erzet
12.07.10,13:25
zdenka131
12.07.10,11:37
betka631
12.07.10,11:38
Zaujímavé...prvý krát počujem o niečom takom ako pečený ovocný čaj. Pozrela som recept a až ma láka, že to vyskúšam. Ty si to už robil niekedy?
zdenka131
12.07.10,11:40
Zaujímavé...prvý krát počujem o niečom takom ako pečený ovocný čaj. Pozrela som recept a až ma láka, že to vyskúšam. Ty si to už robil niekedy?
Robila som minulý rok, je výborný.:)
betka631
12.07.10,11:41
vďaka Zdenka...vyskúšam.
JajaFabša
12.07.10,11:45
Robievam to už druhý rok. Je to dobrý recept, keď sa vám urodí viac ovocia, ako stíhate spracovať. My máme každý rok veľa malín, tie nezmrazujem, džem som robila len zopár pohárkov, zavarila som tiež zopár pohárkov. Ale pečený čaj sa mi osvedčil hlavne v zime. Ja dávku ovocia robím v pomere 2:1, t.j. napr. 2 kg ovocia a 1 kg cukru, tiež to záleží od sladkosti ovocia. Očistené ovocie vysypem na pekáč, prisypem cukor, klinčeky, celú škoricu a premiešam. "Pečiem" to v trúbe pri cca 150 st. asi hodinu a potom znížim na 100 st. a nechám v trúbe cca 1,5 až 2 hodiny. Ovocie pustí šťavu, počas pečenia možno premiešať, ale nič sa nestane, keď to nepremiešate. Čaj nesterilizujem, ale horúci ponalievam do pohárkov (celú škoricu vyberám, klinčeky nechávam) a po zavretí otočím hore dnom. Pustená šťava by mala v pohárku prekryť tuhý obsah. V zime dám do šálky 2-3 lyžičky čaju aj s ovocím a zalejem horúcou vodou. Tento čaj mal vždy úspech u hostí. Tento rok chcem maximum malín uskladniť takýmto spôsobom. Čaj je možné robiť aj z iného ovocia.
erzet
12.07.10,11:45
Zaujímavé...prvý krát počujem o niečom takom ako pečený ovocný čaj. Pozrela som recept a až ma láka, že to vyskúšam. Ty si to už robil niekedy?
Pred chvíľou som tiež o tom počul prvý krát a tak som na Vás nezabudol.
lujza.j
12.07.10,11:46
toto vyzerá na "mňamkový" čajík, mne sa pri čítaní receptu zbiehali slinky:D
JajaFabša
12.07.10,11:49
Jednu ingredienciu som zabudla spomenúť, a to rum. Jedni ho dávajú do pekáča pred pečením, druhí po upečení. Je to v podstate jedno, alkohol sa vyparí a zostane príjemná aróma. Len po upečení rum naliať hneď, ako to vytiahnete z trúby, aby sa v horúcej mase alkohol vyparil.
miramax1
12.07.10,12:05
Ja do pečeného ovocného čaju pridávam aj Zmes na Varené Víno. Dodáva mu výbornú arómu i chuť.

http://www.partnerland.sk/kategoria/potraviny/instantne-korenie/korenie/
erzet
12.07.10,12:08
Jednu ingredienciu som zabudla spomenúť, a to rum. Jedni ho dávajú do pekáča pred pečením, druhí po upečení. Je to v podstate jedno, alkohol sa vyparí a zostane príjemná aróma. Len po upečení rum naliať hneď, ako to vytiahnete z trúby, aby sa v horúcej mase alkohol vyparil.
nie je to jedno, pri pečení sa vyparí. Aj v tom mojom recepte sa dáva až potom.
veronikasad
12.07.10,12:34
http://recepty.vareni.cz/peceny-ovocny-caj/
je to dobrota - robila som na Vianoce ...

Ovocie môžeš použiť aké máš doma (cca 1 kg čistej váhy)- dávala som jablká, hrušky, slivky, mandarínky, pomaranče + koreniny, cukor a citron ako je uvedené v recepte.
tina1
12.07.10,13:42
toto vyzerá na "mňamkový" čajík, mne sa pri čítaní receptu zbiehali slinky:D

