Janakubi
07.07.10,06:26
Minulý týždeň nám robili strechu a dávali nám aj 2 strešné okná. Kupovali sme všetko, čo k nim treba ale teraz keď prší sme zistili, že obidve okná na jednej strane zatekajú. Klampiar, čo nám to robil povedal, že to kondenzuje. Ale na kondenzát sa mi zdá že to je veľa vody a myslím si, že to nemôže kondenzovať keď ešte nemáme okná, je tam prievan a ešte k tomu v tomto období. Kde môže byť chyba?
day
07.07.10,06:12
asi zle osadene, zavolajte niekoho z Veluxu (inak strasne reklama, ked napisete temu: zatekajuce okna Velux) alebo neakeho odbornika na osadenie okien, ale nie toho co Vam to montoval, ten sa neprizna
tromso
07.07.10,12:54
Jednoznacne zle osadene, aj ked netusim ako, lebo sa tam vari neda pomylit, mne sa este nestalo aby mi tieklo a to uz ich mam dost urobenych...
vratnik
08.07.10,04:20
Mam vsetky onka Velux a jedno som instaloval sam a ani po rokoch nezateka ziadne. Na montaz klampiara nepotrebujete - k oknam sa zvlast predava orig. oplechovanie, ktore je na mieru prisposobene danemu oknu. Obrazkovy navod, na internete video ukazka montaze.
Oplechovanie mate original, alebo vam ho z plechov urobil klampiar?
Janakubi
08.07.10,05:03
Oplechovanie mame original. Vcera klampiar tvrdil, ze to moze robit ked sa okna prvykrat osadia - ze neskor to robit nebude. Mne sa to vsak akosi nezda. Dnes sa ma na to prist pozriet jeden odbornik na okna Velux, tak som zvedava co na to povie.
qwertin
08.07.10,13:06
Na zatekali Veluxove okna, a riadne, chyba bola v napojeni na strechu s foliou, zavolala som priamo do Veluxu, prisiel chlapik skontroloval - zadara, vysvetlil co a ako, celkom dobry pristup, musim povedat, teraz uz netecie a dufam, ze ani nebude.
220870
08.07.10,14:45
Nedajte sa odbyť.Kondenz sa tam zráža akurát keď prší.Takú ujovinu mu predsa nikto nespapá.By letel zo strechy.
manoh
09.07.10,06:46
jasný príklad toho, ako dokážu tzv."majstri od fachu" pokaziť aj takú vec, akou je montáž okna Velux, ktorú by zvládol podľa mňa aj troška zručnejší laik...okná Velux sú podľa mňa robené tak, že jednoducho nemôžu tiecť, keď sa osadia podľa návodu, osadil som ich už asi sto, či na Slovensku alebo v zahraničí a zatiaľ žiadna reklamácia...teraz sa dá urobiť len jedno-rozobrať a osadiť znova, najlepšie odborníkom z Veluxu.
Janakubi
09.07.10,08:18
Takže včera bol u nás pracovník z Veluxu, pozrel to, boli tam uvolnené akési skurtky. Že by to už nemalo robiť. Ináč som prekvapená, že nič nezobral, bol ochotný a že ak by sme s oknami mali nejaký problém, aby sme ho hocikedy zavolali.
220870
09.07.10,09:25
jasný príklad toho, ako dokážu tzv."majstri od fachu" pokaziť aj takú vec, akou je montáž okna Velux, ktorú by zvládol podľa mňa aj troška zručnejší laik...okná Velux sú podľa mňa robené tak, že jednoducho nemôžu tiecť, keď sa osadia podľa návodu, osadil som ich už asi sto, či na Slovensku alebo v zahraničí a zatiaľ žiadna reklamácia...teraz sa dá urobiť len jedno-rozobrať a osadiť znova, najlepšie odborníkom z Veluxu.
Nezľahčujte to.Montáž nieje jednoduchá záležitosť.To sa vám len môže zdať .Ja som ich tiež namontoval stovky.Neodporúčam to robiť amatérom.
Janakubi
29.07.10,04:20
Takže okná nám zatekajú stále. Voda ide medzerou medzi takými tvrdými sivými penami - neviem či som to dobre nazvala. Volali sme aj tým klampiarom, nezdvíhajú telefón, písali sme im aj SMS, ale nič. Hlavne že zhrabli peniaze - 70 EUR za jedno okno.
Hu-DACH
10.09.12,17:42
Montaz stresnych okien nieje lahka zalezitost,obzvlast ak sa jedna o falcovany plech...mam s tym skusenosti...rad by som vedel ako to nakoniec dopadlo...
bodliak
10.09.12,17:53
Montaz stresnych okien nieje lahka zalezitost,obzvlast ak sa jedna o falcovany plech...mam s tym skusenosti...rad by som vedel ako to nakoniec dopadlo...

Čo chcete po 2 rokoch ? Ako svoju vlastnú reklamu tu otvárate témy 2 roky staré.
benkova.zuzana
07.10.12,15:32
Koľko to tak stojí to opätovné osadenie? neviete mi poradiť?...a to musím kupiť aj nové okno ked mi okolo neho tečie? :(
lapejko
07.10.12,16:34
Nie len otvoriť strešnú skladbu a urobiť to poriadne...