonku na roláde mali viac vrstiev suchého cesta. Preložíme na vymastený pekáč. Musia ho preložiť dvaja, lebo roláda je veľká a keďže sa nezmestí na pekáč po dĺžke, stočíme ju do podkovy. Potrieme žĺtkom a vo vyhriatej rúre na 180˚C upečieme.
Pri podávaní posypeme práškovým cukrom. Doporučujem podávať teplý a môžeme pridať kopček zmrzliny a šľahačky a tekutej čokolády(Topping). Vychladnutý ľahko môžeme zohriať v mikrovlnej rúre.
Nebojte sa a skúste! Prekvapíte nielen seba, ale i okolie. Časom ich budete piecť aj tri naraz, lebo to stojí zato.
P.S.: Napíšte, ako to dopadlo.
bepo
06.11.05,12:46
Marína-s ťahaným cestom to máš ako s kávou-každý uvarí nejakú ale ak bude robiť 10 ľudí s rovnakou kávou vznikne 10 rozdielnych káv.
Jana77-nákup by som odporúčal v Maďarsku,nie je to ďaleko od BA a hľadaj Rétestészta
Marína
06.11.05,15:03
Trošku optimizmu. To ešte neznamená, že tých 10 káv nie je dobrých. Môže byť len každá inej chuti. Napísaním tohto receptu som sledovalo to, že každý ak si sám niečo urobí a ak sa mu to podarí, má z toho väčšie potešenie ako keď si to urobí z polotovaru. Sú samozrejme rôzne pohľady na vec.
Pekný deň.
ilona
07.11.05,06:12
Ja pokiaľ som sa pribrala napísať ten recept predbehla ma Marína,je to fakt jednoduché.Moje cesto na štrudľu je:25dkg polohrubej múky,1 vajce,1 lyžička octu,30g masla,soľ,vlažná voda.Je to skoro to isté,ako napísala Marína,postup rovnaký,len by som ešte dodala,že plnku kropievam roztopeným maslom a tak zviniem.Určite skúste.
elenka
07.11.05,08:36
Obom vám veľmi pekne ďakujem, určite to skúsim - bojím sa toho ťahania, ale nejako to dopadne. Potom napíšem.
Ešte raz vďaka.
maturantka
08.11.05,17:15
Marína, ten recept je perfektný. Dnes som Tvojou štrúdľou hostila na pozývačke na stužkovú svojich kolegov profesorov a žiakov a všetci ju vychvaľovali, že výýýbornááá. Cesto som poctivo ťahala na pol kuchyne, bolo ako pergamen, neroztrhlo sa a perfektne sa s ním pracovalo. V mene pracovníkov školstva Ti udeľujem Rád zlatej varešky 3. stupňa.



http://www.vira.cz/img/db/kapitoly/831.jpeg http://www.souss.cz/fotoakce/varecka/23.jpg
Marína
08.11.05,22:07
Vidíš, ako si perfektne zmaturovala, Maturantka? Som ozaj rada, že si to skúsila a že to vyšlo. A tá pocta pre mňa. Srdečná vďaka. Ozaj som rada, že sa niekto do toho pustil. Aj ja kropím plnku maslom, len som to tam zabudla napísať. Ale hocikedy zabudnem a nič sa nedeje.
Ilona, aj ja som niekedy dávala celé vajce, ale keď dávam len bielok, cesto sa lepšie ťahá. Žĺtok trošku cesto vysušuje. Ale keď si človek švihne, tak to ide v pohode.
Zdravím vás.
maturantka
09.11.05,12:37
Marína, dnes sa ma kolegyne pýtali, či by som mohla doniesť ten recept aj im - že ak to nie je rodinné tajomstvo. Piekla som už aj tú pokropenú maslom. Bááseň. A kolegyňa z Drietomy si spomenula, že jej babka radila jablká strúhať priamo na cesto - že netečú. Je to tak, môžem potvrdiť.
Marína
09.11.05,21:44
Aj ja jablká strúham priamo na cesto. Iba keď ich sladím marhuľovým džemom a troškou rumu, tak ich najprv musím zmiešať a tak posypať. Zdá sa, že si ňou nadšená, keď si už piekla ďalšiu. Skús aj inú kombináciu. Napr. vynecháš mak a dáš namiesto nej tvaroh zmiešaný s práškovým cukrom a žĺtkom. Musí to byť ale tvaroh, ktorý sa drolí, pretože mäkký tvaroh(nátierkový) nemôžeš natrieť nožom na cesto. Alebo ako som už písala tvaroh s višňami, marhuľami atd. Len ho nechaj dobre odkvapkať.
Zdravím.
maturantka
10.11.05,17:07
Ďakujem za tipy. Vyskúšam. A v nejakej beletrii som čítala, že "dali si čerešňovú štrúdľu. Bola ako sen." To si už skúšala?
elenka
11.11.05,06:52
Vidíš, ako si perfektne zmaturovala, Maturantka? Som ozaj rada, že si to skúsila a že to vyšlo. A tá pocta pre mňa. Srdečná vďaka. Ozaj som rada, že sa niekto do toho pustil. Aj ja kropím plnku maslom, len som to tam zabudla napísať. Ale hocikedy zabudnem a nič sa nedeje.
Ilona, aj ja som niekedy dávala celé vajce, ale keď dávam len bielok, cesto sa lepšie ťahá. Žĺtok trošku cesto vysušuje. Ale keď si človek švihne, tak to ide v pohode.
Zdravím vás.
Marína aj maturatka,
včera som skúšala štrúdlu - priznávam sa vám - neviem to ťahať ! Prosím vas uveďte podrobne ako začínate s ťahaním - najprv si koliesko dáte na zovreté päste a potom na obrus a chodíte okolo stola a naťahujete ?- ja to neviem ako to robiť !
Bola som z toho nešťastná, lebo som ju akoniec ponatrhala - a už som to poriadne nevytiahla, tak som ju zabalila - bola hrubá - bola zo spodu tvrdá.
Dajte ešte podrobnejší postup - aj by som poprosila koľko asi tej vlažnej vody aby bola ako plastelína.
Ďakujem.
Tweety
11.11.05,08:04
Ďakujem za tipy. Vyskúšam. A v nejakej beletrii som čítala, že "dali si čerešňovú štrúdľu. Bola ako sen." To si už skúšala?
Ja robím často jablkovo -orechovú,alebo orechovo- tvarohovú, sú dobré, ale aj tak mi najviac chutí makovo-višňová, ale tú som ešte doma nerobila. Môj organizmus si teraz v jeseni neskutočne pýta mak a tak niekedy zájdem do Tesca a neodolám makovej s višňami. :rolleyes: :cool: :cool:
janasv
11.11.05,09:45
Ďakujem za tipy. Vyskúšam. A v nejakej beletrii som čítala, že "dali si čerešňovú štrúdľu. Bola ako sen." To si už skúšala? Neskusala, ale jedla. Ceresnovu s orechami. Bola vynikajuca a bola len z listkoveho cesta.
maturantka
12.11.05,14:36
Elenka, množstvo vody neviem zmerať, len ho pomaly pridávam, opatrne, aby som nepreliala, kým nie je cesto ako plastelína. A ťahám ho do obdĺžnika. A nechala si ho pod tým kastrólikom? Ja to robím trochu inak. Dám cesto do malej misky, vložím do mikroténového sáčku, zaviažem a vložím do väčšej misky s teplou vodou. Ono tak nabobtná. Bez toho sa ten postup nevydarí.
ilona
14.11.05,06:51
Neviem ako ti opísať to ťahanie.V prvom rade sa mi zdá prirovnanie k plasteline nie celkom dobré.Podľa mńa musí byť to cesto trocha redšie ako plastelina.Nahriatie pod rajničkou je veľmi dôležité a taktiež vypracovanie cesta,musí sa odlepovať a naťahovať.Potom cesto dám na pomúčený obrus,roztiahnem to cesto ako sa dá a potom bruškami prstov od spodu cesto vyťahujem.Ako si napísala,chodím okolo stola a ťahám aby cesto bolo po kraj stola.Asi to neviem popísať,asi by bolo treba praktickú ukážku.
pyton
14.11.05,07:22
S valčekom sa nerobí nič? Iba ručne?
reapu
14.11.05,08:00
Pridávam jeden jednoduchý recept na štrúdľu:
300 g polohrubej múky
120 g smetolu
1 smotanový jogurt
Všetko zmiešať a nechať 1 hod. odpočívať v chlade. Potom vyvaľkať a naplniť.
Z toho budú 2 štrúdle na plech.
Dobrú chuť.
ilona
14.11.05,08:08
S valčekom nerobím nič,len rukami.
elenka
14.11.05,08:25
Maturantka, Ilona,