Minuly rok som robila podla tohto receptu: http://www.ajina-kucharka.wz.cz/zavarovani/zavarovani-zimni_caj.htm Je vynikajuci.
Velmi dobru chut dodaju visne a ribezle. Robila som asi z 10 davok a tento rok sa chystam urobit znova. U nas sa iny cajik ani nepije :):) Pomarancovu a citronovu koru davam len chemicky neosetrene alebo vynecham, dam len citrony a pomarance
kukučka
12.07.10,14:12
minulý rok som prečítala veľmi veľa receptov na pečený čaj, základom by mali byť ríbezle, alebo slivky, erzet vďaka za tip na čiernu bazu, určite urobím. Ale nepochopila som, prečo sa ovocie pečie. Jediné vysvetlenie je snáď to, že dostane karamelovú príchuť ak necháme cukor navrchu ovocia. Mne sa manipulácia s plechom nepáčila, preliala som to do hrnca. Uprednostňujem rýchle zaváranie. Presypem ovocie cukrom, prikryté nechám do druhého dňa, potom ho rýchlo prevarím, nalejem do fliaš a zakryjem dekou. Fantázii sa medze nekladú, je to skutočne dobrota, ktorá zo špajze mizne veľmi rýchle.
Vlastas
12.07.10,14:36
Velmi dobru chut dodaju visne a ribezle. Robila som asi z 10 davok a tento rok sa chystam urobit znova. U nas sa iny cajik ani nepije :):) Pomarancovu a citronovu koru davam len chemicky neosetrene alebo vynecham, dam len citrony a pomarance[/QUOTE]

V recepte sa píše že sa to varí. Doteraz som čítala o pečení v rúre. Takže to dáš všetko do hrnca a uvaríš podľa receptu?
tina1
12.07.10,15:01
Velmi dobru chut dodaju visne a ribezle. Robila som asi z 10 davok a tento rok sa chystam urobit znova. U nas sa iny cajik ani nepije :):) Pomarancovu a citronovu koru davam len chemicky neosetrene alebo vynecham, dam len citrony a pomarance

V recepte sa píše že sa to varí. Doteraz som čítala o pečení v rúre. Takže to dáš všetko do hrnca a uvaríš podľa receptu?[/QUOTE]

Vareny alebo peceny mas to jedno. Niekto vari, niekto pecie. Pri peceni mozes urobit len tolko, aky velky mas plech a je to pohodlnejsie nemusis tolko miesat. Mne sa zda varenie, praktickejsie uvarim tolko aky mam velky hrniec :D:D:D.
Vlastas
12.07.10,15:26
Vareny alebo peceny mas to jedno. Niekto vari, niekto pecie. Pri peceni mozes urobit len tolko, aky velky mas plech a je to pohodlnejsie nemusis tolko miesat. Mne sa zda varenie, praktickejsie uvarim tolko aky mam velky hrniec :D:D:D.[/QUOTE]
Vďaka, keď nahromadím ovocie budem to robiť. Vyzerá to super.
viktorviktor
13.07.10,08:44
.... Ale nepochopila som, prečo sa ovocie pečie. ........

len preto, že keď máš viac ovocia, hodíš pekáč do rúry a nemusíš miešať a stáť pri hrnci
alabut
25.07.10,09:30
Skusal to niekto zavarat bez cukru?
kukučka
25.07.10,10:14
pri dnešnom zaváraní ja veru pri peci nestojím,
- buď ovocie presypem cukrom, nechám aspoň deň odstáť a keď je presladené prudko prevarím a hneď nalievam - pri niektorom ovocí je potrebné pridať citrónovú šťavu
- alebo nechám zovrieť a potom na najslabšom plameni pomaly odparujem
myslím, že dnes sa už v každej domácnosti nájde aspoń jeden drahý hrniec, tak nech maká :D aj teraz mám niečo na peci :---
mimotemy aj kvôli tomu mám "otvorený dom", odmietala som sedieť sama zavretá v kuchyni, skoro všetci susedia zmenili projekt a urobili medzi obývačkou a kuchyňou priečku.
Heni
12.08.10,15:36
dnes som robila túto pochúťku, musím ale povedať, že sa to oplatí robiť vtedy, ked nikto nie je doma...
pretože už hned za surova mi z nakrájaného mixu ovocia ubúdalo a ubúdalo (aj napriek tomu, že maškrtník natrafil na pokrájaný citrón :--- )
a po upečení bola skoro bitka o pooblizovanie plechu a dojedenie zvyškov, čo nevošli do pohárov... :D
AlaNR
15.07.11,07:12
Vraciam sa k tejto téme:
môžem v zmesi ovocia použiť aj banány? Mám ich doma, neviem, či nenarobia šarapatu... či to nezostane tmavé, alebo...
babka - ježibabka
15.07.11,09:28
Mám tiež skopírovaných pár receptov na ovocný pečený čaj, tak pridávam pre inšpiráciu. Prvý krát som ho robila vlani a dala som to, čo som doma našla. Bol dobrý a vychladený osviežujúci.
PEČENÝ ČAJ
1. 35 dkg jablíček , 10 dkg banánu, 10 dkg švestek, 10 dkg mražených jahod,10 dkg pomeranče, 2 velké hrstě cukr krystal, skořice, 5 hřebíčků, 1 vanilkový cukr, půlka malé citronky ,můžete dát i jiné ovoce já jsem dala co jsem doma našla.

