griwco
03.11.10,09:07
Zdravím všetkých stavebníkov aj touto formou chcem upozorniť na firmu drevo materiál, ktorá nepodniká čestne. Hádam týmto ušetrím niekomu pár problémov a hlavne peňazí. Moja skúsenosť s nou je táto. Kúpil som si od nich drevenú podlahu, kde garantovali (telefonicky aj podľa www stránky) kvalitu A, hrúbku 22mm. No neskôr som prišiel na to že hrúbka je 18mm( to by sa ešte dalo predýchať ) a kvalita C!!!! ( zlé opracovanie, vypadané hrče, nedobrúsené miesta, krivý a načernalí materiál...) no proste jeden veľký podvod. Dokonca ma podviedli aj na množstve dodaného tovaru. O reklamácii firma nechce ani počuť a na všetky závady majú svoje ( asi už overené ) výhovorky. Takže pre všetkých ktorý sa rozhodujú skrášliť svoje bývanie prírodným drevom fakt dobra rada - FIRME DREVO MATERIÁL SA RADŠEJ VYHNITE
Paťo offroad 1971
06.01.11,15:45
pozor na prace zo stranok www.prerabame.eu a www.velmont.sk prevadzkuju aj www.satelity-eshop.sk tyto ludia vám nedaju žiadnu zaruku na prace.jedna sa o Peter Velikov-Velmont,V.Clementisa 45,Trnava
melo987
18.01.12,07:43
Paťo offroad 1971 (http://www.porada.sk/member.php?u=182997) je Patrik Konečný z Trnavy,podvodník ktorý vie všetko ale iba rečami.. Jeho web: www.vlhnevamdom.sk , www.vlhkesteny.sk Tu sa pozrite kto vám radí a nedáva zaruky ani faktury...Pokial možete vyhnite sa tejto "firme" pokašlal už vela stavieb odkial ho vyhnali!!!
alltracboy
18.01.12,08:36
kazdy tovar kupeny cez net mozes do tyzdna vratit bez udania dovodu.