wegamizi
26.06.10,11:51
Ahojte,
naklicila som si okrem ineho aj sosovicu. Teraz mam dilemu, co, okrem salatu, mozem z nej pripravit. Mate nejaky receptik? Tesim sa na Vase tipy a napady.
Marína
26.06.10,12:12
Niekde som sa dočítala, že je vhodné naklíčené zrná 1-2 min. povariť aby sa zneškodlnili prípadné baktérie na povrchu zrna. Môžeš najprv v osolenej vode povariť bobkový list, prípadne aj celé čierne korenie a až tak vhodiť šošovicu. Do povarenej pridať olivový olej a 1-2 strúčiky cesnaku. Tiež si môžeš z nej urobiť pomazánku na hrianky alebo zmiešať s cestovinami s pridaním zeleniny a strúhaného syra a pod. Už ma nič viac nenapadá.;)

Ešte som sa vrátila. Viem si predstaviť aj kombináciu šošovica + granatierskeho pochodu alebo zemiaky s cibuľkou + šošovica. Do rizota by sa myslím tiež hodila, tiež rizota zo slovenskej ryže alebo tarhoňa + hrášok + šošovica, alebo zemiaky + kyslá kapusta + šošovica, ..... atd.
wegamizi
27.06.10,10:57
Dakujem ti za dobre typy. Robila som zeleninove rizoto a nakoniec do hotoveho som zamiesala naklicenu sosovicu, mnam, bolo to fakt dobre.
Marína
27.06.10,12:33
To ma teší.:)
Zdenka 0705
27.06.10,12:55
Aj ja si myslím, že naj sú klíčky surové, resp. zamiešané do hotového jedla. Máte niekto skúsenosť s takouto nakličovacou miskou?
http://www.regeneracnecentrum.sk/obchod/images/IMG_5066.jpg
gilda
29.06.10,19:15
Ahojte,
naklicila som si okrem ineho aj sosovicu. Teraz mam dilemu, co, okrem salatu, mozem z nej pripravit. Mate nejaky receptik? Tesim sa na Vase tipy a napady.

Tiež mi klíči šošovica. Používam "drobnozrnú". Rýchlo naklíči, má príjemnú chuť a dobre sa chrúme. S klíčkami tepelne neupravujem. Receptík, napríklad cestovina s naklíčenou šošovicou. Pridať pokrájané paradajky, papriku, uhorku, trochu cibule, dochutiť olivovým olejom,osoliť morskou soľou, z byliniek čerstvé oregano, tymiam. Podávať môžeš aj na studeno.
KATA50
06.07.10,13:58
Aj ja si myslím, že naj sú klíčky surové, resp. zamiešané do hotového jedla. Máte niekto skúsenosť s takouto nakličovacou miskou?

S takouto miskou na klíčenie mám iba tie najlepšie skúsenosti. Najprv opláchnuté zrná - akékoľvek- nechám v plnej miske, zaliate vodou 24 hodín nabobtnať, potom ich prepláchnem a dám do dierkovanej misky. Misky poukladám tak, že na plnú položím dierkovanú a zakryjem ju vrchnákom. Prebytočná voda odkvapká do plnej a zároveň udržuje stálu vlhkosť. Celé to prepláchnem 2x do dňa a v po 2-3 dňoch mám asi 1-1,5 cm klíčky, ktoré konzumujeme. Tie sú najlepšie. Klíčenie semien je rýchlejšie v jarnom období. Najlepšie mungo fazuľa, šošovica, cícer, suchý hrach, pšenica potravinárska a pod.
Zdenka 0705
06.07.10,14:12
S takouto miskou na klíčenie mám iba tie najlepšie skúsenosti. Najprv opláchnuté zrná - akékoľvek- nechám v plnej miske, zaliate vodou 24 hodín nabobtnať, potom ich prepláchnem a dám do dierkovanej misky. Misky poukladám tak, že na plnú položím dierkovanú a zakryjem ju vrchnákom. Prebytočná voda odkvapká do plnej a zároveň udržuje stálu vlhkosť. Celé to prepláchnem 2x do dňa a v po 2-3 dňoch mám asi 1-1,5 cm klíčky, ktoré konzumujeme. Tie sú najlepšie. Klíčenie semien je rýchlejšie v jarnom období. Najlepšie mungo fazuľa, šošovica, cícer, suchý hrach, pšenica potravinárska a pod.
