akrestanova
24.08.10,13:08
Ahojte!
Nevie náhodou niekto, koľko mäsa budem potrebovať na guľáš pre 50 ľudí?
Ďakujem!
Tweety
24.08.10,11:21
Ahojte!
Nevie náhodou niekto, koľko mäsa budem potrebovať na guľáš pre 50 ľudí?
Ďakujem!
Len tak narýchlo, ak stačí napr.na jednu porciu 10dag, tak potom 10x50. Ak bude každý po dve porcie, tak min.10 kg.
buchač
24.08.10,12:55
Ahojte!
Nevie náhodou niekto, koľko mäsa budem potrebovať na guľáš pre 50 ľudí?
Ďakujem!

...přiměřeně...;)

Prosím !
bettylou
24.08.10,13:08
myslí, že porcia by mohla mať 150g mäsa v surovom stave, takých 8kg
Gapo
24.08.10,13:17
Pokiaľ to má byť iba guľáš a chlebík, tak 10 dkg mäsa v surovom stave to je pre dieťa. Ja by som bol hladný:mee::mee::mee:
Aspoň 20dkg.:---
Tweety
24.08.10,13:18
Pokiaľ to má byť iba guľáš a chlebík, tak 10 dkg masa v surovom stave to je pre dieťa. Ja by som bol hladný:mee::mee::mee:
Aspoň 20dkg.:---
Aj ja, ja som uviedla len príklad.:) Ja robím z dvoch druhov mäska, a dávam ho tam habadej. A k zemiakom pridám ešte halušky.
buchač
24.08.10,13:23
Ešte by som špecifikoval otázku ....

AKÝ GULÁŠ ?????

- kotlíkový
- maďarský
- segedín
- lovecký
-.................................................. .....................................nepokračujem , všade sa dáva mäso ...

O druhoch mäsa sa ani nezmieňujem ....radšej ....

Len do kotlíkového / statočného / dávam tri druhy mäsa...;)
Tweety
24.08.10,13:25
Ešte by som špecifikoval otázku ....

AKÝ GULÁŠ ?????

- kotlíkový
- maďarský
- segedín
- lovecký
-.................................................. .....................................nepokračujem , všade sa dáva mäso ...

O druhoch mäsa sa ani nezmieňujem ....radšej ....

Len do kotlíkového / statočného / dávam tri druhy mäsa...;)
Vidíš, to mi ani na um nezišlo, do akého to vlastne chcela masko. Automatičesky som brala, že klasika, kotlíkový. Aký ten tretí druh dávaš? Nože prezraď, ak to nie je verejné tajomstvo.
a_je_to
24.08.10,14:50
Na guľáš pre 50 dospelých ľudí aspoň 10 kg mäsa, 13 kg zemiakov a 5 kg cibule. Najmä ak sa potom aj niečo vypije. Mäso má byť jedného druhu, ak sú dva a viac, tak každý treba robiť samostatne a zlúčiť iba pred dovarením. Inak dosť ťažko zabrániť, aby sa jeden druh buď nedovaril, alebo nerozvaril. Zvlášť, ak sa robí naraz 5O litrov. A guľáš s rozvareným mäsom nie je guľáš, ale mäsovo zemiaková polievka neurčitej konzistencie. V dovarenom guľáši musia byť kompaktné kúsky mäsa. Aby sa tak udržalo, treba ho na povrchu najprv osmažiť pri miešaní bez podlievania, až potom dovariť. Po dovarení treba guľáš ihneď zložiť z ohňa, lebo 50 litrová masa sa môže sa ešte dovárať tepelnou zotrvačnosťou až po rozvarenie. Správny guľáš má byť aspoň trošku štipľavý, aj pre deti. Úplne neštipľavý guľáš je ťažko stráviteľný, pálivá paprika, korenie a roztlačený cesnak musí byť. Moje deti sa aj malé tešili, že maminku guľáš štípe a im chutí.
Halušky v guľáši ? To mi znie ako ... kuře nadívané hruškama ... z televizního receptáře Petra Novotného .... ale ... treba vyskúšať.
Stefan2005
24.08.10,14:56
..Aký ten tretí druh dávaš? ...

ako kedy - divinu, pečienku (aj s ňou je fajn)...
Stefan2005
24.08.10,14:59
Ešte by som špecifikoval otázku ....