POSTUP PŘÍPRAVY

Ovoce okrájíme, očistíme nakrájíme na malé kousky dáme na plech na to dáme skořici,hřebíčky,vanilkový cukr cukr krystal a citronku.Dáme do trouby péct na 180 °C do té doby pokud ovoce nepustí štávu asi 40 minut.Potom ihned teplé dáváme do skleniček a otočíme dnem nahoru asi 10 minut.Voní to nádherně.

2. 1 kg ovoce, 0,5 kg cukru krupice, 1 lžička mleté skořice, 5 celých hřebíčků, šťáva z 1 citronu, 200 ml rumu.

POSTUP PŘÍPRAVY

Ovoce nakrájet na kostičky (neloupám) a s ostatními přísady zamíchat, dát do pečící mísy a nechat v troubě cca 1 hod. při 180 stupních, občas promíchat. Po upečení naplníme skleničky ovocnou směsí, uzavřeme a otočíme dnem nahoru. Nechávám to druhého dne vychladnout. Pak jen stačí při podávání 2-3 lžičky tohoto čaje dát do hrnku a zalít vřelou vodou.
V mém případě jsem dávala ovoce: jablka, hrušky, hrozny, nektarinky, meruňky, citron

3. 1 kg černého rybízu, 1 kg jiného ovoce, 1/2 lžičky skořice, 2 roztlučené hřebíčky, 1 citron bez kůry na kostky, 1/2 kg cukru, 1/8 rumu

POSTUP PŘÍPRAVY

Vše smícháme, dáme na 180 stupňů péct cca 45 minut a pak naplníme do předem vyhřátých sklenic. Po naplnění otočíme uzavřené sklenice dnem vzhůru.

Je možné použít i zmrzlé ovoce, či ovoce zaměnit. Neměla jsem černý rybíz, tak jsem použila červený. Je možné použít brusinky, borůvky, jablka, hrušky, ostružiny, maliny, švestky.... prostě co vás napadne. Hotový čaj uskladníme v chladu. Používá se tak, že dáte do hrnečku cca 3 čajové lžičky a zalejete vodou. Je opravdu vynikajicí.

4. 1 kg černého rybízu, 1 kg jiného ovoce, 1/2 lžičky skořice, 2 roztlučené hřebíčky, 1 citron bez kůry na kostky, 1/2 kg cukru, 1/8 rumu

POSTUP PŘÍPRAVY

Vše smícháme, dáme na 180 stupňů péct cca 45 minut a pak naplníme do předem vyhřátých sklenic. Po naplnění otočíme uzavřené sklenice dnem vzhůru.

Je možné použít i zmrzlé ovoce, či ovoce zaměnit. Neměla jsem černý rybíz, tak jsem použila červený. Je možné použít brusinky, borůvky, jablka, hrušky, ostružiny, maliny, švestky.... prostě co vás napadne. Hotový čaj uskladníme v chladu. Používá se tak, že dáte do hrnečku cca 3 čajové lžičky a zalejete vodou. Je opravdu vynikajicí.

5. 4kg ovoce - hrušky, jabka, hroz.víno, švestky, vše co dá zahrada :-))...., 2kg cukru, tlučený hřebíček, mletá skořice, 2 citrony, rum dle chuti

POSTUP PŘÍPRAVY

Ovoce pokrájíme na kostičky, dáme na plech, zasypeme cukrem a kořením a pečeme asi 40 min, ovoce pustí šťávu - peče se to tak na 100 stupňů a pokud ovoce pustí hodně šťávy tak vypnout, aby se ovoce moc nerozpeklo. Potom přidáme šťávu z citrónů a rum, dáme do skleniček a sterilizujeme 20 min na 80 stupňů. 2 kávové lžičky této směsi nebo podle chuti, dáme do hrnku a zalijeme vroucí vodou, je z toho čaj s kousky ovoce, měla jsem to u kamarádky a je to bomba :-)), už se těším jak nám dozraje ovoce na zahradě.

6. 1 kg ovoce, 0,5 kg cukru krupice, 1 lžička mleté skořice, 5 celých hřebíčků, šťáva z 1 citronu, 200 ml rumu.