ďakujem že máte trpezlivosť, ja to budem skúšať, pokiaľ na to neprídem - dúfam že do vianoc sa to naučím, lebo slom sľúbila deťom klasické slovenské vianoce, s dobrými koláčmi a štúdlou, žiadne zákusky.

Ozvem sa akonáhle sa mi podarí.
PS : Gúľanú štrúdlu robím bežne, receptov mám viac, ale chcela by som sa naučiť ťahanú, viem, že moja mama v tom problém nemala, ale vtedy ma to nezaujímalo.....
maturantka
15.11.05,17:58
Držím palce!
Beba
21.11.05,15:21
Keď sme boli deti, stará tetka nám ťahanú krupicovú štrúdľu varila v sladkom mlieku s maslom - žiaľ, neviem prsne, ako to robila, ale bolo to super. Odkedy zomrela, nemala som to. Pozná ten recept niekto?
Ferko
21.11.05,16:25
Elenka,
možno sa Ti štrúdľa trhala preto, že bol obrus veľmi pomúčený. Ja zvyknem múčiť len tak zľahúčka a múku rozotriem na obruse tak, aby ju vôbec nebolo vidieť.
Ináč, moja dcéra má najradšej višňovú s orechami - vykôstkované, odkvapkané višne z kompótu, orechy, kúsok strúhanky a môže byť aj kus rumu. Samozrejme všetko pokvapkané maslom a posypané cukrom podľa chuti.
Ja dávam k 300 g múky 125 ml vody - ostatné tak, ako písali ostatní.
maturantka
21.11.05,20:27
Ferko, a tú strúhanku oprážaš?
elenka
22.11.05,11:10
Je pravda že aj obrus som veľmi pomúčila.
Čítam vaše príspevky stále, ale zatiaľ som pokus neopakovala, čakám až kým nikto doma nebude.... Už by si robili posmešky.
maturantka
23.11.05,16:26
Elenka, silno držím palce...
Marína
23.11.05,23:07
Elenka, neboj, určite to zvládneš. Ozvi sa, ako to dopadlo.
maturantka
24.11.05,19:20
Marína, posielam Ti prvý bod do zbierky! Recept sa stáva súčasťou nášho "rodinného striebra".
alternativa
24.11.05,22:17
Pri citani o tahani strudle sa mi vratili spomienky z detstva - moja stara mama, ked chcela nieco "napochytre" urobit k obedu, tahala strudlu. Nikdy sa jej netrhala a vzdy vravela, ze to robi muka. Ste uzasne, vlastne uzasni, ak je tu zapojeny aj nejaky chlap, ze sa vraciate k starym receptom. A ta spomienka na staru mamu...nadhera, dik.
Marína
26.11.05,03:47
Marína, posielam Ti prvý bod do zbierky! Recept sa stáva súčasťou nášho "rodinného striebra".
Veľmi pekne ďakujem. Hlavne ma teší Tvoje nadšenie. Vyslovene ho cítim z obrazovky. Som na Teba pyšná, že sa Ti darí z popisu aj bez názornej ukážky. Pridávam bonusový recept. Je od priateľkinej starej mamy a aj keď som si myslela, že kysnutým cestom ma nik nemôže prekvapiť, stalo sa. Vrele doporučujem.

