paaataaa
27.10.10,11:17
ahojte....vzdy ked robim halusky (zo zemiakov), tak mi zcernaju alebo scernaju..neviem ako sa spravne pise heh :D....da sa s tym nieco robit???
mysimis
27.10.10,09:18
Ak si zasypeš porajbané zemiaky múkou a zamiešaš tesne pred varením, tak Ti ostanú pekné biele.
durisovad
27.10.10,10:00
Ocerneju len vtedy, ak ich /zemiaky/ nechas porajbane dlhsie na vzduchu. Mojim detom prave taketo tmave halusky najviac chutia. Ked spravim biele, povedia, ze oni velmi "belaciky" nemusia.
pavlinka
27.10.10,10:38
ja miešam halušky s mliekom, zostanú biele
Marína
27.10.10,10:58
Ja do haluškového cesta(tiež pirohového) pridávam tatarku(pohánkovú múku) a od tej je cesto tiež tmavšie. Ak nie je, už sú doma reklamácie.;)
gardenia
27.10.10,20:50
Ja, hneď ako natriem zemiaky, prilejem vody - môžu aj dlhšie postáť a nesčernajú.
Ajuška
27.10.10,21:44
... pridávam tatarku(pohánkovú múku) a od tej je cesto tiež tmavšie...;)
...toto som od Teba zachytila (myslím že v recepte na drobňáčky)... a myslela som si, že o tatarskej omáčke je reč... ;) ...prekvapilo ma to, ale akosi sa mi to do hlavy nespratalo... (či majolka to bola??? už ani sama neviem...) :rolleyes: ...eeešteeže som to zatiaľ neskúšala...:D...
Marína
27.10.10,22:02
Ajuška, bolo to asi spomenuté v recepte na tatarčane pirohy.;) Tatarka sa pohánke hovorí preto, že vraj ju k nám doviezli tatári.
buchač
28.10.10,07:20
bryndzové halušky...problem???

......aj malé deti vedia ....;):rolleyes::---:D:D:D:D:D:D:D:D


http://www.youtube.com/watch?v=Dn5BNfYN7Aw&feature=related
evaj63
28.10.10,17:37
Mne nemajú kedy sčerniet'. Ved' kým mi zovrie voda, tak za tan čas akurát tie zemiaky narajbem a zarobím cesto a hned' šup s nimi do hrnca. Cca 20 minút roboty.

Moje deti, / 16 a 15 ročné/ rajbat'zemiaky sa im nechce, strčia zemiaky do odšt'avovača a potom len všetko zmiešajú a tiež majú halušky za chvíl'u hotové.
kukučka
28.10.10,18:09
A preco treba tie po**bane zemiaky vobec skladovat? Ved ich treba rovno spracovat.


no práve od teba by som vulgárne výrazy nečakala, a najmä o jedle nie :mee:
fedroc
02.11.10,17:51
ja tiez z mliekom a su fajn...
CherryAnn
14.11.10,18:28
Koľko dávate toho mlieka? To počujem prvý raz...
Treba to rýchlo spracovať, potom nesčernajú, alebo všeobecne, namočiť zemiaky po pokrájaní/narajbaní do vody :)
durisovad
14.11.10,18:39
U nas sa halusky mliekom zapijaju. Najlepsie od gazdom chovanej kravicky, kyslym rozmixovanym.
Stefan2005
16.11.10,08:51
no práve od teba by som vulgárne výrazy nečakala, a najmä o jedle nie :mee:

... nenachádzam misomiso-v príspevok, ale slovo PORAJBANE je vulgarizmus :o ?
Marína
16.11.10,09:17
misomiso svoj príspevok vymazal.:rolleyes:
Stefan2005
16.11.10,09:26
... možno chcel len zavtipkovať.
Aj tak by som rád vedel, čo je to porajbať - u nás na dolniakoch sa robia halušky z múky, netreba nič rajbovať (alebo rajbať?) :rolleyes:.
astensova
16.11.10,09:52
Ja ako porajbem zemiaky pridám soľ niekdy vajce a múku. cesto je pekné žltkasté. Skúšala som dať do cesta aj kyslú smotanu. Halušky sa po uverení nelepili a boli výborné.
Marína
16.11.10,10:15
... možno chcel len zavtipkovať.
Aj tak by som rád vedel, čo je to porajbať - u nás na dolniakoch sa robia halušky z múky, netreba nič rajbovať (alebo rajbať?) :rolleyes:.
Rajbať zemiaky = postrúhať na strúhadle.
http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=rajba%C5%A5
U vás sa do cesta na strapačky(halušky) napr. s bryndzou nestrúhajú surové zemiaky?
buchač
16.11.10,10:19
no práve od teba by som vulgárne výrazy nečakala, a najmä o jedle nie :mee:


