AGRO
06.11.05,18:44
Prosím o recept na šalát z bielej hlávkovej kapusty . Ostatlo mi zo zakladania. Ďakujem.
ondrejvla
06.11.05,17:50
Prosím o recept na šalát z bielej hlávkovej kapusty . Ostatlo mi zo zakladania. Ďakujem.
Ja som tento rok robila nasledovný :

cca 10 kg nastrúhanej kapusty, 2 kg pokrájanej cibule, 2 ks pokrájanej papriky, 2 kg postrúhanej mrkvy( na väčšie slzičky), uvarím nálev 8 dl octu, 2 bal. DEKO, 60 dag cukru ( pre diabetikov 20 tbl.Spolarínu) uvariť, horúce precediť na zmes zeleniny, posypať 2 PL soli, dobre premiešať, nechať cca 2 hod.postáť, potom povytláčať a naložiť do pohárov. Dať sterilizovať do bodu varu a vypnúť. (Fľaše, ktoré sa mi nezmestili do hrnca som dala do chladničky a konzumovali sme šalát bez sterilizácie, je výborný.)
Marína
06.11.05,18:17
Kapusta s cviklou
5 kg bielej kapusty, 3 kg cvikly, ½ kg cibule, 3-4 PL soli, 8 dcl octu, 40 dkg kryšt. cukru
Kapustu nakrájame na rezance, osolíme a necháme odstáť 2 hod. Cviklu uvaríme, postrúhame na strúhadle na malých (môžeme časť na veľkých) okách. Ocot zvaríme s cukrom. Cibuľu nakrájame na drobno. Po 2 hodinách všetko zmiešame a necháme odstáť 24 hodín. Naložíme do fliaš a sterilizujeme cca 10 minút.
Využitie dtto ako čalamáda ale aj vrele doporučujem
Šalát z kapusty s cviklou
1 pohár(7 dcl) kapusty s cviklou, 4 uvarené vajcia, 10 dkg mäkkej salámy, 1 tatárska omáčka alebo jogurt. Možno pridať aj uvarenú fazuľu.
DanielaSL
06.11.05,20:40
Prosím o recept na šalát z bielej hlávkovej kapusty . Ostatlo mi zo zakladania. Ďakujem. Niekde som mala kapustu s chrenom , ale musím pohľadať. Bolo to dobré , vystrihla som si to ešte pred 25 rokmi z Vlasty. Ak ho nájdem , tak ho napíšem.
Mirka D
07.11.05,10:36
Ja mám rada takýto:

biela kapusta nakrájať, trochu cibule, mäkká saláma na kocky, tvrdý syr na kocky alebo nastrúhať, kukurica (jedno či mrazená al. sterilizovaná). Osoliť, čierné korenie, vegeta. Pridať kyslú smotanu + biely jogurt.
ilona
07.11.05,11:15
Ja robím kapustový šalát nasledovne:Kapustu nakrájam,posolím,vymačkám,nechám postáť 10 min.potom ju vyžmýkam,pridám nakrájanú cibuľu a sladkokyslý nálev z vody,cukru,soli.Môže stáť v chladničke aj 5 dní.Niekto si pridá majonézu,alebo jogurt,ja ho mám rada len tak.
Hlinkovx
07.11.05,14:20
Niekde som mala kapustu s chrenom , ale musím pohľadať. Bolo to dobré , vystrihla som si to ešte pred 25 rokmi z Vlasty. Ak ho nájdem , tak ho napíšem.
Dani.....ja som to tiež jedla...ale už je to tak 15 rokov dozadu...bolo to super...ale recept sa nám kdesi vyparil...takže pekne nám ho pohľadaj ;) :D
Majka
07.11.05,14:42
my zboznujeme cviklovy salat a teraz cakam ked bude nejaka rozumna cena cvikle na trhu kupim a idem zavarat.
DanielaSL
07.11.05,20:40
Tak našla som ten sľúbený recept :
5 kg hlávkovej kapusty nakrájať
1/2 kg cibule
1 balíček Deka
1/2 kg kryšt. cukru
3/4 l octu
2 poháre oleja
Všetky suroviny zmiešame. Keď kapusta pustí šťavu pridáme 2 poháre postrúhaného chrenu. Ihneď naplníme do skiel, zatvoríme a necháme 10-14 dní uležať. Nesterilizujeme.

Tento recept už mám dlho a keď som ho priniesla ku svokre a ona to urobila a ponúkala , tak si ho každý od nej pýtal. Ale veru nikdy sa nepriznala , že ho má od nevesty.:)
emily
07.11.05,21:09
Dani.....ja som to tiež jedla...ale už je to tak 15 rokov dozadu...bolo to super...ale recept sa nám kdesi vyparil...takže pekne nám ho pohľadaj ;) :DAj ja mám s chrénom a aj s mrkvou, ale hľadať už nevládzem....:D
Alena Kašičková
07.11.05,21:34
Prosím o recept na šalát z bielej hlávkovej kapusty . Ostatlo mi zo zakladania. Ďakujem.Pripojím sa aj ja.
Keď tlačíme kapustu, vždy kúpime trochu viac aby zostalo na šalát:
Recept mojej svokry.
Podľa toho koľko mám kapusty urobím nálev z deka:
2 l vody, 1 deko, 1/2 l hrnček necelý cukru kryšt., 1/2 hrnček octu
prevriem, a zalejem kapustu. Nechám pôsobiť, občas premiešavam.
Potom naložím do pohárov,zalievam nálevom z kapusty, trochu posterilizujem a papám.
Je to fajn. Aspoň nám to chutí, kto má rád sladkokyslé tak dotoho.
Ešte podotýkam, že kapusta musí byť nálevom skoro zakrytá.
Paula
15.11.05,21:31
Čalamáda nesterilizovaná

Už "očisteného materiálu":

1 kg cibule
1 kg papriky
1 kg uhoriek
doplniť do 5 kg bielou kapustou

Všetko nakrájané na rezance presypať jedným nakladačom, premiešať. Po zmäknutí pridať 1/2 kg kryšt.cukru a 1/2 l octu. Dobre premiešať a voľne ukladať do pohárov . Suroviny pustia vlastnú šťavu, ktorú dodáme do pohárov. Nič zo šťavy nesmie zostať na vyliatie .

V chladnejšej miestnosti je možno nechať pred uložením do pohárov zmäknúť od večera do rána. Ak toho máte veľa, dobre sa mieša v detskej vaničke :)