maros.certasky
08.09.10,19:25
dostal som cenovu ponuku na osadenie vlozky 1800 euro. vidi sa mi to dost vela kedze ma vlozka bude stat o stovku viac.
Laco-monter
08.09.10,17:44
Tu boli veľmi dobré linky na svojpomocnú montáž krbovej vložky,len stačí trochu pogoogliť...
Vďaka Tomašovi HC je tu jeden link,

www.grenaisol.cz

kde je návod na montáž krbovej vložky krok po kroku.

Ďakujeme Tomáš HC .:)
arizona
08.09.10,18:48
dostal som cenovu ponuku na osadenie vlozky 1800 euro. vidi sa mi to dost vela kedze ma vlozka bude stat o stovku viac.
Máš na mysli samotné osadenie KV ? Tak to je strašne veľa.
Ale ak máš na mysli osadenie+ obstabu krbu, tak je to taká priemerná cena.
Samozrejme, záleží aké chceš použiť materiály na obloženie a pod.
Môžeš napr. kúpiť aj hotovú "stavebnicu", na trhu je veľký výber v rôznych cenových reláciách.
Vygúgli si "krbové stavebnice (http://www.google.sk/search?hl=sk&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ask%3Aofficial&biw=1256&bih=588&q=%22+krbov%C3%A9+stavebnice%22&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=)"-aspoň získaš obraz o cenách :)
TomasHC
09.09.10,08:05
Svojan pod vlozku (Uniflam Invicta 600-670) mi pozvaral sused za balicek elektrod, dymovody som kupil v Mekury markete (2mm hrubka), tmel som mal od kamosa ktoremu zostalo, tesniacu snuru som kupil v Hornbachu a zvysok materialu na obstavbu Krby Tuma (pohladaj v googli).Cele komplet vratane vlozky ma to vyslo 700 EUR (bez krboveho ventilatora a prieduchov).

Majstri co mi davali cenove ponuky by 700 chceli len za pracu...