maria73
20.08.10,12:43
Má niekto skúsenosti s pôžičkami od Triangelu, konkrétne HypoPôžička?
day
20.08.10,10:45
su urcite aj horsie,
pri hypoteke by som sa ale obratil na doveryhodnejsie instituciu
Halli
20.08.10,10:48
su urcite aj horsie,
pri hypoteke by som sa ale obratil na doveryhodnejsie instituciu

Asi nevieš že táto hypo je cez VÚB, takže nepodceňuj...o čom nevieš;)
day
20.08.10,12:05
dik za info, v prispevku je toho viac

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-60429.html

ked to je vub, tak potom priamo cez vub
(inak na mna osobne ziadna banka, financna institucia neposobi doveryhodne, je to len velmi dobry biznis,
zalozeny na bezmocnosti beznych ludi, ako som sa uz vyjadril v inej teme, do podpisania hypoteky vazeny klient, po podpisani len dlznik)
Halli
20.08.10,12:11
dik za info, v prispevku je toho viac

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-60429.html

ked to je vub tak potom priamo cez vub

Opäť informuješ o tom, čo nemáš...

1/ priložený link je veľmi starý a podmienky sú už úplne iné
2/ vo VÚB ti prejsť nemusí, ale v Triangli áno...aj tam sú rozdielne podmienky
takže nechaj prosím tých, čo o tom vedia viac a presne ...dík ;)

Len v jednom máš pravdu...sú aj horšie aj lepšie spoločnosti a banky, ale veľmi záleží na konkrétnych podmienkach a konkrétnych žiadateľoch.
day
20.08.10,12:17
2/ vo VÚB ti prejsť nemusí, ale v Triangli áno...aj tam sú rozdielne podmienky
takže nechaj prosím tých, čo o tom vedia viac a presne ...dík ;)

Triangole Ti to prejde lebo je tam vacsi urok, je tak? nemusis mat (moja domienka) 100% prijem a rucit musis dostatocne, sedi?
Halli
20.08.10,12:21
2/ vo VÚB ti prejsť nemusí, ale v Triangli áno...aj tam sú rozdielne podmienky
takže nechaj prosím tých, čo o tom vedia viac a presne ...dík ;)

Triangole Ti to prejde lebo je tam vacsi urok, je tak? nemusis mat (moja domienka) 100% prijem a rucit musis dostatocne, sedi?

máš dobré domienky, ale zlé info...to je síce pravda, ale vo VÚB si platíš znalecký, LV , vklad do katastra /a to sú dosť dobré pálky/ ...a veľa iných poplatkov , ale v Triangli nie...takže zas je tam aj " A" aj "B" :)
day
20.08.10,12:28
máš dobré domienky, ale zlé info...to je síce pravda, ale vo VÚB si platíš znalecký, LV , vklad do katastra /a to sú dosť dobré pálky/ ...a veľa iných poplatkov , ale v Triangli nie...takže zas je tam aj " A" aj "B" :)

to nemas pravdu ;):
su to jednorazove poplatky, ktore samozrejme na zaciatku mozu narobit problemy v penazenke, ale pri konecnom uctovani je to vyhodnejsie, dolezita je urokova sadzba kde rozdiel 1% je uz "riadna suma" a nie "vstup" 250€

p.s.: vub ma dobreho len anjela, ostatne banky ani to nie
Halli
20.08.10,12:32
to nemas pravdu ;):
su to jednorazove poplatky, ktore samozrejme na zaciatku mozu narobit problemy v penazenke, ale pri konecnom uctovani je to vyhodnejsie, dolezita je urokova sadzba kde rozdiel 1% je uz "riadna suma" a nie "vstup" 250€

p.s.: vub ma dobreho len anjela, ostatne banky ani to nie

To je zase tvoj názor, ale nechaj to prosím na Mariu, ...ja nikoho nepresviedčam a ani nerobím reklamu, je to ozaj na zváženie...a to viem o tom oveľa viac ako ty , dovolím si poznamenať :D

A dobrého anjela mám tiež, ako vidíš v mojom avatare a robím všetko preto, aby pomohol čo najviac ;)
day
20.08.10,12:37
To je zase tvoj názor, ale nechaj to prosím na Mariu, ...ja nikoho nepresviedčam a ani nerobím reklamu, je to ozaj na zváženie...a to viem o tom oveľa viac ako ty , dovolím si poznamenať :D

A dobrého anjela mám tiež, ako vidíš v mojom atavare a robím všetko preto, aby pomohol čo najviac ;)

rozhodnutie je samozrejme na Marii,
predpokladam, ze robis v banke, v inej financnej institucii, urcite vies viac ako ja, ale...