Katka, ďakujem za komentár, chcem misku kúpiť, no váhala som, nefunkčné veci kupovať nechcem. Idem si ju objednať. :)
KATA50
06.07.10,14:15
Smelo si ju objednaj. Určite nebudeš jesť klíčky každý deň, ale keď si ich pripravíš, tak kvalitne. Klíčky nenechaj prerásť nad 2-2,5 cm. Potom sú horké. Veľa radosti pri klíčkovaní.:)
KATA50
06.07.10,14:19
A ešte ku miske. Máš tam dve dierkované časti. To preto, aby si mohla naklíčiť aj väčšie množstvo, alebo naraz dva druhy klíčkov. Ak sa ti miska zvnútra zafarbí napr. od šošovice - to nič to len príroda...:)
KEJKA
06.07.10,15:42
Aj ja si myslím, že naj sú klíčky surové, resp. zamiešané do hotového jedla. Máte niekto skúsenosť s takouto nakličovacou miskou?
http://www.regeneracnecentrum.sk/obchod/images/IMG_5066.jpg


Katka, ďakujem za komentár, chcem misku kúpiť, no váhala som, nefunkčné veci kupovať nechcem. Idem si ju objednať. :)
smola, zaujalo ma to, tiež si chcem objednať a fúúha, je vypredaná.:mee::mee::mee:
Zdenka 0705
06.07.10,17:07
Po dlhšom hľadaní našla som, tu by ju mohli mať www.mojavitalita.sk, pozri v nakličovadlách.
bettylou
09.07.10,14:06
Aj ja si myslím, že naj sú klíčky surové, resp. zamiešané do hotového jedla. Máte niekto skúsenosť s takouto nakličovacou miskou?
http://www.regeneracnecentrum.sk/obchod/images/IMG_5066.jpg


ano používam, super ale len na veľké zrná - pšenica, raž, sója, šošovica.
Na malé ako horčica a pod sa nehodí, je s tým dosť problém - zapcháva sa-
bettylou
09.07.10,14:09
Šoľovicová nátierka. Klíčky, k tomu nasekané sušené slivky, ochutiť a olej. Bez ochutenia sme to mali aj v receptoch pre batoľatá - a chutila super. Môže sa zapiť anízovým čajíkom, aby neboli problémy, ale u nás nikdy neboli.
KATA50
08.01.11,18:06
Už klíčite??? Teraz krásne rastú klíčky. Veľmi rýchlo-za pár hodín po nabobtnaní. Zohnali ste nakličovaciu misku ?
Zdenka 0705
08.01.11,18:12
áno, zohnala som, klíčim úspešne a chutne :) ... Cez sviatky bola veru malá pauza, ale díky za pripomenutie, už aj idem namočiť cícer, ten som ešte neklíčila. Mám odskúšané mungo, šošovicu a adzuki. Chutí mi aj len na maslovom celozrnnom chlebíku, ale aj do šalátov a na zemiaky som dávala.
KATA50
09.01.11,17:10
Cícer bude klíčiť trochu dlhšie, ale nevadí. Môžeš aj obyčajný suchý žltý hrach. Naozaj na obyčajnom chlebíku, chutia klíčky najlepšie. Je to oveľa lepšie , ako tie "paradajky" čo už ani nevoňajú. Ja klíčky v žiadnom prípade neupravujem tepelne. Som rada, že si zohnala misku. ;-)
KEJKA
25.08.11,09:53
nakličovanie sa nevydarilo, napriek preplachovaniu ľanové semiačka začali nepríjemne páchnuť, alebo som možno príliš "fajnová". Skrátka - po troch dňoch som ich vyhodila.
Dala som si teraz do vody 3 lyžice slnečnicových semiačok
a osobitne 3 lyžice tekvice - ale tá je neošúpaná, dá sa tak?
prešla som z tejto témy, lebo tam som mimo
http://www.porada.sk/1830498-post27.html
a inú vhodnejšiu tému som nenašla.
Po 12 hodinách by som ich mala rozložiť na tácku a pootm zasa pravidelne preplachovať. To zn. že z tej tácky ich preložím do pohára, prepláchnem, scedím a zasa položím na tácku?
