Edo1
27.07.10,21:01
Ahoj poraďáci. Poporsím Vás o názory na tento projekt http://www.domnamieru.sk/projektyDomov.php?dom=ALFA&typ=137. Nejaké zlepšenia, úpravy. Rozmýšľam hlavne nad šírkou chodby. Od vchodu vpravo chcem dať vstavanú skriňu, čím sa zúži chodba na 160cm a chodba do prava je len 120cm. Bude to dosť. Ďakujem
marleau
27.07.10,19:54
Nezakryje to dvere do obývačky?Alebo tomu zle rozumiem?Nie som zástanca bungalowov,ale tento podorys sa mi páči.
Edo1
27.07.10,20:17
Podla toho, ktorý Ste pozeral, lebo ja mám zrkadlový obraz- vid príloha- čiže vpravo je priložené ku kúpelni
MIJANA
28.07.10,10:34
Nechcela by som sťahovať nábytok do tých dvoch menších miestností umiestnených v hornej časti obrázka.
fetya
28.07.10,11:00
Priliz zlozita, clenita strecha, to bude poriadne drahe.
Edo1
28.07.10,11:41
Nábytok je našťastie rozmontovatelný, i ked je to správna propomienka. No strecha- viem, rozmýšlal som nad tým, len čo výjde lacnejšie- zmena u projektanta, alebo via u strechárov.
alltracboy
28.07.10,11:55
mam skoro taky isty podorys ale s ackovou strechou
fedo78
28.07.10,12:00
Toto je príliš zložitá strecha? Myslím, že patrí medzi tie jednoduchšie. Ja mám na svojom dome podobnú, akurát nad garážou (v tomto prípade obývačkou) mám namiesto valby štít. A na ten dom sa budete pozerať a bývať v ňom celý život, takže postaviť by ste si mali to, čo vám vyhovuje a páči sa vám. Rozdiel v cene tej strechy by bol oproti celkovej investícii minimálny.
Mne sa ten projekt veľmi páči.
day
28.07.10,13:15
Priliz zlozita, clenita strecha, to bude poriadne drahe.

"mam" podobnu strechu, pretiahnem ju na ihlan, bude viac precnievat z jednej strany a nebude tak "zlozita"
ciners
28.07.10,16:49
Toto je Alfa 105 s inacou strechou??? :D :D
Kuchyna nie je vhodne domyslena, gazdinka nevidi, kto jej lezie do domu.Tam tie vchody do tych troch izieb su tiez poriesene na urovni studenta 2.rocnika architektury. Inak pekny domek
Edo1
28.07.10,17:50
Ako by Ste tie vchody poriešili- ja uvažujem že dvere do izby najbližšej k obývačke dám na úroveň chodby, nie do výklenku, tým by sa znížilo riziko križovania ludí v malom priestore
ciners
28.07.10,18:22
Ako by Ste tie vchody poriešili- ja uvažujem že dvere do izby najbližšej k obývačke dám na úroveň chodby, nie do výklenku, tým by sa znížilo riziko križovania ludí v malom priestore

V jednej bytovke som videl napriklad toto. Ale to je aj vec vkusu, tak len ako napad.