kalinka
12.11.05,09:07
Sme malá potravinárska firma. Neposkytujeme stravné lístky, nakoľko zamestnanci si môžu zobrať z predávaného tovaru, na konzumáciu na pracovisku potraviny. Ako máme v tomto prípade účtovať poskytnutie stravy? Máme si mesačne určiť nejakú sumu na 1 pracovníka a o to znížiť náklady na nákup potravín? A ako to budeme účtovať zamestnancom?
vopred vďaka!!!
Janka6685
12.11.05,09:17
Sme malá potravinárska firma. Neposkytujeme stravné lístky, nakoľko zamestnanci si môžu zobrať z predávaného tovaru, na konzumáciu na pracovisku potraviny. Ako máme v tomto prípade účtovať poskytnutie stravy? Máme si mesačne určiť nejakú sumu na 1 pracovníka a o to znížiť náklady na nákup potravín? A ako to budeme účtovať zamestnancom?
vopred vďaka!!!A môžu si to jedlo aj napr. ohriat? Neviem, ci je aj to ohrievanie správne.....ale v zákone sa píše, že zamestnávateľ je povinný zabezpečiť zamestnancom teplé jedlo. Aj tu na porade sme sa o tom rozprávali a bolo tu spomenuté, že ani napr. taký hot dog nie je vhodné jedlo.

Stravovaniezamestnancov

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovaniezodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovaniepodľa odseku 1 najmä podávaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovaniepre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Na účely stravovaniasa za pracovnú zmenu považuje výkon práce dlhší ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.
ajobs
12.11.05,09:27
Sme malá potravinárska firma. Neposkytujeme stravné lístky, nakoľko zamestnanci si môžu zobrať z predávaného tovaru, na konzumáciu na pracovisku potraviny. Ako máme v tomto prípade účtovať poskytnutie stravy? Máme si mesačne určiť nejakú sumu na 1 pracovníka a o to znížiť náklady na nákup potravín? A ako to budeme účtovať zamestnancom?
vopred vďaka!!!
Vo vašom prípade by som poskytoval buď teplé hlavné jedlo (ak sú na to podmienky na pracovisku), alebo stravné lístky. Poskytovanie potravinového tovaru nemá charakter poskytovania jedla.
Manual
12.11.05,09:27
Janka, to to čo uvádzaš ano malo by to tak byť. Ak na to zamestnávatel nemá podmienky a povaha práce jeho pracovníkov to nedovoluje, tak im dáva stravné lístky. Zadávateľ otázky ale chcel asi niečo iné.
Pekný aj keď sychravý deň želám...
ajobs
12.11.05,09:31
Myslím, že sme Kalinke odpovedali.
Manual
12.11.05,09:33
Myslím, že sme Kalinke odpovedali. Už ano
Pekný deň
Janka6685
12.11.05,09:37
Janka, to to čo uvádzaš ano malo by to tak byť. Ak na to zamestnávatel nemá podmienky a povaha práce jeho pracovníkov to nedovoluje, tak im dáva stravné lístky. Zadávateľ otázky ale chcel asi niečo iné.
Pekný aj keď sychravý deň želám...
Ja si myslim, že kalinka pochopila, čo som tým chcela povedať a ajobs to doplnil. A je dobré, že to mala podložené zákonom.

;) :)
Manual
12.11.05,09:42
Ja si myslim, že kalinka pochopila, čo som tým chcela povedať a ajobs to doplnil. A je dobré, že to mala podložené zákonom.

;) :) Ale áno OK
Janka6685
12.11.05,09:53
Ale áno OK
;) :cool: .
kalinka
12.11.05,11:08
Áno postrehol si správne poraďák Manuel. Nám sa jedná hlavne o správne zaúčtovanie, použitých potravín a dopad na zamestnaca. Tieto potraviny je možné, čo aj robíme, tepelne spracovať a podať teplé jedlo.