POSTUP PŘÍPRAVY

Ovoce nakrájet na kostičky (neloupám) a s ostatními přísady zamíchat, dát do pečící mísy a nechat v troubě cca 1 hod. při 180 stupních, občas promíchat. Po upečení naplníme skleničky ovocnou směsí, uzavřeme a otočíme dnem nahoru. Nechávám to druhého dne vychladnout. Pak jen stačí při podávání 2-3 lžičky tohoto čaje dát do hrnku a zalít vřelou vodou.
V mém případě jsem dávala ovoce: jablka, hrušky, hrozny, nektarinky, meruňky, citron
AlaNR
18.07.11,06:31
Takže, čajík už odpočíva v pokoji v pivnici.
Dala som: černice, maliny, pomaranče, citróny, marhule, hrušky, jabĺčka, banán a nektárinky. Korenie: škorica, klinčeky a badyán.
Piekla som vo veľkom titánovom hrnci, takže mohlo to žblnkotať, koľko chcelo. Myslela som, že sa to bude iba nejakým spôsobom variť, alebo čo, ale horné ovocie sa pekne pripieklo, takže to má aj trošku karamelový nádych.
Super vec, ešte budem robiť, keď zasa bude iné ovocie.
Ďakujem za inšpiráciu!
pepsikova
18.07.11,07:05
...ja už som myslela, že mi nejak preskakuje, čítam pečený ovocný čaj- no čo mi je?..a to fajt, a aké dobré to vyzerá...
(had hovorí, že baba ked sa nudí, aj čaj upečie...a veru je to fakt!)
ivustek
18.07.11,07:33
U nás má tento čaj mimoriadny úspech. Ja ho robím tak, že polovicu ovocia sú brusnice. Je fantastický.
AlaNR
18.07.11,12:42
Jooooj a dôležitú ingredienciu som zabudla: 2 dcl domácej griotka.
Mnam!
wesna
19.07.11,18:18
a ja te je to nejaky vtip, aby si prilakal citatelov :) ale vyzera to na dobru pochutku, urcite vyskum, zboznujem ovocie v akomkolvek stave!!!
AlaNR
21.07.11,12:35
asi to vtip nebude, keď sme to už viaceré robili....
viktorviktor
21.07.11,15:24
Vlani som robil niečo podobné, nepečené, ale varené z cukiny.
Na liter vody 0,8 kg cukru, varíme 20 minút, potom pridáme staršiu cukinu narezanú na kocky cca 1x1 cm, doložíme nakrájaný citrón na plátky, ešte varíme približne 10-15 minút, toľko aby sa kúsky ovocia nerozvarili. Dáme do malých pohárov, prevrátime hore dnom, Po vychladnutí otrieme vlhkou utierkou a odložíme, V sychravici za 1 lyžičku do šálky zaliať vriacou vodou. Miesto cukiny sa môže použiť aj iné ovocie.
Tweety
21.07.11,15:40
Vlani som robil niečo podobné, nepečené, ale varené z cukiny.
Na liter vody 0,8 kg cukru, varíme 20 minút, potom pridáme staršiu cukinu narezanú na kocky cca 1x1 cm, doložíme nakrájaný citrón na plátky, ešte varíme približne 10-15 minút, toľko aby sa kúsky ovocia nerozvarili. Dáme do malých pohárov, prevrátime hore dnom, Po vychladnutí otrieme vlhkou utierkou a odložíme, V sychravici za 1 lyžičku do šálky zaliať vriacou vodou. Miesto cukiny sa môže použiť aj iné ovocie.
Robila som to dávnejšie, keď boli deti ešte malé, ale z tekvice, dala som tomu názov, zaváraný ananás. A ono sa mu to chuťovo aj približovalo.
alaya1
21.07.11,15:42
Viktor, okrem cukiny a citrona tam este je nejake ovocie?

este otazka asi blba, ked to budem robit v plechu na pecenie kolaca, neprihori mi to?:( Myslim ten peceny ovocny caj
viktorviktor
21.07.11,18:06
k cukine sa dá pridať zázvor, na jeden pohár tak 1-2 cm zázvoru, riadne očistiť inak všetko zhorkne a ešte zopár klinčekov. Takto sa dá spracovať všetko bobuľovité ovocie ako ríbezle, jarabina, egreš, napr jahody nesmú byť vyzreté inak z nich bude držka, pomaranče nakrájať na polmesiačky. možno aj karotka, to som neskúšal, jablká hrušky, čokoľvek čo je na trhu. Cukru môže byť na liter až 0,90 kg ale úplne postačuje 0,75

asi som to zle napísal, nedával som cukinu na pekáč, ale klasika hrniec, voda, cukor
alaya1
22.07.11,07:54
Chystam sa robit ten caj. Chcem sa len opytat, ked nasypete ten cukor na ovocie v plechu, tak to aj premiesate, ci nechate ten cukor na vrchu ovocia?
Gabi03
22.07.11,08:22
mimotemy :eek: Ja som si až teraz spomenula, že vlani som robila a ani jeden pohár sme neotvorili. :D Vidieť, ako často chodím do pivnice. A to sme sa v októbri sťahovali. :rolleyes::D:D:D:D

PS: Ale asi aj tak by som nemohla piť takýto čaj. :(
AlaNR
22.07.11,09:54
Chystam sa robit ten caj. Chcem sa len opytat, ked nasypete ten cukor na ovocie v plechu, tak to aj premiesate, ci nechate ten cukor na vrchu ovocia?

