dasoft
11.10.10,20:45
Zdravim vsetkych poradakov. Chcem sa spytat aky je rozdiel medzi odkvapovym systemom KJG a EVROMAT okrem toho, ze jeden sa robi na SK a druhy v CZ. Je tam napr. rozdiel v pevnosti hakov, hrubke plechu alebo poovrchovej uprave? Jeden klampiar robi iba s KJG a druhy zase uprednostnuje EVROMAT a tak vaham. Poradte prosim, kto s tym mal nejake skusenosti. Chcem to v hnedej aby sa to hodilo k skridle Mediterran Danubia Evo hneda. Vopred dakujem za nazory.
dasoft
12.10.10,17:36
Keďže žiadna odpoveď, odpoviem si sám čo som zistil.. vyzerá to, že oba systémy (ako KJG tak i EvroMat) sú vzájomne kompatibilné, okrem ceny medzi nimi zdá sa niet rozdielu...
pivko
12.10.10,21:03
Keďže žiadna odpoveď, odpoviem si sám čo som zistil.. vyzerá to, že oba systémy (ako KJG tak i EvroMat) sú vzájomne kompatibilné, okrem ceny medzi nimi zdá sa niet rozdielu...
Ja mám KJG/niesom spokojný/ a brat dal teraz plast. Podľa mňa krajšie a asi aj trvácnejšie.
220870
13.10.10,00:00
Prečo?Plast sa zohreje zmäkne cez tuhú zimu môže dôjsť k totálnej deštrukcii plastu.
pivko
13.10.10,03:50
Takto som nevedel o tom plaste ,ale dajú sa vybrať krajšie farebné odtiete/u plastu/
marleau
13.10.10,04:53
Plastové rýne?Ešte plechovú strechu,azbestový komín a ekologický dom je hotový.
marleau
13.10.10,10:07
Prečo nie si spokojný s KJG?Ja používam KJG už cez 10 rokov a "nima problema".
alltracboy
13.10.10,10:21
preco by mal plast zmaknut a cez zimu prasknut? myslim ze 50 roky su uz davno prec a pozname viac druhov plastu ako len PVC
dasoft
14.10.10,07:49
Prečo nie si spokojný s KJG?Ja používam KJG už cez 10 rokov a "nima problema".
Tiez by ma zaujimalo preco...
Videl som teraz aj KJG aj EvroMat, u oboch vyrobcov to vyzera na pohlad rovnako, striekane nejakou odolnou farbou alebo plastom neviem. EvroMat (cz) je trochu lacnejsi, rozhodol som sa pren.
Zaujimal som sa iba o farebne plechy (hneda farba) aby to sedelo k streche.
Tie polske odkvapy su vraj o nicom ak ma niekto skusenosti aj s tym, napiste.
Hu-DACH
10.09.12,17:37
KLAMPIAR----robim iba KJG ak je kupeny iny odk.system namontujem ho na ziadost majitela...no priznam sa...niet nad KJG
bodliak
10.09.12,17:55
Niekde vlastné telefónne číslo, niekde reklama na produkt... Toto nie sú zlaté stránky !