Kysnuté rožky od Palky
1 kg hladkej alebo polohr. múky, 1 droždie, cca 6-7 dcl mlieka, 3 PL kryšt. cukru, štipka soli, 3 dcl oleja, 1 PDP
Droždie rozmrvíme do cca 1 dcl vlažného mlieka s pridaním 1 PL cukru a 1 KL múky. Necháme vykysnúť. Zo všetkých surovín vypracujeme cesto, kým sa nám neodlepuje od nádoby. Na pomúčenej doske ho jemne vytiahneme do valca, ihneď rozdelíme na 5 bochníkov. Každý vyvaľkáme do kruhu s priemerom cca 25 cm
a rozdelíme na 8 trojuholníkov. Cesto nevaľkáme na príliš tenko. Má byť cca 0,5 cm hrubé. Plníme lekvárom(najlepšie slivkovým). Stáčame od najširšej časti po špic trojuholníka. Na vymastenom plechu necháme kysnúť cca 1 hodinu. Potrieme rozšľahaným vajcom a pečieme cca 10 minút pri 180˚C, potom teplotu znížime na 160˚C a dopečieme do ružova. Po upečení môžeme posypať práškovým cukrom.
Rožky môžeme naplniť aj makovou alebo orechovou plnkou. Môžeme ich plniť syrom a vrch osoliť a posypať rascou alebo inými semiačkami.

P.S.: To, že sa tam nedáva vajce, to nie je omyl a prášok do pečiva cesto veľmi zjemní a nadýcha.
Dobrú chuť.
.
pyton
27.11.05,13:18
V septembrovom čísle časopisu Apetit sa píše aj o ťahanej štrúdli.
Kto si chce overiť nejaké detaily, tak v tom článku je to dosť podrobne popísané.

Takže "tažený štrúdl":

:) http://www.apetitonline.cz/clanek/241/s_laskou_tazeny_strudl_.html
pyton
27.11.05,13:26
Je tam tiež recept na "české buchty". Tie robievame často.
:) http://www.apetitonline.cz/clanek/239/ceske_buchty_.html
maturantka
28.11.05,19:46
Marína, v tom 4. riadku receptu je nejaká tlačová chyba. Chcem ho čo najskôr vyskúšať. Môžeš to ešte raz pozrieť? Ďakujem.
Marína
29.11.05,13:25
Už je to opravené.
maturantka
03.12.05,14:15
Dnes práve pečiem už druhú várku rožkov od Maríny. Muž si všimol, že "to cesto je akési iné" a "výborné". Rožky som plnila džemom a nutelou, dnes sa chystám aj na makovú plnku.
Marína, neuvažuješ o knižnom vydaní svojich receptov? Napr. pod názvom
"Recepty pre rodinné šťastie od Maríny"... Ďakujem.
Marína
03.12.05,18:43
Z Teba je hotový básnik, Maturantka. Toľko ma chváliš, až sa na staré kolená červenám. Ďakujem. Hlavne, že vám chutí.

Deň – noc
6 žĺtkov miešame s 1 tukom(Hera, Palmarín, Visa, ...), 25dkg prášk.cukru do peny. Pridáme 40dkg polohr. alebo hrubej múky, trošku mlieka, 1 PDP a sneh zo 6 bielkov. Do polovice cesta pridáme kakao. Polievkovou lyžicou dávame striedavo na vymastený a vysypaný pekáč. Cesto uhladíme. Po upečení polejeme čokoládou(nad parou rozpustíme 10 dkg varovej čokolády a 5-10 dkg Cery).

Kokosové rezy
Cesto1: 6 celých vajec vyšľaháme s 180g prášk. cukru, pridáme 90g orechov, 90g hrubej múky, štipku PDP a 1 PL kakaa
Cesto2: 6 bielkov vyšľaháme s 160g kryšt. cukru, pridáme 6 PL studenej vody a šľaháme ďalej. Pridáme 200g kokosu a 30g hrubej múky
Krém: Vymiešame 250g masla s 250g prášk. cukru. Uvaríme krém z 1 hrnčeka mlieka, 1 Zlatého klasu, 1 žĺtka, 3 PL kryšt. cukru. Miešame na miernom ohni do zhustnutia. Po vychladnutí zmiešame s maslom a 50g kokosu.
Čokoládová poleva: 100g varovej čokolády a 50-100g cery rozpustíme nad parou.
Dávame cesto1+krém+cesto2+čokoláda



Asi by to chcelo novú tému, aby tie recepty nešli pod "Štrúdľu". Čo myslíš?
liba2
04.12.05,08:30
Asi by to chcelo novú tému, aby tie recepty nešli pod "Štrúdľu". Čo myslíš?
No, ja sa prihováram za novú tému s názvom "Recepty pre rodinné šťastie od Maríny":) - vážne! Pod názvom štrúdľa zostávajú stratené.
Marína
04.12.05,21:04
Názov témy, ktorý navrhuješ, mi lichotí, ale predsa len navrhujem niečo skromnejšie. Pred časom som založila tému „Rôzne zákusky-overené“. Myslela som, že je vhodná na už odskúšané recepty. Voľajako zaspala. Zobudíme ju? Súhlasíte? Ja v nej začínam pokračovať. Budem dopĺňať do môjho prvého príspevku, ak sa to tam zmestí.
Zdravím.
liba2
05.12.05,05:15
maturantka
05.12.05,09:12
Už sa teším, ako si zase zamaškrtíme!!! Ď:)
Marína
05.12.05,14:30
Oľga P
05.12.05,16:11
Ferko, a tú strúhanku oprážaš?
Strúhanku neoprážam, ale najlepšia je domáca strúhanka z rožkov.
Ferko
05.12.05,17:11
Strúhanku neoprážam, ale najlepšia je domáca strúhanka z rožkov.
Tak, tak - aby sa cesto nerozmočilo. Aj do jablkovej zvyknem kúsok nasypať.
Do makovej zase jabĺčka, aby nebola suchá.
nika123
14.01.06,15:46
ŠTRúDLA

