IPB
13.10.10,19:08
Nema niekto na nich kontakt ? Pohybuju sa po Slovensku na dodavke, maju velmi prijatelne ceny... Vdaka !
zalobaba
14.10.10,08:03
Nema niekto na nich kontakt ? Pohybuju sa po Slovensku na dodavke, maju velmi prijatelne ceny... Vdaka !

...ja som počula o niekoľkých takýchto partiách, ale tí boli z "rumunského Miškolca" :D
fedo78
14.10.10,08:41
Tak na tých by som si dal pozor. Čo boli u nás v dedine, nikomu neurobili komplet ríny aj zvody, vždy len časť. Po namontovaní komponentov si vypýtali nehorázne peniaze, samozrejme, že prvotná ponuka bola veľmi výhodná. Sú to pekný od.bávači, vyberajú si najmä starších ľudí, resp. ženy. U ženinho strýka boli pred 4 rokmi, za cca 20 metrov ríny bez zvodov a hákov si vypýtali 30 000 Sk a on jednoduchý človek im to vyplatil, ešte si aj požičal. Kým som tam stihol prísť, už boli fuč. Odvtedy sa mi otvára nôž vo vrecku, keď i vidím a hneď volám policajtov. Tí ich už viackrát riešili aj v susednej dedine.
kveti
16.10.10,12:33
jasne skusaju to hlavne na starsich ludi po dedinach ale skúsili to aj na mna vraj 50 euro okolo celeho domu v cene rýny haky zvody proste vsetko za 50 celý dom tak som povedal nech idu na to makali pilily ohýbali uz mali hotove partak prisiel za mnou vraj 50eur krat metre cha cha povedal som mu ze je na nervy a ze NEDAM TO ZE NEDAM VRCAL AJ MOJ 65KG pes nakoniec som mu dal 100 za cely dom.JE TO ODO MNA CHRAPUNSKE VIEM ALE KOLKO LUDI ONI ODRBKALI.....
Holder Miro
16.10.10,12:50
Chcel by som vidieť ako sa klampiari z Miskolca vedia dohovoriť v takom Svidníku ?

Alebo mali tlmočníka ?

Či ?
IPB
16.10.10,15:52
VDak az vsetky reakcie. Takze nemam co lutovat... :-) Inak, predpokladal som, ze to bude nejaky podovod, tak ako takmer vsetko dnes... :(