kabul
16.08.10,16:53
Ahojte,
mám zaujimavu ponuku na plastové okná z tejto firmy
Deceuninck Zendow 5komorove, kovanie Roto NT
tento profil ponukaju aj dlhoročne posobiace firmy na trhu napr h.sta preto ma zaujal

Vyzerá to pomerne na veľkú firmu preto má zrejme aj množstvo zákazníkov
Aké máte skúsenosti s týmito oknami a firmou?
Dodali Vám okná v dohodnutom termíne?
Ste s oknami spokojný aj po dlhšom čase?

Ide mi predovšetkým o aktuálne info preto linky na staré diskusie nemusíte posielať určite to bude zaujímať aj dalších poradákov kedže marketing táto firma nepodcenuje :D
marleau
16.08.10,16:04
Veľká reklama neznamená automaticky veľká firma a veľká firma neznamená automaticky kvalita.Ja si chcem výrobu okien vždy pozrieť,predsa len,ten,kto platí je navrchu,može si vyberať.Ťažko posúdiť,či sú kvalitní na základe pár príspevkov,ak nebudú obšírnejšie technicky popísané.Ono profily,sklo a kovanie je jedna vec,ale výroba druhá.Viem,že som moc nepomohol,ale aj sám si vie človek niečo ohodnotiť,ak tomu trošku rozumie.
kabul
17.08.10,12:49
hm tak teraz neviem ci sa vela ludi s touto firmou popalilo a hambia sa podelit o zazitky alebo tie pobocky v kazdom meste dotuju z inej cinnosti :D
220870
17.08.10,13:19
Veľmi všeobecna euro-jordan nič moc kvalita.Hesta je kvalitnejšia.
Pidgey
17.08.10,13:25
hmmm, tu firmu moc nepoznam,ale tiez mam doma okna zendow, 5 komorove, myslim ze od vyrobcu , ktoreho si spominal, monotavala mi to firma tu z Bratislavy. Na ich pracu nemozem povedat kriveho slova, naozaj velmi pekne spravene (ak mozem porovnat co som videl na inych bytoch), cenovo su tiez v pohode, aj pristup k zakaznikovi. Nechcem robit reklamu,ale ak by si chcel, mozem poslat kontakt (uz som ju odporucil aj kamaratovi, aj rodine a zatial boli spokojny :) - nastastie)