8 dkg masla
1 žĺtok
soľ
13 dkg hladkej múky
0,5 dl mlieka

Robím z dvoch dávok,z toho vyjdú tri štrúdle.Zmiesime na doske cesto,ktoré necháme stáť hodinu až potom vyvaľkáme a plníme.:p
liduska
26.01.06,18:07
Dnes som robila štrúdlu od Maríny.Chcela by som sa len spýtať či má byť po upečení tvrdá, lebo takú som ju mala piekla som na 180 stupňov asi 35 min. Dávala som mletý mak a 2 strúhané jablká.Vrch som potrela žltkom.
maturantka
27.01.06,10:43
Liduška, z jednej dávky mi vyjdú 2 štrúdle /akurát na plech/ a ja nastrúham 10 jabĺk, maku hojne, predtým ale cesto dobre pokvapkám maslom. Pečiem dovtedy, kým nie je pekne ružová. Po upečení je taká akurát, všetka tá šťava do nej nejako vsiakne, vôbec nevyteká, a vrch je chrumkavý. Skús ešte raz, Marínin recept je dobrý. Veľa zdaru.
liduska
27.01.06,11:47
Ďakujem za radu , skúsim.Asi som dala málo jablk.Ale nezostal ani jeden kúsok, všetka sa zjedla .
Marína
05.02.06,21:42
Liduška, tak ako píše maturantka, keď ju vyberieš z rúry, povrch je trochu tvrdší, ale za chvíľu zvláčnie. Musíš dať viacej jabĺčok. Veľa zdaru. Stojí za to vyskúšať ešte raz. A cesto si mala vláčne a vytiahla ho na pavučinku?
liduska
18.02.06,20:28
Cesto som vytiahla na pavučinku to som bola sama prekvapená, že sa mi to tak podarilo robila som to prvýkrát ale som dala málo jabík 2 ks, robila som ju potom ešte 3 krát dala som veľa jablk a maku a potom už bola mäkká . Ďakujem za radu.
Danuša2
07.11.06,18:07
Štrúdľa maďarská
36 dkg hladká múka špeciál, 1 kyslá pochúťková smotana, 1 vajce, štipka soli.
Zápražka:4 kopcovité polievkové lyžice hladká múka špeciál,olej alebo masť. hustota podľa potreby, nemá to byť ani husté ani veľmi riedke.

Najprv si urobíme zápražku, aby tošku vychladla.Zamiesime si cesto z múky, vajca, smotany a soli.RozvaĽkáme na doske na veľkosť taniera,rozotrieme zápražku, stočíme ako roládu a necháme odležať asi 10 min. Rozdeliť na 6 častí .Potom na na tenko rozvaľkať a plniť.
Plnka: maková,tvarohová,jablková.orechová.Prajem Vám dobrú chuť!:)
Danuša2
07.11.06,18:08
Sypaná štrúdľa

2dcl hladká múka, 3poháre mletý mak, 2dcl práškový cukor. Zamiešať múku,cukor rozdeliť na 1/2.Plech namastiť, vysypať naňjednu 1/2 na to nastrúhať jablká zmes mak a na vrch nastrúhať 1 celú Visu.Dať piecť.
maturantka
13.11.06,17:37
Tak táto maďarská štrúdľa ma oslovila... Originálny recept, vyskúšam.
Cila
27.11.06,17:58
Keď sme boli deti, stará tetka nám ťahanú krupicovú štrúdľu varila v sladkom mlieku s maslom - žiaľ, neviem prsne, ako to robila, ale bolo to super. Odkedy zomrela, nemala som to. Pozná ten recept niekto?
Beba, oživila si mi spomienky, ja som tiež jedla véééľmi dávno krupicovú štrúdlu s višňami u mojej tetky v Maďarsku. Bolo to veľmi dobré. Hľadala som na net.hu recept no nenašla som. Ak to niekto pozná pridajte prosím Vás recept.
Čo som našla to sú krupicové omrvinky. Možno by sa to dalo použiť.

15 dkg detskej krupice
3 vajička
štipku soli
6 dl mlieka

Krupicu pomiešať s 3 žltkami a mliekom, pridať štipku soli. Vytrepať sneh
a zamiešať do pripravenej masy.
Do väčšej teflónovej nádoby dáme trošku masla a za stáleho miešania
opekáme, kým sa masa premení na zlatožlté omrvinky. Keď je to hotové
pridať práškový cukor podľa chuti.Cila
Gapo
04.03.07,15:22
Ja som tiež vždy robila štrúdľu z lístkového cesta. Bola rýchla, chutná a praktická.

Nedávno mi mama dala recept na vaľkanú štrúdľu. Odvtedy robím len domácu štrúdľu .Je tiež veľmi dobrá a príprava je celkom jednoduchá.



VAĽKANÁ ŠTRÚDLA

30 dkg hladkej múky špeciál + 1 vajce + 11/2 lyž. oleja + 1 lyž. octu + 11/2 dcl vody = na doske vypracujeme hladké cesto, rozdelíme na dve polovice, (z čoho vyplýva, že z uvedeného množstva máme dve dlhé štrúdle, ktoré sa zmestia na jeden plech).