AKÝ GULÁŠ ?????
...

špecifikáciu môžeš ďalej upresňovať - koľko je medzi 50 ľuďmi vegetariánov - pre tých treba druhý kotlík s inými ingredienciami... :)
Tweety
24.08.10,15:14
Na guľáš pre 50 dospelých ľudí aspoň 10 kg mäsa, 13 kg zemiakov a 5 kg cibule. Najmä ak sa potom aj niečo vypije. Mäso má byť jedného druhu, ak sú dva a viac, tak každý treba robiť samostatne a zlúčiť iba pred dovarením. Inak dosť ťažko zabrániť, aby sa jeden druh buď nedovaril, alebo nerozvaril. Zvlášť, ak sa robí naraz 5O litrov. A guľáš s rozvareným mäsom nie je guľáš, ale mäsovo zemiaková polievka neurčitej konzistencie. V dovarenom guľáši musia byť kompaktné kúsky mäsa. Aby sa tak udržalo, treba ho na povrchu najprv osmažiť pri miešaní bez podlievania, až potom dovariť. Po dovarení treba guľáš ihneď zložiť z ohňa, lebo 50 litrová masa sa môže sa ešte dovárať tepelnou zotrvačnosťou až po rozvarenie. Správny guľáš má byť aspoň trošku štipľavý, aj pre deti. Úplne neštipľavý guľáš je ťažko stráviteľný, pálivá paprika, korenie a roztlačený cesnak musí byť. Moje deti sa aj malé tešili, že maminku guľáš štípe a im chutí.
Halušky v guľáši ? To mi znie ako ... kuře nadívané hruškama ... z televizního receptáře Petra Novotného .... ale ... treba vyskúšať.
Skús urobiť krupicové halušky, nie veľa, ale dodá to hustoty, tiež som tak nikdy nerobila, ale raz som skúsila, a už to roky tak robím. A čo sa týka mäska, najprv podusím hovädzie, asi tak pol hodinu, potom až pridám bravčové. Sú potom obidve rovnako uvarené.
Stefan2005
24.08.10,15:25
... krupicové halušky, nie veľa, ale dodá to hustoty, ...

hustotu docieľujeme správnou dávkou cibuľe - u nás platí, koľko mäsa, aspoň toľko cibule...
Tweety
24.08.10,15:27
[/QUOTE=Tweety;1488222... krupicové halušky, nie veľa, ale dodá to hustoty, ...

hustotu docieľujeme správnou dávkou cibuľe - u nás platí, koľko mäsa, aspoň toľko cibule...[/QUOTE]
Aj u nás to platí, ale nám to takto chutí viac. Je to také iné, ako robia ostatní.
buchač
24.08.10,15:31
Na guľáš pre 50 dospelých ľudí aspoň 10 kg mäsa, 13 kg zemiakov a 5 kg cibule. Najmä ak sa potom aj niečo vypije. Mäso má byť jedného druhu, ak sú dva a viac, tak každý treba robiť samostatne a zlúčiť iba pred dovarením. Inak dosť ťažko zabrániť, aby sa jeden druh buď nedovaril, alebo nerozvaril. Zvlášť, ak sa robí naraz 5O litrov. A guľáš s rozvareným mäsom nie je guľáš, ale mäsovo zemiaková polievka neurčitej konzistencie. V dovarenom guľáši musia byť kompaktné kúsky mäsa. Aby sa tak udržalo, treba ho na povrchu najprv osmažiť pri miešaní bez podlievania, až potom dovariť. Po dovarení treba guľáš ihneď zložiť z ohňa, lebo 50 litrová masa sa môže sa ešte dovárať tepelnou zotrvačnosťou až po rozvarenie. Správny guľáš má byť aspoň trošku štipľavý, aj pre deti. Úplne neštipľavý guľáš je ťažko stráviteľný, pálivá paprika, korenie a roztlačený cesnak musí byť. Moje deti sa aj malé tešili, že maminku guľáš štípe a im chutí.
Halušky v guľáši ? To mi znie ako ... kuře nadívané hruškama ... z televizního receptáře Petra Novotného .... ale ... treba vyskúšať.

