mati111
18.08.10,15:42
Uz aj u nas predavaju mlieko z automatu, a tak chcem vyrobit jogurt doma, hladam vhodny jogurtovac.
zalobaba
18.08.10,13:53
Uz aj u nas predavaju mlieko z automatu, a tak chcem vyrobit jogurt doma, hladam vhodny jogurtovac.

Toto by aj mňa zaujímalo. Máte s tým niekto osobné skúsenosti?
linko1
18.08.10,13:56
ja si myslím, že dobrú službu urobí aj jogurtovač za cca 10 eur , v jogurtovačoch nie je čo pokaziť .... je to veľmi jednoduchý systém na udržovanie stálej teploty pre tvorbu jogurtu...
najlepšie pozrieť tu http://www.pixmania.sk/sk/sk/1789/xx/xx/446/45/criteresn.html
alabut
18.08.10,17:05
Skoda penazi. Staci obycajny hrniec, teplomer za 3€ + stara deka. Mlieko zohriat na 85*C, potom ochladit na 50*C a naockovat jogurtom (na 3 litre jeden najmensi jogurt). Dobre rozmiesat metlickou, prikryt starou dekou, bundou, perinou a o tri hodiny je jogurt hotovy.
mirka165
18.08.10,22:03
Skoda penazi. Staci obycajny hrniec, teplomer za 3€ + stara deka. Mlieko zohriat na 85*C, potom ochladit na 50*C a naockovat jogurtom (na 3 litre jeden najmensi jogurt). Dobre rozmiesat metlickou, prikryt starou dekou, bundou, perinou a o tri hodiny je jogurt hotovy.
Ja ho ponalievam do rôznych misiek a pohárikov, ktoré majú viečko a nechám niekoľko hodín v rúre, ktorú som vyhriala na 50 stupňov. A potom po zhustnutí odložiť do chladničky.
alabut
19.08.10,06:57
Nevyhoda je, ze mlieko pri 50*C nie je sterilizovane. Sekundova teplota 85*C spolahlivo znici rozne mikroorganizmy, nevytvara sa hruba koza, pri obcasnom pomiesani vobec a nasada sa mnozi v sterilnom prostredi.
účtovník 007
19.08.10,07:09
Kedysi som robievala jogurt aj ja doma. Na radiaátore v pohárikoch od detskej výživy. Jogurtovač je blbosť, zbytočne vyhodené peniaze. Mne sa jogurt spravil vždy aj mimo jogurtovača. Ale priznám sa, aj ja som si ho kúpila.:rolleyes:

Ešte si spomínam, že v recepte bolo odporúčané pridať do jogurtu jedno salko.
daria29
19.08.10,07:14
jogurt môžte pripraviť aj v profi mise ,ktoré ju vlastníte.uložíte do nej naplnené poháriky,nalejete do misy vriacu vodu,rýchlo uzatvoríte,a nehybete misou 5-6 hodín,potom uzatvorite,date do chlad. jeden jogurt mozte použit znovu na dalšiu výrobu.pri konzumacii si pridá kto chce džem.
mati111
19.08.10,07:22
Problem bol v tom ze dokonca som ani nikde jogurtovace nezohnal, Tesco, Nay, Kauf..... ale hladal som este taky co je len jedna nadoba, a nie malilinke tegliky. Perinova metoda sa mi moooc paci tak ju skusim. Dakujem.
Reve
19.08.10,09:32
ahojte,
máte niekto recept na výrobu jogurtu v jogurtovači?
Ďakujem
Reve
pinta
19.08.10,09:55
Mlieko na výrobu jogurtu sa prevára z dôvodu zlikvidovania baktérií.Tie tam vadia iba z toho dôvodu, že keď tam zamiešame tie jogurtové, tie cudzie sa s nimi môžu neznášať a výsledok je riedky jogurt.Mám to odskúšané.
mati111
24.08.10,07:34
Tak som vyskusal tzv. periknovu metodu vyroby, ale ako lenivy chlap som necha mlieko po celu noc v rure pri zapnutom svetielku a ono to stacilo rano o 8hod mal obsah dvojiteho hrnca teplotu 43 stupnov Celziovych. Jogurt bol uzasny.
Najprv som mlieko upravil varom na 85 stupnov C. Viacej sa v mliekovom hrnci neda dosiahnut aj tak. Nechal klesnut teplotu na 50 stupnou C. zaockoval jogurtom a kedze sa v rure pieklo nechal som ju troska vychladit a potom som cely hrnec pichol do ruru az do rana super jogurt. POkracoval som dalej zmiesal som jogurt 1.5l zo solov (dve polievkove lyzice) zabalil do cistej pleny a nechal na 24 hod v ladnicke odkapat, vznikol super labnech (libanonsky syr, tu znamy ako Lucina)
Laguna13
24.08.10,07:57
Ja som sa tiež pred rokmi ulakomila na jogurtovač. A dopadlo to tak, že som s radosťou robila jogurty, ktoré moje deti po čase odmietli jesť - mal inú chuť ako ten z obchodu a tak, keď po čase som musela vyhadzovať staré, neskonzumované, skončila som s tým.
Minulý rok sa mi moja sestra priznala, že nestačí kupovať jogurty a chce si kúpiť jogurtovač. Ponúkla som jej ten svoj odložený. Po niekoľkých mesiacoch mi ho doniesla späť, že už ju "jogurtovanie" prešlo. Takže je to úplne zbytočná investícia.
arizona
24.08.10,09:05
Ja som ho tiež kúpila asi pred 10.rokmi. Neviem, či sa použil viac ako 5x. Tak stojí v krabici vedľa odšťavovača, fritézy a ostatných "strašne vytúžených vecí",ktoré boli vzácne iba pár krát... :---:D;)
mati111
24.08.10,10:52
Dakujem za nazory, bol som presvedceny ze existuje komercny jogurtovac jednonadobovy velky aspon na 2l mliekal, ale neni take. Som vdacny hlavne za perinkovu metodu a nazory na zbytocne rarohy v domacnosti, kedze tu na slovensku nezijeme ako v anglii a nefrituejme stale rybie prsty a podobne polotovary ale ze sa oproti europe napodiv dost kvalitne stravujeme.
vsetkym Vam dakujem.