Cesto vyvaľkáme, natrieme olejom, posypeme strúhankou a pridáme náplň podľa chuti - ďalší postup presne rovnaký , ako už vyššie uvádza durisovad.
náplň – nastrúhané jablká, vanilkový, škoricový cukor, hrozienka, (mak,...)
Alena
Nuž neviem prečo sa váš recept volá "vaľkaná štrúdľa", keď ja tento istý druh cesta používam na ťahanú štrúdľu. Ale zrejme to je len o šikovnosti gazdinky resp. toho vyrábača štrúdle. A poviem vám, vytiahnem to cesto, že cez neho je vidieť a visí zo stola po stranách. A najlepšie je naozaj domáce, či už vaľkané, alebo ťahané, viem, ale čo keď nie je čas, potom treba chuťové poháriky ošmejdiť. A to som ako sa zdá muž.
mbclo
04.03.07,17:40
[FONT="Comic Sans MS"][FONT="Comic Sans MS"]Na TV Paprika som našiel recept na krupicovú štrúdľu:
Suroviny: 4 dl vlažnej vody, 4 KL soli, 1/2 kg múky, 2 dkg ľadovo vychladenej masti, 1 KL octu, 1 vajce, 10-15 dkg masti na potieranie cesta.
Plnka: 1 L mlieka, 10 dkg cukru, 1 vanilínový cukor, 1,5 dl pšeničnej krupice, 2 vajcia. V osladenom mlieku uvaríme hustú krupicovú kašu. Keď kaša vychladne, vmiešame do nej vajcia.
Postup: Vo vlažnej vode rozpustíme soľ. Múku a masť spolu rukami pomrvíme, pridáme vajce, ocot a s vlažnou vodou dobre vypracujeme vláčne cesto primeranej hustoty. Z vymieseného cesta vyformujeme päť bochníkov, každý jednotlivo vyvaľkáme na hrúbku prsta a veľkosti taniera. Bochníky potrieme roztopenou masťou, uložíme na obrus a prikryjeme miskou. Necháme odpočívať 15-20 minút. Pred vyťahovaním ešte raz každú placku potrieme masťou. Jednotlivé diely cesta potom rukami vyťahujeme na pomúčenom obruse až na veľkosť stola. Vytiahnuté cesto necháme chvíľu obschnúť, hrubé okraje obrežeme nožom alebo obstriháme nožnicami, namotávajúc cesto do klbka. Cesto pokropíme masťou a jednu stranu cesta pomocou obrusu preklopíme na seba. Na toto dvojité cesto natrieme plnku. Pomocou obrusu zavinieme a štrúdľu preložíme na pomastený plech. Povrch potrieme masťou a v dobre vyhriatej rúre upečieme.
(Cesto môžeme plniť tiež s orechovou, makovou a višňovou plnkou.)
bábika
07.03.07,15:38
Ahoj Maturantka, najrýchlejší spôsob je kúp štrúdlové cesto hotové v obchode.Keď balenie rozbalíš mali by to byť väčšie štvorce, roztvor jeden naň posyp po celom zomletý mak s cukrom, nastrúhaj jablká, stoč, potri vajíčkom a daj upiecť, po upeení posyp práškovým cukrom.Namiesto jabĺk môžeš pridať, mak s ovocím ako pokrájané broskyňe alebo marhule ale marhule sú lepšie , stočiť a znova to isté ako v prvom prípade. Ďalej možeš použiť tvaroh s cukrom a marhulami, plnky môžu byť rôzne dľa chuti. Príjemnú chuť. Bábika
maturantka
07.03.07,20:31
Bábika, ďakujem, už som našla správny recept od Maríny, ten praktizujem už takmer rok a sme nadmieru spokojní. A je aj rýchly. Radím vyskúšať.
mbclo
14.03.07,07:46
Na TV Paprika som objavil ešte jeden recept na krupicovú štrúdľu:
Hroznová ťahaná štrúdľa s krupicou.
Suroviny:
- Cesto: 60 dkg hladkej múky Špeciál (s označením 00), 2,5 dl vody, 1 ČL soli, 3 PL oleja do cesta, 1 vajce, niekoľko kvapiek octu, olej na pokropenie a potretie.
- Náplň: 1,5 kg červeného a bieleho hrozna, 20 dkg pšeničnej krupice hrubej, trochu oleja na opraženie, soľ, kryštálový cukor – podľa chuti a sladkosti hrozna.
Postup: Z múky, vajca, oleja a soli za postupného pridávania vody vypracujeme primerane husté cesto. Cesto je dobre vypracované, keď sa na odlepuje od stien nádoby a nelepí sa ani na ruky. Necháme ho chvíľku odpočinúť a potom ho ešte krátko prepracujeme. Vyklopíme na pomúčenú dosku, premiesime a pomocou valčeka rozvaľkáme na placku, ktorú prikryjeme obrúskom.
Medzitým si pripravíme náplň. Hrozno odstopkujeme, bobule prekrojíme na polovice a odstránime z nich väčšie jadierka.
Krupicu opražíme na troške oleja, podlejeme horúcou posolenou vodou a za stáleho miešania zaparíme a podusíme, kým sa zrniečka krupice čiastočne od seba neoddeľujú. Necháme úplne vychladnúť a potom rukami ešte rozmrvíme.
Odpočinuté cesto preložíme na múkou vysypaný obrus a opatrne vyťahujeme na hrúbku papiera. Pokropíme olejom. Na cesto rozložíme hrozno a krupicu. Hrubé okraje cesta obrežeme a rozložíme ich do stredu vyťahanej štrúdle. Podľa chuti posypeme cukrom a za pomoci obrusu stočíme. Opatrne preložíme na vymastený plech a povrch tiež potrieme olejom. Vložíme do vyhriatej rúry a pečieme pri strednej teplote 160-180°C asi 40 minút.
Zitulda
08.07.08,13:27
Pozdravujem, všetky dievčence "štrúdlovníčky". za to oslovenie ma nehante prosím. Videla som tu mnohé sypané, ťahané,vaľkané maďarské a mnohé ďaľšie, už z popisu vidieť, že vynikajúce (ak nie všetky, ale určite niektoré vyskúšam). U nás sa často pečú tie s jablkami a makom. Dnes mi moja dcéra poslala "Fantastickú štrúdlu". Aká je?! Napíšem potom, možná že už zajtra ju urobím.
Noema
26.07.08,23:13
Marína, pri čítaní tvojho receptu si vyvolala vo mne spomienky na moju babku, ktorá mi často robievala ťahanú štrúdlu. Mala som najradšej makovú s višňami. Často som si ju predstavovala, ako chodí okolo stola a ťahá cesto. Myslela som si, že sa k nemu nikdy nedostanem. Niekedy určite vyskúšam. Ďakujem.
kitky
27.07.08,02:00
Az teraz som objavila tuto temu. Ja mam super recept, ktory sa vam zarucene podari.

