dasoft
03.10.10,08:56
Ahojte poradaci,
Jedna sa o klasicku strechu do A, uhol 38 stupnov, cast bude izolovana (obyt. podkrovie), vacsina bude neizolovana povala. Na krokvy folia, chcem sa spytat, ten co mi robi krov radi dat odkvapove plechy, ten od ktoreho kupujem material mi hovori ze mi ich kludne doda ale v tomto pripade je to zbytocna investicia (je to vraj iba aby kondenzat mal kade stiect, ale ja tam vraj toho kondenzatu moc mat nebudem). Poradte, dat ci nedat? investicia cca 250E (ale kedze setrim kazdy cent, vsetko ma pre mna velky vyznam, o to menej by som potom potreboval splacat).
Ake s tym mate vy skusenosti?
Vopred dakujem
marleau
03.10.10,07:03
No može tam byť aj nemusí.To naozaj záleží od množstva kondenzátu,pri tomto sklone ho nedávam,pri malom áno.
220870
03.10.10,07:08
Je to totálna zbytočnosť.
dasoft
03.10.10,07:54
Dakujem Vam obidvom za nazory, nebudem to teda davat ani ja. Krov chcem dat nepriznany, predpokladam ze sa to bude dat tak nejak spravit ze tu foliu potom nebude ani vidno. Tento rok chcem okrem krovu folie a skridle dat aj odkvapy a moje investicne moznosti su vycerpane :-)
mendo933
03.10.10,08:22
ja som kupoval 35m okapoveho plechu 110 euri z Al plechu, cize dost rozdiel proti tvojej cene. Naohybali mi podla dlzok ake som napisal.
Ja mam priznany krov a nechcel som ryskovat do buducna aby mi na koncoch tatranak cernel. môze ale aj nemusi . Radsej som to dal lebo dotatocna naprava je ovela pracnejsia
marleau
03.10.10,15:06
ja som kupoval 35m okapoveho plechu 110 euri z Al plechu, cize dost rozdiel proti tvojej cene. Naohybali mi podla dlzok ake som napisal.
Ja mam priznany krov a nechcel som ryskovat do buducna aby mi na koncoch tatranak cernel. môze ale aj nemusi . Radsej som to dal lebo dotatocna naprava je ovela pracnejsia
Ak to máš lacnejšie,tak ti to asi rezali zo zvitku a máš menšiu rozvinutú šírku.
mendo933
03.10.10,17:17
Ak to máš lacnejšie,tak ti to asi rezali zo zvitku a máš menšiu rozvinutú šírku.
rozvinuta sirka 25cm, robili to z tabul. Za kus plechu je 250€ trocha moc