poular
08.09.10,12:39
Dobrý deň,
chcem sa spýtať či niekto nemáte skúsenosť s dodávateľom interiérových dverí GOLDEA SLOVAKIA s.r.o. Bratislava. Dvere už máme objednané 4-tý mesiac, a vždy keď tam volám tak mi povedia, že dvere sú momentálne v Hamburgu...
Inak poznám viacej ľudí, ktorí majú ten istý problém...

Žeby zase jedna seriózna firma??

Najhoršie je na tom to, že zálohy sú dané... (50%)

Tu už fakt človek asi čo si nevyrobí sám doma na kolene tak nemá...
TomasHC
08.09.10,10:41
V Hamburgu? A aku ste dali dodaciu adresu? :D
poular
08.09.10,10:45
Pochopiteľne na Slovensko...:---
arizona
08.09.10,10:48
Nemáš nejakú zmluvu, alebo potvrdenú objednávku, kde je uvedená dodacia lehota?
Ak áno, tak tak odstúp od zmluvy pre nedodržanie podmienok a žiadaj späť zálohu...
poular
08.09.10,10:50
No asi to budem musieť urobiť. Ale radšej by som dvere...:D

Dodacia lehota bola osem týždňov.... A už je to raz toľko...

Len som sa chcel podeliť o skúsenosť.
arizona
08.09.10,11:22
Možno by stačilo dodávateľovi pohroziť, že ak do daného dňa dvere nedodá, tak budeš takto postupovať. Snáď sa konečne rozhýbe, veď 4 mesiace je dosť dlhá doba na výhovorky...
Jack_spk
08.09.10,13:13
Ja som od nich objednával dvere - dodávka trvala 3 mesiace - práve teraz to montujú. Zálohu som nedával - ale predpokladám, že sú to nie je podvodníci - proste je to dovoz z číny a preto to toľko trvá.
MPbepo
14.01.11,16:08
Ja som od nich objednával dvere - dodávka trvala 3 mesiace - práve teraz to montujú. Zálohu som nedával - ale predpokladám, že sú to nie je podvodníci - proste je to dovoz z číny a preto to toľko trvá.

A aké tie dvere sú? V katalógoch a showroomoch to vyzera dobre, ale dobre vieme ze kvalita z Čínskeho dovozu nieje stále dodržaná. Ak smiem vedieť... , ktoré dvere ste si vybrali? A ste spokojný? ja sa rozhodujem teraz... idem v najbližších dňoch urobiť objednávku .... dík vopred za info
KEJKA
14.01.11,16:28
aj ked je to od ruky, ja som sa rozhodla pre firmu KORP v Nitre a som spokojná.
Objednala som si dyhované dvere so zarubňami tiež bola dodávka daná na 4-5 týždňov. Záloha 50%.
Hotové aj s montážou to bolo za necelé tri týždne, takže to stihli do Vianoc.
cena priemerne 330 EUR aj s dovozom a montážou, kľučky som dokupovala.
sandra19
28.03.11,09:49
Ja som od nich objednával dvere - dodávka trvala 3 mesiace - práve teraz to montujú. Zálohu som nedával - ale predpokladám, že sú to nie je podvodníci - proste je to dovoz z číny a preto to toľko trvá.
Ahojte Poraďáci, oživujem túto tému, tiež by ma zaujímali dvere od tejto firmy, či je naozaj tá kvalita dverí i montáže zaručená. Ďakujem za info.
dorra
10.05.11,12:55
na dvere od firmy goldea cakam uz 17-ty tyzden :mad:
sandra19
27.05.11,09:04
No tak to je sila :-(. Verím, že dnes už máte dvere osadené a že ste spokojná. Alebo?
dorra
28.05.11,03:59
Dvere boli osadene po 18tom tyzdni. Spokojna?:) Dvoje zo styroch dveri sa musia reklamovat. Takze asi tak.
sandra19
30.05.11,12:37
Takže už by ste do toho nešli? A môžem vedieť aký typ dverí ste si dávali? My by sme chceli PLANK. A riešili ste nákup dverí cez bratislavskú firmu? Ďakujem za odpoveď.
dorra
31.05.11,17:03
uz asi nie, dvere mame SECTIONAL, objednávali sme ich v Senci, ale komunikovala som po cely cas s pánom z Bratislavy, ktorý bol uvedený na stránke Goldey. uz tam uvedeny , ale nie je.
Bednar
02.06.11,08:44
dobry den, my mame od tejto firmy dvere uz namontovane v dome. dodanie trvalo dva a pol mesiaca, ale nam to nehorelo, kedze sme este dorabali podlahy a pod. objednali sme si dvere s foliou a co sa tyka kvality aj vzhladu sme spokojni. montaz sme si zabezpecovali sami a nie cez nich.
kikus28
16.06.11,18:39
dobry den, nam namontovali dvere minuly tyzden. v nasom pripade prebehlo dodanie dveri podla dohody. kamarati, co si tiez objednavali dvere goldea ale to bolo uz davnejsie, spominali, ze dodanie meskalo mesiac kvoli strajku v pristave za co ich firma odskodnila k spokojnosti :) nam problemy sposobila firma incon plastove okna, ktora pokaslala snad vsetko co sa dalo... asi sa treba obrnit pevnymi nervami pri prestavbe
sasulka111
15.07.11,08:26
firmu goldea mozem z nasej skusenosti len odporucit. dvere prisli podla dohody 9 tyzdnov po objednani. my sme potrebovali dvere na mieru a vacsina firiem nevedela vyhoviet nasim poziadavkam a uz vobec nie v takej cenovej relacii aka nam bola prijatelna.
sandra19
27.10.11,09:59
Ahojte všetci. Oživujem túto tému. Najnovšie som sa dozvedela, že tieto dvere sa predávajú v SR ako 2.tireda, čo neprejde výstupnou kontrolou vo fabrike. Nechcem písať poplašné správy ani nikoho poškodzovať, ale zaujíma ma, hlavne tí, ktorí ch máte namontované /Goldea dvere/, ci ste spokojní, či nevykazujú nejaké kazy, vyblednutú fóliu... Ďakujem za každú informáciu.
hamaka
21.07.13,11:58
Je reč o Fa Goldea- p. Žák, p.Žáková? v Lamači-Ba? Je to hrozná firma a dvere od nich sú asi ako keby boli už 30 rokov používané.
Boska007
16.01.14,14:08
Ahojky v ziadnom prípade nekupovat a uz vobec nie vyuzit ich externu firu na montaz. Strasni babraci prave cakam kym to vsetko strhnu a budem zacinat od znova. Nie som narocna, ale ako oni to vedia sfusovat a hlavne terminy im nic nehovoria z 1 hodiny cakate 4 dni a podobne. Uvidim ako zareaguju na odstupenie od zmluvy. No som pripravena na vsetko.