Zdenka 0705
25.08.11,10:31
nemusíš rozkladať na tácku, môžeš nechať v pohári, resp. v PET fľaši, ktorú zospodu predierkuješ, zvrchu zrežeš, aby si mohla semienka preplachovať. .. polož na tanierik, misku, aby prebytočná voda stiekla... a hlavne nie na svetlo ....no neviem, či Ti vyklíči tekvica v šupke, daj vedieť...ja klíčim vždy len max 1 PL semien, dosť naberie na objeme a konzumujem sama,.. ale je vás asi viac, že? .. ľanové po troch dňoch Ti už asi hnili, dobre si spravila že si ich vyhodila
doplním:
na fľašu si potom daj na vrch obrúsok alebo nejaké priedušné plátenko, aby dýchali
Zdenka 0705
25.08.11,10:33
ak by si chcela tú misku ešte, u nás už ju majú v Zelenom obchodíku
KEJKA
25.08.11,10:40
super - to prekladanie z tacky do džbánu a nazad bolo pracné, tiež som to prehnala s množstvom.
Ak nakličovanie budem riešiť po troškách, nebude to také namáhavé a tých PET fliaš mám neúrekom pri momentálnych horúčavách, tak to vyskúšam.
KEJKA
29.08.11,20:04
nemusíš rozkladať na tácku, môžeš nechať v pohári, resp. v PET fľaši, ktorú zospodu predierkuješ, zvrchu zrežeš, aby si mohla semienka preplachovať. . ....no neviem, či Ti vyklíči tekvica v šupke, daj vedieť...ja klíčim vždy len max 1 PL semien,
:) hurá hura, PET fľaše sa osvedčili.
Slnečnica - na tretí deň má krásne klíčky a sú chutné, chrumkavé, mňam.
Tekvica - po cca 36 hodinách napučali a tá šupka sa dá ľahko rozpučiť. Semienka sú dosť veľké, nebol ich problém prebrať a "popukať po jednom".
teraz na 3.deň sa "otvárajú", uvidím, čo z toho bude. Možno niečo jedlé aj bude.
Tak si idem urobiť druhú várku slnečnice a skúsim v malom ten ľan.
Zdenka 0705
29.08.11,20:50
teším sa :)
Nella_2
30.08.11,05:01
nemusíš rozkladať na tácku, môžeš nechať v pohári, resp. v PET fľaši, ktorú zospodu predierkuješ, zvrchu zrežeš, aby si mohla semienka preplachovať. .. polož na tanierik, misku, aby prebytočná voda stiekla... a hlavne nie na svetlo ....no neviem, či Ti vyklíči tekvica v šupke, daj vedieť...ja klíčim vždy len max 1 PL semien, dosť naberie na objeme a konzumujem sama,.. ale je vás asi viac, že? .. ľanové po troch dňoch Ti už asi hnili, dobre si spravila že si ich vyhodila
doplním:
na fľašu si potom daj na vrch obrúsok alebo nejaké priedušné plátenko, aby dýchali
Ja by som tie zdravé naklíčené semená nekazila umelou PET fľašou... radšej investovať do sklenených alebo hlinených naklíčovacích súprav.
KEJKA
30.08.11,06:07
PET fľaše s nápojmi sa nehodia napr. na cesty do auta - svetlo a teplo spôsobuju riziko rakoviny, spomína sa v tej súvislosti nebezpečný dioxin.
ale PET fľaša v tme nemôže byť na závadu.
KEJKA
30.08.11,06:10
:)...........
Slnečnica - na tretí deň má krásne klíčky a sú chutné, chrumkavé, mňam.
Tekvica - po cca 36 hodinách napučali a tá šupka sa dá ľahko rozpučiť. Semienka sú dosť veľké, nebol ich problém prebrať a "popukať po jednom".
teraz na 3.deň sa "otvárajú", ...............................
Tak si idem urobiť druhú várku slnečnice a skúsim v malom ten ľan.

tekvicu som vyriešila zatiaľ tak, že som ju vylúpala. Nasucho to nešlo, ale vo vode napučali a krásne sa z nich dajú vylúpnuť semienka. Mám zásobu tekvice, ktorú som kúpila omylom, tak ak sa to nakličovanie podarí, viem ako ju využijem.