je rozdiel mat uver/hypo so vstupom 250€ a 6% urok ako bez vstupu (akoze zadarmo) a urok 7% (hovorime o hypoteke 10rokov a viac),
to mi musis uznat

p.s.: odpisujeme si jedna radost :D, dobreho mam aj ja
Halli
20.08.10,12:49
rozhodnutie je samozrejme na Marii,
predpokladam, ze robis v banke, v inej financnej institucii, urcite vies viac ako ja, ale...

je rozdiel mat uver/hypo so vstupom 250€ a 6% urok ako bez vstupu (akoze zadarmo) a urok 7% (hovorime o hypoteke 10rokov a viac),
to mi musis uznat

p.s.: odpisujeme si jedna radost :D, dobreho mam aj ja

super /ten anjel, že aj ty;)/...inak majú aj výborný banking, ale to je mimo...nerobím v banke ani v podobnej inštitucií...:D

Máš pravdu vo VÚB je to nižší úrok, ale čo z toho ak ten úver nedostaneš? :D...Tí čo neprešli vo VÚB , v Triangli dostali...zvláštne, ale je to tak. Je to ale vždy serioznejšia firma ako nejaká nebankovka, alebo iné pofidérne úverovky. Štastný človek, ktorý úver nepotrebuje, to je moje heslo ;)
day
20.08.10,12:54
Štastný človek, ktorý úver nepotrebuje, to je moje heslo ;)[/QUOTE]


nezostava mi nic ine ako suhlasit,
ahoj

p.s.: maria pardon za zneuzitie Tvojho prispevku slavicou a mnou :rolleyes:,
prajem dobre rozhodnutie
Stanislav 1975
20.08.10,15:13
Plne súhlasím so Slávkou, triangel totiž nieje žiadna nebankovka, ale ako písala slávka, je to dcérska spoločnosť VúB, a sú fakt seriozny...
day
20.08.10,16:23
triangel hypo? predpokladam, ze je to dcera v ktorej sa riesia rizikovejsie uvery, banky sa vela krat nespravaju seriozne, nie ich nastrcene dcery

dostal niekto z banky hypo zmluvu pred podpisom, mohol si ju zobrat domov, dat pozret pravnikom?
Stanislav 1975
20.08.10,17:41
triangel hypo? predpokladam, ze je to dcera v ktorej sa riesia rizikovejsie uvery, banky sa vela krat nespravaju seriozne, nie ich nastrcene dcery

dostal niekto z banky hypo zmluvu pred podpisom, mohol si ju zobrat domov, dat pozret pravnikom?

Nemyslíš toto vážne- v ktorej inštitúcii bankovej si nemožeš zobrať domov na preštudovanie zmluvu? Ja som dokonca v banke povedal, že to beriem k právnikovi na kontrolu a nebol problém...

samozrejme, verím ti že v takých spoločnostiach ako k.....a a podobné výpalnícke organizácie to neumožňujú...
day
20.08.10,20:38
zmluvu je potrebne dostat pred death line, predpokladam, ze zmluvu si dostal uz po tomto termine, t.z. "peniaze" su pripravene k cerpaniu, realitka a predavajuci cakaju na svoju odmenu

seriozna institucia Ta informuje pravdivo, hovori o kladoch/zaporoch zaroven

stavil by som sa, ze min 50% dlznikov nepozna rozdiel medzi istinou a urokom, priebehom splacania

pardon Maria, ked mozem poradit, precizne vyberaj, zvazuj vsetky moznosti a hlavne spravne vyber, pred triangolom najskor skus vub, ine banky, ked uz inu moznost nemas
magor12
22.08.10,18:37
Vymenil som byt za dom na ktorom boli 4 ťarchy.Podla listu vlastnáctva boli všetky v prospech VUB. Neboli.Ked sa mali preniest na náš pôvodný byt VUB preniesla iba svoje dve ťarchy a tam sme skončili.Trvalo to skoro rok a vela vypisovania žiadostí do centrály Trianglu v Poprade kým sa to dalo do poriadku. Pravdupovediac chvíľami som ani nedúfal že sa to podarí.Chcel by som iba upozornit na neprofesionalitu ľudí čo robia na pobočkách Trianglu.Nie sú dost dobre zaškolený a veľa veciam nerozumejú. V banke sú ľudia čo s tým robia každý deň. Triangel by som si nevybral ani za nič. A ešte jedna vec čo sa týka pracovníkov bánk-lepších odbrníkov nájdeš v väščích mestách.