Ghostdog
01.09.10,13:57
Dobry den. Chcel by som sa opytat, ako postupovat v pripade, ak potrebujem suhlas suseda na rekonstrukciu a zateplenie rod. domu zo strany jeho pozemku. Potreboval by som vediet, aku ziadost pripadne povolenie potrebujem k tomuto ukonu + potrebujem vediet ako sa pise ziadost, ktoru mozem potom pripojit k dodatocnemu stavebnemu povoleniu v ramci kompletneho zateplenia rod. domu ( Rod. dom mam uz zatepleny len zo susedovej strany nie ).

Vopred Vam dakujem za vasu radu
S pozdravom Hesko
durisovad
01.09.10,13:09
Ak prace, ktore chces robit, podliehaju stavebnemu konaniu, prislusny stavebny urad vyzve aj suseda, aby sa k pracam vyjadril. Ja som pred casom taketo povolenie davala susedom, ktori potrebovali aj vstupit na moj pozemok. Susedia sa so mnou najskor dohodli, na stavebnom urade som podpisala suhlas a pokial viem, ziednu pisomnu ziadost nikomu nedavali.
220870
01.09.10,13:10
Na zateplenie nepotrebujete stavebné povolenie.Sused je povinný vám umožniť vstup na svoj pozemok za účelom údržby a opráv vášho RD.
durisovad
01.09.10,13:12
Pise, ze ide robit aj rekonstrukciu. Ja by som len tak bez dovolenia na susedov pozemok nevstupila.