Zdenka 0705
30.08.11,07:29
minule som počúvala, že ten dioxín sa uvoľňuje až pri nejakej závratne vysokej teplote, však ak na PET fľašu nalejete vriacu vodu, čo je 100 st., tak sa fľaša zdeformuje... v aute sa nedeformuje, hrozí možno len roztrhnutie, podľa obsahu čo v nej je... ale je pravda, že dávam prednosť prírodným materiálom
KEJKA
04.09.11,08:17
v malom ľan mi síce naklíčil, aj som ho často preplachovala, ale žiaľ, nejako mi nechutí, resp. cítim pach, aj ked možno prirodzený, neviem.
Takže zatiaľ mi vyšla šošovica - bola chutná ale musím nabudúce nejaký iný receptík
a tá slnečnica, tá mi chutila úplne bez všetkého.
ten je strašne drobný, upcháva mi dieročky na fľaši, obávam sa že to bude rovnaké aj v prípade nakličovacej misky. Aké máte skúsenosti?
Zdenka 0705
04.09.11,09:58
ľan som ešte nanakličovala, meliem si a pridávam do jogurtu surový, tiež si myslím, že by upchával dierky aj v originál keramickej miske... ešte skús mungo fazuľku, tá chutí ako hrášok, večer namoč, ráno zlej a 3-4x za deň opláchni, deň nato už môžeš jesť, klíči veľmi rýchlo... treba potom dať do chladničky, lebo by klíčky prerástli a zhorkli, skonzumovať max na druhý deň doporučujem
KEJKA
04.09.11,10:21
ach jooooo.....ale ten ľan potrebujem skonzumovať, a nemám mlynček, to zasa mám zháňať mlynček?
Dáša_
04.09.11,10:34
ja som si nakličovaciu misku vyrobila zo zmrzlinových obalov. http://tvorimesk.blogspot.com/2010/02/nasa-zimna-zahradka.html Celkom sa mi to osvedčilo, ale z naklíčených semien nám tuším chutila iba šošovica a slnečnica. Hrach nie a nie naklíčiť (teda asi závisí od semena, niektoré klíčia ľahšie) a pri fazuli (aj tej drobnej tuším mungo) som sa zase obávala to jesť na surovo.
Tekvicu som ale neskúšala, skúsim v zime.
Nella_2
04.09.11,10:39
ja som si nakličovaciu misku vyrobila zo zmrzlinových obalov. http://tvorimesk.blogspot.com/2010/02/nasa-zimna-zahradka.html Celkom sa mi to osvedčilo, ale z naklíčených semien nám tuším chutila iba šošovica a slnečnica. Hrach nie a nie naklíčiť (teda asi závisí od semena, niektoré klíčia ľahšie) a pri fazuli (aj tej drobnej tuším mungo) som sa zase obávala to jesť na surovo.
Tekvicu som ale neskúšala, skúsim v zime.
Fazuľu mungo si doma nakličujem a chutí ako mladý zelený hrášok. :)
Zdenka 0705
04.09.11,13:17
Kejka /citujem/:
"ach jooooo.....ale ten ľan potrebujem skonzumovať, a nemám mlynček, to zasa mám zháňať mlynček?"
------------
mlynček sa mi osvedčil elektrický na kávu... ale je pravda, že kávu v ňom nemeliem, lebo by napáchol, meliem v ňom mak, ľan, ak potrebujem na jemno, aj vločky ... je to veľmi rýchla záležitosť
KEJKA
04.09.11,14:37
nemám mlynček na kávu, to by som si poradila.
Dáša_
06.09.11,07:25
narazilka som na recept z naklíčenej šošovice, tak sná´d bude chutiť
http://ssalonis2.blogspot.com/2011/08/sosovicove-klicky-so-smotanou.html
KEJKA
13.09.11,18:12
takže som naklíčila fazuľu, ale na konci niektorých klíčkov už akoby vyrastalimkorienky? je to možné? klíčok sa rozvetvuje - je to 3-4,deň? Čo s tým?
a naklíčila som aj ryžu - ale tá potrebuje ešte do zajtra. Čo s tou ryžou.
Nič tepelne nechcem upravovať. Mám zeleninový šalát,
tak si tú fazulku prídám do toho.
ale čo s tou ryžou -klíčkami zajtra?
osky
20.09.12,10:41
zajtra zalozim "kliciace pole"-spaldu,ryzu a zeruchu.
ak to vyjde,na zimu mam o vitaminy postarane,volakedy sme klicievali ale uz som si nepamätala presny postup,tak vdaka za tuto temu.
inak,tie klicky jednoznacne treba zjest za surova,inak nemaju vyznam,si myslim.