Ja som pomiešala. Podľa mňa je to jedno. Ale je pravda, ze som krajala ovocie rovno do hrnca, takze som mala vrstvy a cukor som nasypala skôr, ako som to stihla pomiešať, tak som to miešala aj cukrom....
alaya1
22.07.11,19:10
Tak hlasim, caj je upeceny, z 2 davok po 2 kg ovocia, uz sa chladi hore dnom...uvidim co povedia konzumenti-) pri ochutnani z plechu to bolo suprove.
babi2
22.07.11,19:21
Tak hlasim, caj je upeceny, z 2 davok po 2 kg ovocia, uz sa chladi hore dnom...uvidim co povedia konzumenti-) pri ochutnani z plechu to bolo suprove.
u mňa sa práve pečie, dala som marhule, jablká, pomaranč, citrón a mrazené ríbezle čierne aj červené, škoricu, klinčeky, bolo toho cca 2 kg, a samozrejme cukor, vonia to úžasne:), koľko a akých fliaš z tých 4 kg ovocia asi vyšlo?
babi2
22.07.11,20:18
koľko a akých fliaš z tých 4 kg ovocia asi vyšlo?
odpoviem si sama, málo:mee:, ono sa to fakt nie len pečie, ale aj spečie:), teda mne z tých cca 2 kg ovocia vyšlo 6 fliaš od malých jogurtov a 3 fľašky od majonézy, ale nevadí ak bude chutiť ešte napečem, a ďakujem erzetovi za túto tému a AlaNR za pripomenutie témy:)
tina1
23.07.11,13:49
odpoviem si sama, málo:mee:, ono sa to fakt nie len pečie, ale aj spečie:), teda mne z tých cca 2 kg ovocia vyšlo 6 fliaš od malých jogurtov a 3 fľašky od majonézy, ale nevadí ak bude chutiť ešte napečem, a ďakujem erzetovi za túto tému a AlaNR za pripomenutie témy:)

Za chvilu bude baza, mne sa osvedcil tento, je vynikajuci: http://www.ajina-kucharka.wz.cz/zavarovani/zavarovani-zimni_caj.htm
alaya1
23.07.11,15:57
u mňa sa práve pečie, dala som marhule, jablká, pomaranč, citrón a mrazené ríbezle čierne aj červené, škoricu, klinčeky, bolo toho cca 2 kg, a samozrejme cukor, vonia to úžasne:), koľko a akých fliaš z tých 4 kg ovocia asi vyšlo?
Ja som davala na 2kg ovocia 1kg cukru. Piekla som to asi cca 3/4 hodinky na 170st.teplovz.rura. Z jednej davky mi vyslo 8 flias - od tatarky, neviem, ci je to 3dcl, ci 2.5. Urobila som 2 davky a staci. dnes sme to ochutnali , je to naozaj, ako caj, potom v bielom jogurte je to lepsie.
kukučka
23.07.11,22:37
mimotemy :eek: Ja som si až teraz spomenula, že vlani som robila a ani jeden pohár sme neotvorili. :D Vidieť, ako často chodím do pivnice. A to sme sa v októbri sťahovali. :rolleyes::D:D:D:D

PS: Ale asi aj tak by som nemohla piť takýto čaj. :(

Prečo? Ochutnaj a potom napíš! :D
Veď si môžeš uvariť trebárs čierny a tento pečený pridať ako príchuť.

Ja ho mimochodom robím menej sladký aj menej rumový a chutil každému, aj som rozdávala. Najlepší bol s čučoriedkami ;)
Ajk&
24.07.11,06:30
Mne sa nepáči to dlhé pečenie, veď sa zničia všetky vitamíny. Ani to veľké množstvo cukru. Skúšila som to, ale som sa vrátila k naloženiu prebytočného drobného ovocia do rumu ktoré potom v zime dávam do obyčajného čierneho čaju. A kto chce ten si omedoví, ale chuť a vôňu má taký čaj lepšiu ako pečený čaj. Vyjde to aj oveľa lacnejšie.Takisto predsa môžem dať do čierneho čaju aj kompótované, zamrazené alebo usušené ovocie. Ale ak niekto nepozerá na ekonomickú alebo praktickú stránku - tak chuť pečeného čaju nie je samozrejme zlá.
danushka
24.07.11,06:50
Mne sa nepáči to dlhé pečenie, veď sa zničia všetky vitamíny. Ani to veľké množstvo cukru. Skúšila som to, ale som sa vrátila k naloženiu prebytočného drobného ovocia do rumu ktoré potom v zime dávam do obyčajného čierneho čaju. A kto chce ten si omedoví, ale chuť a vôňu má taký čaj lepšiu ako pečený čaj. Vyjde to aj oveľa lacnejšie.Takisto predsa môžem dať do čierneho čaju aj kompótované, zamrazené alebo usušené ovocie. Ale ak niekto nepozerá na ekonomickú alebo praktickú stránku - tak chuť pečeného čaju nie je samozrejme zlá.

