brano8
17.10.10,16:19
Dobry den. Prosím vas mate niekto zakúpený realizačný projekt pre budgalov 869?
Prosim Vas ja by som potreboval spravit fotokopiu vykresou: půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií.
A potreboval by som aj položkový rozpočet a výkaz výmer.
Prosim Vas dalo by sa to nejak spravit.
Velmi by ste mi stým pomohli.
Uhradil by som Vam naklady čo by ste s tým mali.
Ak by ste boli taky zlatý a pomohli by ste mi.
Prosim ozvite sa mi na mail: ceklis1@azet.sk

Dakujem velmi pekne

S pozdravom brano
deli.
18.10.10,10:05
...si ho treba objednat a zaplatit. Ci?

Autorsky zakon ....
chandler
18.10.10,13:17
:)

"Uhradil by som Vam naklady čo by ste s tým mali"

jakoze naklady spojene s kopirovanim a zkupenim projektu? :)
ciners
18.10.10,14:54
Keby som niekomu vysolil 800€ za projekt, tak by som musel byt blb, aby som ho dal okopirovat aj keby ziadne zakony neboli.
brano8
18.10.10,16:30
objednat sa da ale ja potrebujem len par detailov tak naco ho mam cely kupovat
naklady by som uhradil na kopirovanie a postovne
autorsky zakon je to viem a co...................
ja som len chcel ci mi niekto nepomoze
ale asi nie
alltracboy
18.10.10,16:38
tam bol vypisany komplet projekt.. a nie par detailov. Aletiez si nemyslim, ze by ti to niekto poslal. Skoc do tej projekcnej kancelarie a nahliadni si do projektu
ciners
18.10.10,16:50
půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií

Toto je par detaiilov? To je 2 tyzdne kreslenia.
220870
18.10.10,17:04
půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií

Toto je par detaiilov? To je 2 tyzdne kreslenia.
2 týždne kreslenia ,dva týždne rozmýšlania a 16 rokov chodenia do školy,noci strávené pri knihách .pohľady a pôdorys vám dokážu nakresliť aj v umeleckej škole.Navrhnúť riešenia detailov nakresliť ich na papier tak aby dom fungoval a všetko zo všetkým pasovalo ,je umenie, pred ktorým dávam klobúk dolu.V tom je rozdiel medzi archytektom a inžinierom,umelcom čo lieta v oblakoch a realistom.
janfasanga
18.10.10,19:25
Fakt nerozumiem... Aký projekt chcete priložiť k žiadosti o stavebné povolenie? Ten okopírovaný neopečiatkovaný??? Keď už chcete šetriť (podotýkam: na veľmi nesprávnom mieste!), tak si kúpte aspoň tú lacnejšiu verziu projektu ("PSP" - projekt pre stavebné povolenie), pozrel som, stojí len 695,-eur. Pôdorys zákaldov, prízemia, krovu, rezy, pohľady, skladba stropu, tvar železobetónových konštrukcií je úplne presne rovnaký ako v realizačnom projekte, len je to zmenšené do mierky 1:100. Nebude tam ale výkres výstuže železobetónových prvkov, detaily, výkaz reziva, výkaz výmer a rozpočet. Uvedomte si, že tu žiadate ľudí, aby porušili zákon...
r.galovic
22.10.10,08:24
Dobry den. Prosím vas mate niekto zakúpený realizačný projekt pre budgalov 869?
Prosim Vas ja by som potreboval spravit fotokopiu vykresou: půdoris zakladou , půdoris prizemia, půdoris krovu, rezy, pohlady, detaily, tvar a skladby stropu, vykresy tvaru a vystuze, tvar a skladba nosných konštrukcií.
A potreboval by som aj položkový rozpočet a výkaz výmer.
Prosim Vas dalo by sa to nejak spravit.
Velmi by ste mi stým pomohli.
Uhradil by som Vam naklady čo by ste s tým mali.
Ak by ste boli taky zlatý a pomohli by ste mi.
Prosim ozvite sa mi na mail: ceklis1@azet.sk

Dakujem velmi pekne

S pozdravom brano


Ako fór dobré :))) pobavil som sa skvele.

Ja by som tiež chcel poprosiť aby mi niekto prefotil podrobný recept na výrobu coca-coly, všetky náklady na kopírovanie a poštovné samozrejme uhradím !!!

Ej Slováci, Slováci, prebuďte sa !!!!
p.mac
23.10.10,10:45
toto je preto, lebo mnoho ludi kupuje "lacne katalogove projekty", ktore su nekompletne, staticky predimenzovane, detaily nedoriesene...a 10 rokov sa tocia dookolo tie iste s inymi vizualizaciami.
janfasanga
23.10.10,13:44
toto je preto, lebo mnoho ludi kupuje "lacne katalogove projekty", ktore su nekompletne, staticky predimenzovane, detaily nedoriesene...a 10 rokov sa tocia dookolo tie iste s inymi vizualizaciami.
Súhlasím s horeuvedeným, pre objektívnosť by som ešte akurát doplnil, že nekompletné, staticky predimenzované s nedoriešenými detailami sú spravidla aj tie "lacné individuálne projekty"...