30 dkg hladkej muky, 1 vajce, 1 dkg masla, 1 lyžička octu, 2 dcl vody a troska soli.

Preosiatu muku rozmiesam so solou. Vo vlaznej vode rozmiesam cele vajce, ocot a rozpustene maslo. Pomaly lejem do muky a nozom spracovavam na cesto.
Cesto vypracujem tak, ze ho buchem o dosku a prstami vytianem do vysky.
Znovu bum o dosku a vytiahnem a toto opakujem az kym sa mi neprestane lepit na prsty. Musi by leskle a hladke.
Ked sa potrebujete vyzurit toto je dobry sposob.Buchat budete dost dlho.:)
Urobim bochnik a prikryjem na cca pol hodinu nahriatym kastrolom.Najlepsie liatinovym.
Medzitym si pripravim obrus, poprasim mukou, ked je cesto odpocinute troska ho rozvalkam, potriem si ruky rozpustenym maslom alebo olejom nadhodim si ho na chrbat ruky a druhou vytahujem natenucko po celom stole.
Konce odstrihnem. Necham ho chvilku uschnut. Pofrkam rozpustenym maslom a plnim.
Polozim na vymasteny plech, potriem maslom a v dobre vyhriatej rure peciem.

Toto cesto je skvele a podari sa vam na prvy krat.
Akurat dajte pozor, aby ste ho nepresusili tak ako raz ja.Bola som vytesena ako sa mi ho podarilo perfektne vytiahnut, previsalo mi zo stolu.
Kym som urobila plnku, previsnute plochy odpadli.:D a musela som rychlo zarobit nove a nadrobit ho.
Marína
28.07.08,07:46
Vyskúšam.:)
zuzi1
01.08.08,22:41
Moja starká robievala aj ťahanú kapustovú štrúdľu. Kapusta bola samozrejme nasladko a starký ju miloval. Ja ako dieťa som ju nemala veľmi rada.
laura02
28.08.08,13:54
kupis kysnute cesto a vyvalkas ho na tenko, mozes kupit aj uz vyvalkane je to prakticke. zomelies mak a pomiesas s cukrom a osupes par jablk a nastruhas. mak s cukrom posypes na cesto a rozlozis tam rovnomerne jablka par centimetrov od okraja. okraje potier rozslahanym vajickom a zrolujes. daj strudlu na plech na ktorom je papier na pecenie a potri ju tym vajickom. mozes ju aj trosku poprasit praskovym cukrom pretoze potom skaramelizuje je to super. pec na vysokej teplote okolo 220 stupnov az dovtedy kym nezacne voniat po celom dome.... nepisala som kolko maku, cukru ani jablk lebo toto vsetko si mozes urcit podla vlastne chuti
laura02
28.08.08,13:57
sorry pomylila som sa myslela som ze treba kupit listkove cesto nie kysnute
Rozalka
28.08.08,14:14
kupis kysnute cesto a vyvalkas ho na tenko, mozes kupit aj uz vyvalkane je to prakticke. zomelies mak a pomiesas s cukrom a osupes par jablk a nastruhas. mak s cukrom posypes na cesto a rozlozis tam rovnomerne jablka par centimetrov od okraja. okraje potier rozslahanym vajickom a zrolujes. daj strudlu na plech na ktorom je papier na pecenie a potri ju tym vajickom. mozes ju aj trosku poprasit praskovym cukrom pretoze potom skaramelizuje je to super. pec na vysokej teplote okolo 220 stupnov az dovtedy kym nezacne voniat po celom dome.... nepisala som kolko maku, cukru ani jablk lebo toto vsetko si mozes urcit podla vlastne chuti


sorry pomylila som sa myslela som ze treba kupit listkove cesto nie kysnute

Bavíme sa o štrúdli, nepomýlila si sa s tým lístkovým cestom?
Gapo
30.08.08,19:40
Pozdravujem, všetky dievčence "štrúdlovníčky". za to oslovenie ma nehante prosím. Videla som tu mnohé sypané, ťahané,vaľkané maďarské a mnohé ďaľšie, už z popisu vidieť, že vynikajúce (ak nie všetky, ale určite niektoré vyskúšam). U nás sa často pečú tie s jablkami a makom. Dnes mi moja dcéra poslala "Fantastickú štrúdlu". Aká je?! Napíšem potom, možná že už zajtra ju urobím.