Však to je akoby si povedala, mäsko som dala uvariť do vody, rovnako ma zasýti, lebo to pečené, napácované, slaninkou prešpikované je síce chutné, ale pánečku, keď sa pozriem, že sa elektromer krúti ako šalený, keď je pec zapnutá, predsa len to mäso dám variť hore do vody na plyn.

Myslím, že tu Kukina písala, že sa to dá aj v hrnci. Ja som to skúšala aj tak, ale musím povedať,tú karamelovejšiu chuť zapečenia nedosiahnem v hrnci, ale v rúre. Ale samozrejme, že je to chutné aj z hrnca, doslova mňam. Dávam aj vanilku, aj škoricu, aj klinčeky na dochutenie a samozrejme rumík.
Gabi03
25.07.11,06:22
Prečo? Ochutnaj a potom napíš! :D
Veď si môžeš uvariť trebárs čierny a tento pečený pridať ako príchuť.

Ja ho mimochodom robím menej sladký aj menej rumový a chutil každému, aj som rozdávala. Najlepší bol s čučoriedkami ;)

Lebo som mala tehotenskú cukrovku, takže kvôli cukru by som aj tak nepila. Ale v týchto upršaných dňoch asi zájdem do tej pivnice a vyhrabem ich niekde, aby som vôbec ochutnala, čo som to ukuchtila vlani a možno sa podarí aj tento rok ešte niečo. :o
Kvaka
25.07.11,14:55
Dnes to u nás vonia ako na Vianoce, upiekla som za dva plechy, je to naozaj vynikajúci čaj, akurát kyslý, akurát sladký. Cca 4 kg ovocia, 1,8 kg cukru, pomaranče, citróny, slivky, modré aj žlté, rozmrazené čerešne, červené ríbezle, jahody, modré egreše, jablká, broskyne a nektarinky. Dala som 5 veľkých pomarančov a 4 citróny, orajbané aj so šupkou.
Ančika
25.07.11,15:13
Aj aj som si včera spomenula na tento recept a urobila som jednu dávku, t.j. 2 kg ovocia (čučoriedky, biele ríbezle, jostu, marhule, broskyne, slivky, jablká) a ďalej podľa receptu som upiekla. Mala som to na jeden väčší plech a zmestilo sa to do 8 pohárikov rôznej veľkosti (od malej horčice, tatárky, ovocného pyré a pod). Voňalo to krásne, chutnať budeme neskoršie. Ešte by som ho chcela urobiť neskoršie, keď dozreje čierna baza, lebo vo viacerých receptoch autori píšu, že z nej je najlepší. Uvádzajú pomer 1 kg čiernej bazy a 1 kg rôzneho iného ovocia. Uvidíme čo záhrada a pole dá a v zime budeme chutnať a porovnávať:):):).
Kvaka
25.07.11,15:24
Aj aj som si včera spomenula na tento recept a urobila som jednu dávku, t.j. 2 kg ovocia (čučoriedky, biele ríbezle, jostu, marhule, broskyne, slivky, jablká) a ďalej podľa receptu som upiekla. Mala som to na jeden väčší plech a zmestilo sa to do 8 pohárikov rôznej veľkosti (od malej horčice, tatárky, ovocného pyré a pod). Voňalo to krásne, chutnať budeme neskoršie. Ešte by som ho chcela urobiť neskoršie, keď dozreje čierna baza, lebo vo viacerých receptoch autori píšu, že z nej je najlepší. Uvádzajú pomer 1 kg čiernej bazy a 1 kg rôzneho iného ovocia. Uvidíme čo záhrada a pole dá a v zime budeme chutnať a porovnávať:):):).
Aj ja som myslela na tú bazu, len tá dozrieva tuším až na jeseň, tak som si povedala, že najprv vyskúšam takto, a neskôr budem robiť s bazou. Teraz mám hotový s prevahou tých citrusových plodov a je to tiež vynikajúce. Dokonca mi chýbal cukor do druhého plechu, tak som dala 400gr hnedého. Má to trochu inú farbu, ako ten prvý, ale chutí rovnako.
Gabi03
25.07.11,16:20
Lebo som mala tehotenskú cukrovku, takže kvôli cukru by som aj tak nepila. Ale v týchto upršaných dňoch asi zájdem do tej pivnice a vyhrabem ich niekde, aby som vôbec ochutnala, čo som to ukuchtila vlani a možno sa podarí aj tento rok ešte niečo. :o

