LuciaPaver
01.09.10,16:16
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, ideme rekonštruovať rodinný dom a na stavebné povolenie potrebujeme vyjadrenie od SPP, SSE, od vodárov, Orangeu, a pod. vyjadrenie, že stavba nebude zasahovať do ich sietí, potrebovala by som vedieť, akú formu má mať žiadosť, ktorú tam musíme poslať, aby nám to vyjadrenie poskytli. Ďakujem
wagner
01.09.10,14:24
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, ideme rekonštruovať rodinný dom a na stavebné povolenie potrebujeme vyjadrenie od SPP, SSE, od vodárov, Orangeu, a pod. vyjadrenie, že stavba nebude zasahovať do ich sietí, potrebovala by som vedieť, akú formu má mať žiadosť, ktorú tam musíme poslať, aby nám to vyjadrenie poskytli. Ďakujem

Mala by si napísať, že žiadaš o vydanie stanoviska k rekonštrukcii rod. domu, ktorý sa nachádza v obci zy,na parc.č. zy, súp.č. zy. Rekonštrukcia sa bude skladať z čoho - stručný popis. K tomu by si mala pripojiť aspoň situačný výkres mapy s vyznačením RD a prístupovej cesty, kade idú siete do RD a to elektrina, voda, plyn a krátkym popisom na konci situačky. Situačný výkres pošli fotokópiu, počítaj s tým, že Ti ho možno nevrátia.
LuciaPaver
21.09.10,08:05
A keď potrebujem aj vyjadrenie od susedov, že im to nebude prekážať, tak to má mať tú istú formu?
lubko6394
21.09.10,09:44
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, ideme rekonštruovať rodinný dom a na stavebné povolenie potrebujeme vyjadrenie od SPP, SSE, od vodárov, Orangeu, a pod. vyjadrenie, že stavba nebude zasahovať do ich sietí, potrebovala by som vedieť, akú formu má mať žiadosť, ktorú tam musíme poslať, aby nám to vyjadrenie poskytli. Ďakujem
Ak nič nepristavuješ ani nenadstavuješ tak sa môžeš vyhnúť stavebnému povoleniu !!! Podobná téma už bola asi pred mesiacom.
LuciaPaver
21.09.10,12:35
Nepristavovalo sa nič, len namiesto prázdneho podkrovia sa tam dá bývať, rozmery strechy sa nemenili ani sa nezvyšovala, ale ževraj musíme mať stavebné povolenie
Miloš Mičega - CIMOM TN
21.09.10,14:46
A keď potrebujem aj vyjadrenie od susedov, že im to nebude prekážať, tak to má mať tú istú formu?

Susedov netreba .


Viď táto téma :

http://www.porada.sk/t106294-odmena-pre-stavebny-urad-a-pre.html

CIMOM