zivoth
21.09.10,16:59
Ahojte, byvame v rodinnom dome, ktory je sucastou radovej zastavby a chceli by sme urobit na dome a aj v dome nejake upravy - pristavbu. Poradite mi prosim niekto, ako postupovat, na koho sa obratit? dakujem za vsetky cenne rady a pripomienky.
ciners
21.09.10,15:53
Treba rukou nakreslit,co mate v plane a ist na stavebny urad, ci vam nieco take dovolia z hladiska architektury. Pri radovke je dost mozne, ze nedovolia menit vzhlad. Potom uz ostatne technicke riesenia nemaju zmysel rozoberat.
zivoth
24.09.10,08:05
takze zatial som len telefonovala na stavebny urad a sme troska podebatili, a a podla toho mi teta povedala, ze nepojde uplne o pristavbu ale o zastavanie a ze nam to pravdepodobne povolia.este som dohodnuta buduci tyzden tam osobne zajst a na projektovom plane domu ukazat ako si to predstavujeme. a co teda dalej? najst si projektanta a dat nieco navrhnut?
Miloš Mičega - CIMOM TN
24.09.10,09:06
Ahojte, byvame v rodinnom dome, ktory je sucastou radovej zastavby a chceli by sme urobit na dome a aj v dome nejake upravy - pristavbu. Poradite mi prosim niekto, ako postupovat, na koho sa obratit? dakujem za vsetky cenne rady a pripomienky.


Obdobne ako v príspevku č. 3 v tejto téme :

http://www.porada.sk/t101034-stavebne-povolenie-rady-skusenosti.html

CIMOM