opelech
30.06.10,09:38
zdravim Vas

da sa nejako zistit či jeden subjekt ma stavebne povolenie?
lebo vkostole pri nasom dome si sustavne prerabaju a buraju co chcu, tak by som im to chcel trochu osladit...
dakujem
Zita5
30.06.10,08:02
Slovač sa nezaprie .:) Ono sa to zvykne v živote vrátiť , úderom pod pás , že sa človek z toho nevie spamätať .


Inak Stavebný úrad .
ivka70
30.06.10,08:08
Stavebne povolenie by malo byt zverejnene vedla stavby.
opelech
30.06.10,08:19
Slovač sa nezaprie .:) Ono sa to zvykne v živote vrátiť , úderom pod pás , že sa človek z toho nevie spamätať .


Inak Stavebný úrad .

pani Zita, ak by Vam niekolko rokov stavali vedla domu, tiez by Vam to asi vadilo...
vdaka za radu
ciners
30.06.10,08:48
Mne by skor vadilo to vyzvananie zvona ako stavanie. A pokial nepracuju v hodinach, kedy by rusili klud, tak nic nezmozete. A osladit? Pokial byvate v dedine, narobite si viac pekla ako by ste niekomu cosi osladili.
vladoziak
30.06.10,09:42
zdravim Vas

da sa nejako zistit či jeden subjekt ma stavebne povolenie?
lebo vkostole pri nasom dome si sustavne prerabaju a buraju co chcu, tak by som im to chcel trochu osladit...
dakujem

bez urazky,ale ked ti bude sojka dobat do zadku tak aby ti ten kostol nebol dobry:)
day
30.06.10,10:04
mozno by stacilo ist sa opytat na stavbu (treba nabrat odvahu, potom mozte riesit to sladidlo, vsetko sa moze vratit)
Miloš Mičega - CIMOM TN
30.06.10,13:53
zdravim Vas

da sa nejako zistit či jeden subjekt ma stavebne povolenie?
lebo vkostole pri nasom dome si sustavne prerabaju a buraju co chcu, tak by som im to chcel trochu osladit...
dakujem

Na stavebnom úrade cez zák. č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám.


CIMOM