majkaaa
26.06.10,14:41
Dobry,
mate niekto skusenosti s tym co to spravi ked sa tieto okna potiahnu az k zemi? Povedne chceme murik pod oknami vyburat a cele to zasklit. Balkon je tiez zasklenny a ma rozlohu 1,7 x 3.9 m, krasny velky. Pocula som ale nazory, ze tym, ze radiator nebude pod tymito oknami sa budu rosit. co je na tom pravdy?
pivko
26.06.10,12:43
Dobry,
mate niekto skusenosti s tym co to spravi ked sa tieto okna potiahnu az k zemi? Povedne chceme murik pod oknami vyburat a cele to zasklit. Balkon je tiez zasklenny a ma rozlohu 1,7 x 3.9 m, krasny velky. Pocula som ale nazory, ze tym, ze radiator nebude pod tymito oknami sa budu rosit. co je na tom pravdy?
Daj si tam balkonovu stenu s trojsklom a nebude sa rosiť.
majkaaa
26.06.10,12:56
pivko mas to vyskusane? Ako vypada ta balkonova stena?
pivko
26.06.10,13:01
pivko mas to vyskusane? Ako vypada ta balkonova stena?
Mal som byt a tam som to tak urobil v spálni, lebo stena pred rekonštrukciou bola drevená. Tú som vybúral a aby som nemusel murovať tak som to celé zasklil ako keby zimnú záhradu. 4 dielna zostava 1x pevné okno + 1x balkónove dvere + 2x svetlík .Radiator potom nebol pred stenou,ale pred oknom.
Na sídlisku kde bývam má to takto veľa ľudí ,lebo tu majú všetky 2izb. byty namiesto murovanej steny drevenú.
Žeby to boli Ťahanovce:confused::D:confused::D
majkaaa
26.06.10,13:07
prosim ta a mohol by si mi dat nejaky link, kde by som to videla na obrazku. To som este nevidela radiator pred sklom.
pivko
26.06.10,13:17
prosim ta a mohol by si mi dat nejaky link, kde by som to videla na obrazku. To som este nevidela radiator pred sklom.
Ja radím len z vlastných skúseností;) , negooglujem :D ale vyzerá to normálne akurát nemáš za radiatorom stenu ale sklo;)
skús pogooglovať:D
alebo že by som začal googlovať:http://www.montex.eu.sk/GALLERIApresklenesteny.html
majkaaa
26.06.10,13:22
ved uz googlujem asi 3 hodiny a nic. :(
majkaaa
26.06.10,13:34
na domoch som nasla aj ja, ale v byte. Vies my ten radiator chceme presunut a tym ze nebude pod oknom ako si to mal ty, tak neviem co by to spravilo s tym.
majkaaa
26.06.10,13:35
a ja nemyslim zasklit balkon, ten mame, ale vyburat priecku a presklit tu stenu v obyvacke.
pivko
26.06.10,16:20
a ja nemyslim zasklit balkon, ten mame, ale vyburat priecku a presklit tu stenu v obyvacke.
Vśak ja viem že nie zaskliť balkón ,ale tu priečku. Robí si to niekto aj tak že ten radiátor otoči na príľahlu stenu- žiadny problém ak dáš 3 sklo a daj si tepelný rámček swisspacer /okná INCON/ nebude sa ti rosiť nič.
Ináč teraz majú super ceny ,ja kupujem teraz od Inconu na celý dom.Tak že utekaj objednávať.