Tak som zbehla do tej pivnice a našla svoj pečený čaj. Do hrnčeka sa mi dostal klinček, tak to bolo trochu preklinčekované a stráááášne sladké. Takže citrón musel ísť na dochutenie. Nabudúce možno menej cukru a viac kyslého ovocia. :rolleyes:
Gabi03
28.07.11,15:11
Tak som zbehla do tej pivnice a našla svoj pečený čaj. Do hrnčeka sa mi dostal klinček, tak to bolo trochu preklinčekované a stráááášne sladké. Takže citrón musel ísť na dochutenie. Nabudúce možno menej cukru a viac kyslého ovocia. :rolleyes:

A ono to chutí, aj keď to vychladne! :D Mať tak 35 stupňové teploty tak si spravím do kanvice a do vychladeného ešte pridám ľad.
AlaNR
29.07.11,06:23
Gabi, ale dúfam, že myslíš teploty vonku na slniečku, nie telesnú, to by bolo voláko málo :D

Ja sladím jak blázen, do 3dcl šálky čaju si dám aj dve lyžičky, ale toto sa mi zdá, že nebudem musieť.;)
Ančika
29.07.11,09:30
A ono to chutí, aj keď to vychladne! :D Mať tak 35 stupňové teploty tak si spravím do kanvice a do vychladeného ešte pridám ľad.
A čo tak fľašku červeného (vína) a šampusu = sangria:D:---:D
AlaNR
29.07.11,09:44
Juch, a ruka hore!
jozka56
31.07.11,09:53
Dnes som v plechu a v rúre robila tento čajík, zmes 2kg ovocia bola jablká, slivky, nektarinky, broskyne, černice, čierny ríbezel, 2 citróny, klinčeky a zasypala som 800g cukru. Zmes sa zmestila do 3*3dcl a 2*2dcl. Trochu mi ostalo, tak to zjem aj s domácim tvarom, ktorý som si vyrobila z mlieka, to bude papa:)
beba13
05.10.11,21:05
..až teraz som tu objavila tento receptík,mne to kamoška poradila a v sobotu som ho vyskúšala,super môžem odporučiť
drobeceva
08.09.12,10:21
Prvýkrát skúšam tento receptík...že vraj pečený ovocný čaj ;)...vôňa kuchyňou sa šíri...verím, že to bude fajn...v zime sa zíde :)

