Majky11
28.08.10,19:56
Ahojte,

Zaujímalo by ma, či sa dá rozpoznať, že mi dodávteľ dodal plastové okná, ktoré som si objednal...

Uvediem príklad :

Objednané okná - Profil Rehau Brillant s kovaním winkhaus.

Viem zistiť, že to čo mi príde je daný profil... Čo sa týka kovania, tak tam predpokladám, že to bude na ňom vyrazené, ale ako je to z profilom okna ?

Proste sa mi jedná o to, či nedostanem iné ako objednám, jednoducho podvod...


Ako to je :confused:
day
28.08.10,18:39
100% istotu mat nebudes, preto sa odporuca kupit okna u vacsich, na trhu dlhsie posobiacich predajcov
Chobot
28.08.10,18:44
Ahojte,

Zaujímalo by ma, či sa dá rozpoznať, že mi dodávteľ dodal plastové okná, ktoré som si objednal...

Uvediem príklad :

Objednané okná - Profil Rehau Brillant s kovaním winkhaus.

Viem zistiť, že to čo mi príde je daný profil... Čo sa týka kovania, tak tam predpokladám, že to bude na ňom vyrazené, ale ako je to z profilom okna ?

Proste sa mi jedná o to, či nedostanem iné ako objednám, jednoducho podvod...


Ako to je :confused:

V predajni zvyčajne býva vystavený prierez profilu, alebo nejaké vzorové okná toho profilu. Dobre si pozri ten profil, zapamätaj si ho a porovnaj s tým, čo máš doma.
marleau
28.08.10,19:10
Treba sa pýtať na počet tesnení,tvar výstuže a robiť sa,že tomu rozumieme.Potom si nedovolia oklamať.
220870
29.08.10,05:02
Niektorý výrobcovia to píšu na bok profilu.Názov ,norma .A vždy je to páskach ktorými je profil obalený.Tvar profilu vlastnosti rezy nájdete na stránkach výrobcu.