martinkannn
01.10.10,10:47
Ahojte, chcela by som sa spýtať jednu vec. V chodbovej skrinke nám odpadlo kovanie dvierok. Vnútorné kovanie, umiestnené v skrinke vôbec nedrží, pretože diery v drevotrieskovej doske sú už veľmi veľké. Tým pádom to celé vypadáva. Je nejaká možnosť ako existujúce diery utesniť aby kovanie nevypadávalo. Zápalky nepomohli :) Vďaka za odpoveď
Stefan2005
01.10.10,09:04
... chodbovej skrinke nám odpadlo kovanie dvierok....

... ja som to riešil so šroubom s ozdobnou hlavicou - čiže celkom prevŕtať dvierka a z vnútornej stránky maticu - drží to ako šlak (na chodbe by myslím takéto riešenie nemalo byť neprijateľné).
Ak nie, možno pánty posunúť o trochu ďalej (pridať ďalší pánt), prípade použiť kvalitné lepidlo...
Hop377
01.10.10,09:36
Zaliat Epoxidom a navrtat znovu.
Chobot
01.10.10,09:37
Ahojte, chcela by som sa spýtať jednu vec. V chodbovej skrinke nám odpadlo kovanie dvierok. Vnútorné kovanie, umiestnené v skrinke vôbec nedrží, pretože diery v drevotrieskovej doske sú už veľmi veľké. Tým pádom to celé vypadáva. Je nejaká možnosť ako existujúce diery utesniť aby kovanie nevypadávalo. Zápalky nepomohli :) Vďaka za odpoveď

Alebo použiť o číslo väčšie (hrubšie) skrutky.

Dá sa to opraviť ešte aj ďalšími X spôsobmi, ale vyžaduje to trochu zručnosti a šikovného domáceho majstra.