... nenachádzam misomiso-v príspevok, ale slovo PORAJBANE je vulgarizmus :o ?


... možno chcel len zavtipkovať.
Aj tak by som rád vedel, čo je to porajbať - u nás na dolniakoch sa robia halušky z múky, netreba nič rajbovať (alebo rajbať?) :rolleyes:.


Rajbať zemiaky = postrúhať na strúhadle.
http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=rajba%C5%A5
U vás sa do cesta na strapačky(halušky) napr. s bryndzou nestrúhajú surové zemiaky?
Nemyslím si , že práve toto slovo - porajbané - mal misomiso na mysli ...;):D:D:D
Ajuška
16.11.10,10:26
...a ja si myslím, že práve to slovo mal na mysli...;)...len z recesie... pre krajší úsmev... použil hviezdičky...:rolleyes:... čo už len tu dokáže spôsobiť problém........... :cool: ...
Marína
16.11.10,10:55
Nemyslím si , že práve toto slovo - porajbané - mal misomiso na mysli ...
O tom som viac ako menej presvedčená aj ja.:---
Na "(po)rajbať" som reagovala na Števka.;)
pasuliatko
30.06.11,20:14
ja v tom problém nevidím, mne tiež zčervenajú pred varením ale potom sú krásne biele po uvarení
misstka
30.06.11,20:33
treba to cesto rýchlo spracovať, ja si dávam zovrieť vodu už vtedy, ked rajbem zemiaky.
ale neviem o tom, žeby aj také černejšie neboli chutné alebo chutili inak, takže tie biele sú lepšie len z vizuálneho hľadiska, chuťovo asi nie.
maca.tt
01.07.11,06:56
ja som na nastrúhané zemiaky naliala trocha vriacej vody-stačí máličko a zemiaky obelejú
Liptáčik
16.07.11,17:07
Po uvarení halušiek mi ostáva hustá škrobová voda. Dá sa tomu nejak predísť? Aké máte skúsenosti?
Gina Er
16.07.11,17:18
Po uvarení halušiek mi ostáva hustá škrobová voda. Dá sa tomu nejak predísť? Aké máte skúsenosti?
to je OK
Rozalka
16.07.11,17:51
Rajbať zemiaky = postrúhať na strúhadle.
http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=rajba%C5%A5
U vás sa do cesta na strapačky(halušky) napr. s bryndzou nestrúhajú surové zemiaky?