doplnenie: ovocie sa už sterilizuje...vzhľadom k tomu, že ja necukrím, pre mňa je to straaaašne sladké...nabudúce dám menej cukru....ináč doporučujem vyskúšať
lujza.j
24.10.14,08:36
Vcera mi kolega jurko priniesol za poharik na kočtofku....dokonaly čaj...fakt som unesena:)
alaya1
24.10.14,08:40
ja ho robim kazdy rok, len nedam tolko cukru, ako sa tam pise, mam teraz jablka, dokupim mandarinky a herusky a zalozim si aj na tento rok.
lujza.j
24.10.14,08:56
Ja nemam nic...musela by som vsetko kupovat.....:(
alaya1
24.10.14,09:04
to ta nevyjde draho,, ja robin na jeden velky plech a vyplati sa, aj ked kupis, ved jablka, hrusky, mandarinky, davala som niekedy aj hrozno, to uz nedavam, pomarance, ananas a co je v akci. Ja davam len pol kila cukru, v recepre je kilo. necham hodinu piect 180 st..
lujza.j
24.10.14,09:07
Dikesky....si ma trosku postrcila:) som si spomenula,ze dva ananasy...doma su...
alaya1
24.10.14,09:09
jaj, to ti staci par mandarinok, hrusky, jablka, je to jednoduche a suprove, ja ich robim do sklicok od tatarky a majonezy, akurat to staci na jeden vecer pre nas doma. A kludne daj aj trstinovy cukor, nic s tym nepokazis.
lujza.j
24.10.14,09:31
Ten mam v plane dat...musim kuknut este recept:)
alaya1
24.10.14,09:33
pokrajas na plech ovocie, nasypes cukor a pecies pri 180 st hodku, alebo, kym sa ti nevytvori dost stavy v plechu, das do poharov , uzavries, sterilizovala som to este, ale nie kazdy sterilizuje. ja pre istotu.
kopretinka
24.10.14,10:29
to ta nevyjde draho,, ja robin na jeden velky plech a vyplati sa, aj ked kupis, ved jablka, hrusky, mandarinky, davala som niekedy aj hrozno, to uz nedavam, pomarance, ananas a co je v akci. Ja davam len pol kila cukru, v recepre je kilo. necham hodinu piect 180 st..
koľko toho ovocia? plech je široký pojem.....neskúšali ste bez cukru? ja totiž ovocný vôbec necukrím....
alaya1
24.10.14,11:20
Kopretinka, neviem kolko nikdy som to nevazila, pokrajhala som, co som mala, alebo kupila, ale urcite je na nete vela receptov, bez cukru to asi nepojde, ved treba, aby sa ti vytvorli "nalev".
wirgi
24.10.14,12:57
ja si počas leta dávam do mrazničky rôzne druhy ovocia a potom naraz dám upiecť , v zime je to super aj sa napiješ aj naješ :D
lujza.j
24.10.14,12:59
ja si počas leta dávam do mrazničky rôzne druhy ovocia a potom naraz dám upiecť , v zime je to super aj sa napiješ aj naješ :D
Mam v mrazaku nabochnickovane jagody...mini dafky do džogurtu....asi to speciem:)
wirgi
24.10.14,13:15
Lui, kľudne aj jahody daj, základ sú jablká, 1 citrón ,1 pomaranč dá tomu aj tá kôra dobrú chuť.
lluucciiaa
24.10.14,21:47
Ahojte, mne sa osvedčila verzia: jablká, maliny, vanilka a medovka. Pokojne môžete sať bohatý zväzok (... veď je to čaj :-) ) Bylinky som pred uložením do pohárikov zo zmesi vybrala
lujza.j
26.10.14,09:17
tak včera som kúpila 3kg hnedého cukru...idem dnes nato....jablká som dostala včéra:)jagody vytáhla z mraziaku...aj rum je doma....juj ten vanikový struk by bol fajný....len tie sa macerujú v madlovom oleji:D
lujza.j
26.10.14,14:18
prvá várka upečená...na koniec som tam práskla ešte druhotriedne amareto:)...idem na dalšiu várku...s rumom:Dvoní celý byt....
lujza.j
01.11.14,15:53
zase pečem :eek: 4 várka....ide to jak teplé komunistické rožky...
lujza.j
14.09.15,19:53
ja iba pripomínam...ak by niekto .....
wirgi
15.09.15,07:43
tento rok nepečiem ostalo mi veľa z minulého roku :)
lujza.j
16.12.17,11:04
Idem si trochen "upiect":)
alaya1
16.12.17,17:03
ja som teraz zacala davat mrazenu ovocnu zmes z Lidlu, plus jablka, pomarance . Super to je
lujza.j
16.12.17,18:04
Ala...ja taky tak:) potrebovala som minut...exotik mix...lebo do jogurtu ee...tak som dala to...pakel jahod,jablka,pomarance,citrony,jablka...klince,bad ian,skorica a rumik
lujza.j
16.12.17,18:07
Este som fukla cucoriedky mrazene...
lujza.j
18.10.18,10:41
Tak zas gendžim:)
alaya1
18.10.18,11:46
Tak zas gendžim:)
ja uz som nagendzila, rozne, aj s aroniou :)
lujza.j
18.10.18,13:00
Co urcitie nie ..teda u mna...maliny..pre zrniecka
Dnes som tam fukla aj pomarancovu marmeladu....to nebola vydarena kupa:Dnabuduce tam...dzemy od chlapovej mamičky:D

Ala.. ked mas vsetko..alebo skoro..svoje to je vyhoda...ziadna chemia:)
kukučka
18.10.18,13:14
mimotemy Ja menej obľúbené džemy používam do čaju.
alaya1
18.10.18,14:24
Co urcitie nie ..teda u mna...maliny..pre zrniecka
Dnes som tam fukla aj pomarancovu marmeladu....to nebola vydarena kupa:Dnabuduce tam...dzemy od chlapovej mamičky:D

Ala.. ked mas vsetko..alebo skoro..svoje to je vyhoda...ziadna chemia:)

Tak co mam, to dam, ja nedavam ziadnu chemiu ani na stromy, ani rastliny, ziju si u nas svojim zivotom. Pomenime si aj so susedmi. Aj nieco zvlacam zdola nahor. Dole sa nam vela hrozna- prvykrat z toho dzem, fajnucky je...vymyslam. Tohto roku som mala zavaraciu maniu, aj flase som musela dokupovat, mozno nebudu tak urodne roky, zide sa....chcelo sa mi teraz dost- je to aj drina aj relax.
lujza.j
18.10.18,14:35
Kukuč..ked su jedlé:Dano..
lujza.j
18.10.18,14:37
Ja by som aj...nemam suroviny...ak dostanem...potesi a zgendžim daco:)
lujza.j
23.09.22,13:12