andrea206
01.08.10,14:39
z okr. Kežmarok, resp. Poprad. Prosím za rozumnú cenu.
marleau
01.08.10,14:12
Za rozumnú cenu len drevodom.Ale to je zas len moj názor.
andrea206
02.08.10,05:34
rozumnou cenou som nemyslela zadarmo, ale chcela som radu na majstrov s chrbtovou kostou tzn. takych, ktorí sú v prvom rade ľudia a vedia čo môžu a pýtajú za prácu.
TomasHC
02.08.10,06:30
Osobne si myslim, ze na vychode sa este da zohnat murar za rozumnu cenu, co sa na zapade povedat neda :(
Janyke
02.08.10,11:00
Skúste pozrieť inzertné portály na internete určite tam nájdete kopec stavbárskych partií. Potom len stačí pýtať cenovú ponuku a nejaké referencie.
skill
05.08.10,05:05
Aj ja by som potreboval šikovného murára, resp. partiu v blízkosti Šamorína
VojcikMichal
08.09.10,11:02
DOBRY DEN SME PARTIA MURAROV ZO SPISSKEJ BELEJ POKIAL MATE ZAUJEM, MOZETE VOLAT NA 0949839788 ALEBO MAILOM VojcikMichal@azet.sk DAKUJEM
poular
08.09.10,11:15
Čo je to za dobrú cenu???

Osobne som sa zúčastnil na prerábke jednej strechy - krov, ktorú robila partia murárov z oravy. Naša firma išla pokrývať.

Jednoducho to nešlo urobiť, lebo to bolo tak z uhla, že bolo treba prerobiť celý krov.

Tomuto ale predcházalo to, že naša firma urobila cenovú ponuku, avšak partia z oravy to urobila za polovicu. V konečnom zúčtovaní, zákazník zaplatil polovicu oravákom, a potom full cenu podľa ponuky našej firme.

Takže čo ušetril??

Len tým chcem poukázať na to, že nie všetko čo je za dobrú cenu je aj dobré. A to nehovorím o kvalite.

Ja ti spočítam dobrých majstrov za dobrú cenu v BA-kraji na prstoch dvoch rúk:))

Držím palce...

P.S. Čo si neurobíš a neodmeráš sám - to stojí z 90% na prd:)):cool:
palkosk
08.09.10,12:22
Ja ti spočítam dobrých majstrov za dobrú cenu v BA-kraji na prstoch dvoch rúk:))

A ty su aj tak z Vychodneho slovenska alebo z Oravy! :D

P.S. Čo si neurobíš a neodmeráš sám - to stojí z 90% na prd:)):cool:

100% suhlas
alltracboy
08.09.10,12:24
hlavne si ked nejakych murarov zozenies za nekrestanske peniaze, a bude sa ti ich praca pacit tak ich nejak zmluvne zaviaz na clelu stavbu, lebo mne pani postavili spodnu stavbu, ale nadmurovka a stity uz pre nich niesu dost dost dobre prace. Vraj vela razania, povie clovek co ma pasovu pilu. Skor to bolo o tom ze na kubiky to vychadzalo len na 100 eur. Nakoniec som muroval sam. kolega svoju partiu ledva dotiahol na vnutorne priecky, lebo oni radsej beru velke prachy za obvodove mury.