...teda , hm , ako reagovať ...???

Od konca začnem...

Novotného nerieš ...aj keď dobre varí , vraj / nejedol som síce .../ , tak názor halušky v guláši , nech si nechá pre seba ...nejedol totiž ten MOJ ...;)

O zvyšných poznatkoch by sa dalo polemizovať , hlavne o varení mäsa zvlášť ...
Ale inak ?...platí to známe ...."" koľko ľudí ,......."".....:rolleyes:
Stefan2005
24.08.10,15:38
...O zvyšných poznatkoch by sa dalo polemizovať , hlavne o varení mäsa zvlášť ...

máš pravdu Juraj; síce majstri pri takto veľkej porcii (50 ľudí) doporučujú prudko opiecť (pouzatvárať) mäso po etapách - naraz to v jednom kotli je dosť tažké - ale variť už vždy dokopy...
Jana Acsová
24.08.10,15:47
Hmm. Keby len.

Skutoční majstri ho varia jednou rukou. V druhej majú Kelt (a).
buchač
24.08.10,15:54
Hmm. Keby len.

Skutoční majstri ho varia jednou rukou. V druhej majú Kelt (a).

Blbosť .....


Skutoční majstri ho varia jednou rukou.
V druhej majú COLT (a)..;):rolleyes::---:D
hubatá
24.08.10,16:31
Do gulášu nezabudni dať aj zelenú papriku a tiež je sezóna húb - tak šup tam aj modráky alebo dubáky. A na zahustenie tmavú zápražku na masti, aby boli pekné veľké oká. Je to nezdravé, ale zasa dobréééé !
kamoska1
24.08.10,17:50
Nezabudni,mäsko podliať trochou červeného vína, nepokaz ho s mukou.Miesto zapražky nastruhaj zemiaky,uplne na kašu,na najjemnejšom strúžku.Bude fantasticky.
ondrejvla
24.08.10,18:09
Túto spoločenskú pochutinu varievame pravidelne 2x do roka s priateľmi u nás na záhrade. Pridám náš recept.
pre 50 ľudí : 10-12 kg hovädzieho mäsa ,najradšej kližku (močing), alebo z krku, 5-7 kg cibule, 1 lečo, alebo 1kg papriky a 1-2 kg paradajky, 10 kg zemiakov, červená paprika - dosť, mletá rasca, soľ, cesnak, mleté čierne korenie, majorán a bravčovú masť, nie olej.
Na masti speniť cibuľku do sklovita, pridať na kocky pokrájané mäsko, miešať až do vydusenia, nepodlievať, kým sa dusí vo vlastnej šťave. Potom pridať rascu a keď je šťava vydusená úplne, podliať teplou vodou. Pokrájanú zeleninu pridávať až ku koncu, predtým si nakrájať cca 3 kg obielených zemiakov na maličké kocky, úplne nadrobno a dať rozvariť do gulášu. Keď je mäsko polomäkké pridať červenú papriku a soľ a zostatok zemiakov nakrájaných na také veľké kocky ako sme krájali mäso. Tesne pred koncom, asi 15-20 minút pridáme zeleninu, cesnak roztlačený alebo pokrájané na drobné kúsky, do hotového gulášu rozmrviť medzi prstami trošku majoránky, nie veľa, aby nepálila záha.
Melnick
24.08.10,18:23
Blbosť .....


Skutoční majstri ho varia jednou rukou.
V druhej majú COLT (a)..;):rolleyes::---:D

No aby si Ty hneď netasil zbraň ! Až by ma to prekvapilo.:---
buchač
24.08.10,18:30
špecifikáciu môžeš ďalej upresňovať - koľko je medzi 50 ľuďmi vegetariánov - pre tých treba druhý kotlík s inými ingredienciami... :)

Kľudne ....nemám problém ...

