fatinka
17.09.10,10:32
ahojte poradaci,chcela by som vas poprosit o nejake receptiky,ktore ste pouzivali,ked ste dojcili.Co som si pozerala na internete je zakazanych potravin dost,takze pomaly neviem ani co jest nieto co varit.za kazdu radu alebo recept dakujem:confused::confused::confused:
lenkak
17.09.10,21:03
nemala som žiadne recepty,
len som podľa veku synčeka určité jedlá obmedzovala.
Koľko má tvoje dieťatko?
arizona
17.09.10,21:14
Ja som na radu lekárky obmedzila iba citrusové ovocie.Inak som jedla všetko,čo inokedy,možno viac polievok.(to bolo zas doporučenie babičiek )
Lubaba
17.09.10,21:15
no určite nie exotické ovocie/citrón, pomaranč../, a káva, všetko čo "nadúva", to som odporučila mojej dcére, pri mojich deťoch sa snáď mohlo všetko, mám známeho lekára/ pediater/, ktorýˇ"kŕmil" svoje deti takisto ako ja, a keď som sa spýtala, že prečo teraz nemožno to alebo ono povedal, že výskumom sa zisťuje že niečo je škodlivé pre dieťa, môže mať alergie, tak preto.
lenkak
17.09.10,21:16
ja som musela obmedzovať viac, syn mal problémy s enzýmami, ešte stále to nie je ok, ale už je to oveľa lepšie :).
lenkak
17.09.10,21:22
Neodporúčajú sa citrusové plody, jahody, káva, cola, nemali by sa piť vo veľkom množstve sýtené minerálky, a potraviny ktoré nadúvajú.