Tak vyzerá skvelo tá štrúdľa, ale inak nedávno tu bola dišputa o štrúdľách a dokonca tam bol vynikajúci recept myslím od Maríny, no a ja som teda tiež pyšný, že som taký vzácny haha, ako kométa, ale nie, veď tam boli v receptoch nápomocný aj chlapi predsa.:D
Daniellita26
23.09.08,13:21
ahoj. Chcem sa spytat, ako mam urobit, plnku aby sa mi cela strudla nezliala do kopy ked robim jablkovu plnku? Ked som ju naplnila tak sa mi to v rure cele akosi splaslo.dikz
Marína
23.09.08,13:31
ahoj. Chcem sa spytat, ako mam urobit, plnku aby sa mi cela strudla nezliala do kopy ked robim jablkovu plnku? Ked som ju naplnila tak sa mi to v rure cele akosi splaslo.dikz
Asi si mala veľmi šťavnaté jablká. Ja neplním len s jablkami, ale v kombinácii. Dávam aj na sucho opraženú strúhanku. V tomto príspevku http://www.porada.sk/t14255-strudla.html uvádzam postup.
tetrisss
23.11.08,12:00
Kukucka, keby som mohla, tak hned ti dam bol za tvoj super napad na vyvalkanie stvorca z cesta, inak ma to normalne nastvalo, ze som na taky jednoduchy postup neprisla, diky.:D
tetrisss
23.11.08,12:33
No s tymi jablkami tu tiez niekto, ospravedlnujem sa, neviem koho teraz chvalim, napisal, ze ich treba struhat rovno na cesto a mne sa to tiez paradne osvedcilo, nastruhala som ich na poprazenu struhanku a nerozmocilo sa nic, este dokonca hned za cerstva sa mi to zdalo suche:eek:, ale ked postala, bola uzasna.
babca
26.04.10,17:43
Neviem,ako sa to mohlo stať, ale štrúdľu som považovala za nehodnú môjho záujmu. Dodnes - kým sme náhodne nenatrafili na istú cukráreň v Bratislave. Jablkovo-maková, ale veľmi, veľmi chutná. Prosím, nenašiel by sa u Vás zaručený (podrobný) recept, ako sa dá takáto dobrota upiecť doma? V záujme rodinného šťastia vopred ďakujem.
Ahoj! Klikni na recepty : dotaz :kysnuté cesto nechcem to vzdať tak tam som posielala nejaké obrázky.Je tam aj klasická ťahaná štrúdla Ak by sa ti pozdávala , pošlem ti recept najlepšie na post. aj s vysvetlením, lebo to potrebuje trošku aj komentár. Babca.
aninocka
28.04.10,08:56
Recept na jednuduchú štrúdľu nájdeš aj tu http://www.akosatorobi.sk/video/613/jednoducha-strudla
- nepotrebuješ žiadne ťahané ani kysnuté cesto a je naozaj chutná.
liba2
28.04.10,14:16
Recept na jednuduchú štrúdľu nájdeš aj tu http://www.akosatorobi.sk/video/613/jednoducha-strudla
- nepotrebuješ žiadne ťahané ani kysnuté cesto a je naozaj chutná.no pozrela som si to. Asi neodolám a upečiem, lebo sa mi straaaašne zbiehali slinky na tú dobrotu :D.
Marína
28.04.10,15:23
Ahoj! Klikni na recepty : dotaz :kysnuté cesto nechcem to vzdať tak tam som posielala nejaké obrázky.Je tam aj klasická ťahaná štrúdla Ak by sa ti pozdávala , pošlem ti recept najlepšie na post. aj s vysvetlením, lebo to potrebuje trošku aj komentár. Babca.
Veď Anička sa už pred 5 rokmi naučila ťahať štrúdľu podľa tohto receptu http://www.porada.sk/139864-post18.html a ide jej to jedna báseň http://www.porada.sk/140968-post23.html :)
Marína
28.04.10,15:29
Recept na jednuduchú štrúdľu nájdeš aj tu http://www.akosatorobi.sk/video/613/jednoducha-strudla
- nepotrebuješ žiadne ťahané ani kysnuté cesto a je naozaj chutná.
Aninka, mne sa nezdá oveľa jednoduchšia, ale vyskúšam ju.;) Vďaka za link.:)
Kazu
28.04.10,15:41
Moja prvá skúsenosť so štrúdľami pred cca 35 rokmi. Ako čerstvo vydatá som chcela aj ja v sobotu poobede štrúdľu upiecť. Praktickú ukážku na videu nebolo treba, však štrúdle piekli všetky mamičky, babičky, tetičky tak už len ten recept na naj....naj cesto som od svokry zobrala a utekala pracovať. Keď som nasypala múky zdalo sa mi, že jej je celkom maličký kopček a že bude štrúdle málo. Tak som prisýpala a prisýpala pokým sa mi nezdalo dosť. Začala som piecť. Deti so štrúdľou v hrsti behali po dvore a svokra sa pýtala, či mamička pečie. Ale keď aj po dvoch hodinách deti tvrdili, že mamička pečie, svokre to nedalo a prišla sa pozrieť. Musel to byť pre ňu pohľad :--- Kde sa pozrela videla len jablká, šupy a štrúdle. A keď zbadala koľko cesta ešte mám, len zalomila rukami:D zobrala nôž a pomáhala mi čistiť jablká. Piekli sme do samého večera a štrúdlí mala aj ona plnú špajzu. Minuli sme 2 vedrá jabĺk a ja som odvtedy preborník v ťahaní štrúdľového cesta. :D
babca
29.04.10,16:07
Veď Anička sa už pred 5 rokmi naučila ťahať štrúdľu podľa tohto receptu http://www.porada.sk/139864-post18.html a ide jej to jedna báseň http://www.porada.sk/140968-post23.html :)
:) Ahoj Marína. Neviem prečo by Anička aj po 5. rokoch nemohla nahliadnuť na recept, alebo sa pozrieť na priložené foto.Čo som písala ja, tak tam nebol recept ale iba foto pre inšpiráciu. Nezabúdaj, že sa učíme celý život. Prajem ti peknučký deň.:)
Marína
29.04.10,21:34
:) Ahoj Marína. Neviem prečo by Anička aj po 5. rokoch nemohla nahliadnuť na recept, alebo sa pozrieť na priložené foto.Čo som písala ja, tak tam nebol recept ale iba foto pre inšpiráciu. Nezabúdaj, že sa učíme celý život. Prajem ti peknučký deň.:)
Prepáč, vôbec som to nemyslela tak, ako si to zobrala. Ak som sa ťa niečim dotkla, mrzí ma to, ospravedlňujem sa.:)
A nezabúdam. Pekný deň aj tebe.
lofr
22.03.12,10:25
Dobra strudla sa da spravit aj z kupeneho listkoveho cesta, ked sa vyvalka na tenko.
Z jedneho balicka sa daju urobit 3 kusky strudle tak, aby sa nemuseli na plechu kadejako vykrucat. Dobra je aj tvarohova s hrozienkami. Ja to robim tak, ze na vyvalkane cesto nakvapkam rozpustene maslo, posypem (trosku) struhankou, na to dam (asi do 2/3 plochy cesta) tvarohovu plnku, (do tvarohu pridam 1-2 zltka, praskovy cukor a hrozienka). Zrolujem a dam piect na vymasteny plech.