Otázka :

Ak jedol niekto guláš zo sójovými kockami , aký bol dojem ?
Lepší je síce pomer 50-50 % mäso - sója ...ale jedol som oboje .
Bol som skutočne prekvapený tou chuťou ...ako ozajstný kotlíkač...;)
Melnick
24.08.10,18:31
Varíme dá sa povedať úplne rovnako ako Vlastička - Ondrejvla, iba červenú papriku dávam hneď ako opražím mäsko. Potom trocha podlejeme vodou a miešame a pritom si dáme dobré vínko :--- Cibuľu nikdy nedávam v rovnakom množstve ako mäso, lebo by potom boli všetci nadutí a ja by som nevedela či preto, že guľáš nebol dobrý, alebo kvoli tej cibuli.
Mäsko dávam v poradí : hovädzie, jelenie, bravčové a kto jedol náš guľáš chválami nešetrí. Fuj, zasa sa chválim.:o
Marína
24.08.10,20:46
Majka, škoda že som ho nejedla, ja by som určite chválou nešetrila.;):D
Melnick
24.08.10,21:01
A mne by stačilo, keby si ho jedla aj bez tej chvály, lebo by to znamenalo, že sme sa konečne stretli "naživo". :):):)
Lila
24.08.10,21:24
Áno, výborný je guláš z troch druhov mäsa /teda aj z diviny/, ale ak nemáte takú možnosť, tak postačí do gulášu pridať korenie na divinu a jalovec /t.j. borievku/ prípadne pred dovarením vhodiť malú smrekovú vetvičku.
Melnick
24.08.10,21:26
Tá vetvička veru ani v našom nikdy nechýba. A zabudla som podotknúť - majorán nedávame :)
JaDo
24.08.10,21:30
Fuj, zasa sa chválim.:o

mimotemyA ja sa riadim heslom "keď ťa nepochvália, pochvál sa sám!":cool:
akrestanova
25.08.10,19:48
Fíííha!!!! Až toľko užitočných odpovedí som vôbec nečakala. Doteraz som zháňala nejakého kuchára, ktorý by nám to prišiel uvariť, ale po prečítaní týchto príspevkov to mám chuť vyskúšať uvariť sama. ĎAKUJEM ešte raz za pomoc.
buchač
25.08.10,19:52
mimotemyA ja sa riadim heslom "keď ťa nepochvália, pochvál sa sám!":cool:

Môj foter , nebožtík už , vravieval ...

" Taký guláš som vám navaril , že mu je potrebné onikať ..." ;):D
jasomlaco
26.08.10,09:28
Aj ja, ja som uviedla len príklad.:) Ja robím z dvoch druhov mäska, a dávam ho tam habadej. A k zemiakom pridám ešte halušky.

Si mi teraz pripomenula moju svokru. Keď sme raz boli na nejakej oslave tak som sedel neďaleko kotlíka v ktorom kuchtila guľáš. A skoro som sa zhrozil: zahustenie-trocha múky, zlepšenie chuti-horčica. Len ma tak zatriaslo. Ale nič v zlom, :)
ondrejvla
26.08.10,14:03
Kľudne ....nemám problém ...

Otázka :

Ak jedol niekto guláš zo sójovými kockami , aký bol dojem ?
Lepší je síce pomer 50-50 % mäso - sója ...ale jedol som oboje .
Bol som skutočne prekvapený tou chuťou ...ako ozajstný kotlíkač...;)

Tak ten som už skúšala jesť, ale pokus nevyšiel. Buď jem mäso, alebo len cvičné mäso, no a to ja veru nemusím.
Excise Duty
26.08.10,14:19
Vo Viedni je jeden skvelý lokál, kde varia veľa druhov gulášov. Okrem klasiky naríklad aj Znojemský konský guláš alebo príležitostne aj z kengurieho mäsa.
evaj63
26.08.10,18:41
nebol to síce guláš, ale klokana som jedla, chutil celkom dobre, pripravil mi ho moj sused kuchár, ktorý robí v Rakúsku.
judita1971
26.08.10,18:55
zbožňujem varenie guľášu na otvorenom ohni, keď sa varí pre 50 ľudí, ktorí majú chuť sa zabaviť, tá nálada, tá koštovka počas varenia, to radenie, ten dym .....:D:D:D:D:D bola som na viacerých takých vareniach guľášu, stretli sme sa známi , .....zaujímavé, keď tak rozmýšľam..... varili ho stále chlapi, každý bol niečim osobitým ale vynikajúci.....:D:D:D:D