Príspevok je starší, aj tak odpoviem: Štefan mal isto na mysli klasické halušky, k paprikášu. ;)
KATA50
16.07.11,21:12
Po uvarení halušiek mi ostáva hustá škrobová voda. Dá sa tomu nejak predísť? Aké máte skúsenosti?
Z takejto škrobovej vody si u nás na východe naše babky robili polievku. A hovorili je že " brudna polivka ". Ochutili ju soľou, cesnakom a korením prípadne ešte petržlenovou vňaťou a prisypali trochu hotových halušiek. Hustotu polievky si samozrejme určili samy. Bolo to rýchle a z jedného jedla bola aj polievka aj halušky s bryndzou.
misoft
16.07.11,22:54
KATA50: Aby Ťa para tlačila - zase si mi chute narobila! A to som len včera tie bryndzové halušky "tlačil" do hlavy (až mi z uší vyliezali) - i brudnej som si dal :D.
KEJKA
17.07.11,05:43
u nás doma sa do tej polievky ešte prilialo mlieko, ako deti sme ju milovali. Moje decká to už nechcú, halušky áno, ale polievku nie.
Aby som ju nemala takú škrobovú, tak dávam veľa vody, použijem najväčší hrniec. Aj cesto musí byť husté.
alabut
17.07.11,05:49
Nie zly napad. Pridam do brudnej posekany salatik, zelerovu vnat a mangold, zasypem pazitkou a muskatovym orechom, kuchara zalejem slivovicou. :-)
Kvaka
20.07.11,12:33
u nás doma sa do tej polievky ešte prilialo mlieko, ako deti sme ju milovali. Moje decká to už nechcú, halušky áno, ale polievku nie.
Aby som ju nemala takú škrobovú, tak dávam veľa vody, použijem najväčší hrniec. Aj cesto musí byť husté.
Ja keď robím halušky, tiež si občas z tej vody ulejem a zriedim mliekom, mne to chutí stále rovnako, teda mňam. A mne nesčernejú halušky preto, lebo strúham elektrikou klasicky- robot Eta 022 z r. 1970, kúpený z novomanželskej podpory.:D:D:D Hneď po postrúhaní zasypem múkou a urobím cesto. Robím bez vajca, polohrubá múka 2/3 a 1/3 hladká.:):):)
Nella_2
20.07.11,12:59
Ja keď robím halušky, tiež si občas z tej vody ulejem a zriedim mliekom, mne to chutí stále rovnako, teda mňam. A mne nesčernejú halušky preto, lebo strúham elektrikou klasicky- robot Eta 022 z r. 1970, kúpený z novomanželskej podpory.:D:D:D Hneď po postrúhaní zasypem múkou a urobím cesto. Robím bez vajca, polohrubá múka 2/3 a 1/3 hladká.:):):)
Ani ja nedávam vajíčko, len múku - ja zase hrubú s hladkou v pomere 1 : 1 a samozrejme soľ.
Ak obsahujú zemiaky veľa vody po nastrúhaní, tú trochu zlejem.
rdb
20.07.11,13:35
Aj ja mam s haluskami problem. Nikdy ich nie je dost. :)
81janka
21.07.11,21:33
Po uvarení halušiek mi ostáva hustá škrobová voda. Dá sa tomu nejak predísť? Aké máte skúsenosti?

Ja si myslím, že je celkom normálne, ak je voda príliš škrobová, najmä vzhľadom na to, že sú v nej vyvarené zemiaky a múka (obe obsahujúce veľa škrobu) - pravdaže, od veľkosti hrnca a množstva vody potom závisí, do akej miery bude škrobová. A aby nesčernali, ako to tu už niekto napísal, ručne nastrúhané zemiaky ihneď po nastrúhaní sparím trochou čerstvo prevretej horúcej vody (potom okamžite vyblednú) - a potom už pridám iba vajíčko a hrubú múku, kým nemá cesto tú správnu konzistenciu. Soľ nedávam, vyváram ich v dostatočne slanej vode a dosť slané bývajú aj ostatné ingrediencie - bryndza, syr, kyslá kapusta, či slanina.
avalik
21.07.11,21:43
Z takejto škrobovej vody si u nás na východe naše babky robili polievku. A hovorili je že " brudna polivka ". Ochutili ju soľou, cesnakom a korením prípadne ešte petržlenovou vňaťou a prisypali trochu hotových halušiek. Hustotu polievky si samozrejme určili samy. Bolo to rýchle a z jedného jedla bola aj polievka aj halušky s bryndzou.

ja oprazim struhanu polievkovu zeleninu na oleji, pridam haluskovu vodu, cesnak, majoranku a zopar halusiek - mnamoooozne :)
KATA50
22.07.11,16:17
ja oprazim struhanu polievkovu zeleninu na oleji, pridam haluskovu vodu, cesnak, majoranku a zopar halusiek - mnamoooozne :)
ešte lepší nápad :-))))
81janka
27.07.11,11:47
ja oprazim struhanu polievkovu zeleninu na oleji, pridam haluskovu vodu, cesnak, majoranku a zopar halusiek - mnamoooozne :)
Tá polievka je skutočne geniálna...Včera sa po nej len tak zaprášilo - a to som si naivne myslela, že bude na dva dni...:D:D:D Vďaka za recept, my sme haluškovú vodu vylievali prasiatkam, takto sa o ňu podelíme...:D