Andiee
22.08.10,17:07
Má niekto skúsenosti s kokosovými alebo olivovými zábalmi na vlasy? Alebo prípadne s inými zábalmi? Toto leto naozaj vysušilo moje vlasy, tak by som bola vďačná za akýkoľvek recept na dobrý zábal. Ďakujem
lorelei
22.08.10,20:02
Urcite olivovy olej vlazny na mokre vlasy - vtedy je vlas otvoreny akoby, ked su mokre a nasava viac, pripadne aj so zltkom - zltko doda lesk, olivovy olej hydratuje a vyzivuje tiez vlas. Moja osobna skusenost. Ale su aj kokosove balzamy - ja som pouzivala od firmy Mil Mil - taliansky produkt, ale tu ho neviem zohnat za normalnu ozajstnu cenu, iba v cechach ho maju, Pozri na nete.
lujza.j
23.08.10,19:51
ja som si teraz pokúpila, vlasové vody Dixi, žihlavovú, brezovú a regeneračnú a tiež som si na vlasy dávala tiež to je od Dixi vlasové tonikum to sú také ampulky. vlasové vody som si dala do fľaše s rozprašovačom pre jednoduchšie aplikovanie. potom je fajn balzám od Gliss kur s argánovým a bambuckým olejom, tiež to je vo fľaši s rozprašovačom.;)
Andiee
24.08.10,07:03
Ďakujem veľmi pekne za rady :) ten olivový zábal určite vyskúšam, veď sú tam samé výživné veci...včera som aj natrafila v dm na sto percentný kokosový olej, tak to vyskúšam asi neskôr, či to je naozaj taký zázrak ako všetci vravia:rolleyes: a gliss kur používam aj ja, ten je fajn :) baby a koľko si nechávate zábaly na vlasoch, prípadne ako často ich opakujete?