Chcem sa opytat, ktore listkove cesto z obchodu doporucujete. Je ich tam velmi vela. Su aj mrazene, aj cerstve v ladnicke. Ake odporucate vybrat?
Gapo
23.03.12,17:30
Chcem sa opytat, ktore listkove cesto z obchodu doporucujete. Je ich tam velmi vela. Su aj mrazene, aj cerstve v ladnicke. Ake odporucate vybrat?
Mne vyhovuje z Tesca cca. 0,50 €, ale to nie je štrúdľa, ale závin. Štrúdľa je iba ťahaná. ;)
kamoska1
23.03.12,19:43
Chcem sa opytat, ktore listkove cesto z obchodu doporucujete. Je ich tam velmi vela. Su aj mrazene, aj cerstve v ladnicke. Ake odporucate vybrat?

Mne sa velmi osvedčilo lístkové cesto mrazené z Lídla.
lujza.j
23.03.12,20:29
Mne vyhovuje z Tesca cca. 0,50 €, ale to nie je štrúdľa, ale závin. Štrúdľa je iba ťahaná. ;)
http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/601250/601200.jpg
lofr
23.03.12,21:59
http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/601250/601200.jpg

Jeeej. Toto sa mi paci. Ako casom, ked budem mat vacsiu kuchynu a energiu blbnut, tak si ho budem aj tahat, ale teraz som vobec rad, ked sa dokopem robit strudlu. :-)
Ok, toto cesto, kde dostat? :-)

Edit: Aha, dostat ho v TESCU, dnes som tam bol a hned som ho kupil. Pozdava sa mi. Potom mozno vyskusam to mrazene z Lidla, aj ked mam pocit, ze toto bude lepsie.
lofr
29.03.12,22:11
Tak som ho skusil, ale strudla sa mi vobec nepodarila. :-( Cesto bolo az prilis krupave a vysusene, ako cipsy, takze sa odlamovalo jedna radost. Plnka bola vysusena, s vynimkou ceresni, a drobila sa, vypadavala. Neviem, co drzi plnku po kope vlastne, struhanka, mak ani cukor urcite nie... zeby to maslo?
No nic, musim este potrenovat. :-)
momula
01.04.12,11:15
Makovo-jablkovo-banánová štrúdľa
POTREBNÉ PRÍSADY

1 balenie lístkového cesta * 2 PL slivkového lekváru * 250 g maku * 150 g práškového cukru * 80 g hrozienok * 40 g masla * 2-3 jablká * jeden banán * ½ dcl mlieka * rozšľahané vajíčko na potretie * práškový cukor na posypanie *

POSTUP PRÍPRAVY
A zodpovedne a úprimne Vám potvrdzujem, že tento recept zvládne každý jedinec poslepiačky aj s oboma ľavými rukami
Tweety
01.04.12,13:59
Myslíš zje
Gapo
04.04.12,16:24
Bol dopyt na lístkové cesto :D a toto so vyskúšal, ee nem dobré. :D
lofr
07.04.12,16:11
Druhy pokus, ten vysiel lepsie, aj ved... piekol som to cca 30 minut pri 180 stupnov, a navrchu bolo cesto dobre, ale zospodu uz bolo velmi pripecene :-( Neviem, kde som urobil chybu. No a potom vnutri mam pocit, ze nebolo velmi prepecene. Take tahave bolo. Ale mozno take ma byt, neviem. Alebo mozno som tam dal vela masla, a nasiaklo prilis vela maslom.
V kazdom pripade, skusil som 2 druhy listkovych ciest.
Prve Salvatore, druhe z Lidla. Obidve tie chladene, vyvalkane, a zrolovane na papiery na pecenie. S prehladom vyhralo to Salvatore. Bolo ovela lepsie, nez to z Lidla.
lofr
22.04.12,10:28
Nevie niekto, co robim zle, ked sa mi cesto vzdy prilis vysusi, je krupave a tvrde ako cipsy a samozrejme popuka. Pouzivam to strudlove cesto z obchodu, take tenke platky.
Peciem na cca 180 stupnov, 20-25 minut. Cesto zacne ledva hnednut, tak ked ho vyberem skor, bolo by uplne biele.
Kazu
22.04.12,19:44
Povedala by som, že zlé na tom je to cesto. Raz nevesta kúpila hotové štrúdľové cesto a bolo hrozné. Ak chceš kúpiť hotové, to už je lepšie kúpiť lístkové cesto.
Lubaba
22.04.12,19:52
to cesto je dobré
Lubaba
22.04.12,19:54
ja som tiež kúpila také tenké štrúdlové a teda nebolo to nič moc, fakt hrozné, aj som to potom vyhodila, bolo to ako tvrdý papier po upečení..už viac nikdy, radšej lístkové..
lofr
23.04.12,10:58
Dakujem za rady. Hej, presne mam pocit, ze to cesto asi nebude nic moc, napriek tomu, ze vyzera dobre.
A listkove kupujete to vyvalkane a zrolovane, alebo tu tehlu v chladnicke, ktoru treba potom vyvalkat. Alebo nebodaj mrazene? Jedine co sa mi nepaci na listkovom ceste, ze donho davaju stuzeny tuk.
Este ma napadlo to strudlove cesto potriet olejom alebo maslom aj zvnutra, aj medzi vrstvami, mozno potom sa tak nevysusi.
viktorviktor
23.04.12,11:18
cesto zvykne byť tvrdé vtedy keď sa predčasne primieša do múky tuk, najskôr je potrebné vymiesiť bez tuku až pri konci miesenia pridať tukové zložky, možno preto niektoré kupované cesto je menej kvalitné, (olej obalí múku a nenasiakne vodou)
vema
23.04.12,16:36
Ja som piekla štrudlu z tohto štrúdlového cesta a bola celkom dobrá. Plát cesta som potrela rozpusteným maslom a na to plnky. Robila som makovú, orechovú a tvarohovú. Piekla som tiež dosť dlho, asi 4O min, kým nebola štrúdla ruzová. Kraje boli trochu tmavšie. Keď bola štrúdla upečená, vybrala so z rúry a položila som na vrch čistú utierku, asi na pol až jednu hodinu. Pod utierkou štrúdla pekne zmakla a bola dobrá. Cesto neni mastné, môže sa pred pečením ešte potrieť na vrchu maslom. Aj plnku som pokvapkala maslom, nie veľa - primerane.