besttracker
07.11.10,19:46
Dobry den
mam taku situaciu ze v obci vybudovali kanalizaciu, zatial nikto neziadal aby som sa pripojil,ani sa jej nebranim,mam vlastnu zumpu,neviem kto projektoval kanalizaciu,ale moj dom je v ciernej diere mezi okolitimi pozemkami,teda kanalizaciu viedli okolo pozemku mojej susedy,ta sa moze pripojit,kanalizacia ide nasledne okolo jej pozemku az na druhu strany cesty kde ale nie je kde ju pripojit,kde ide po ceste dalej do obce,dalsia vetva kanalizacie ide po ulicke okolo pozemku mojho suseda,kde sa pripojil on,a ja som zostal bez pristupu ku kanalizacii ,je obec povinna mi dovies ruru,pripojku az ku mojmu pozemku? lebo keby osm sa chcel pripojit,by som musel rozkopat,rozbit betony zrezat stromy,zahrady susedom,ale oni budu chciet za to peniaze odomna.....,aj vodu som takto tahal po cudzich pozemkou,nakolko sa na moj dom ktory stoji uz 20 r na pozemku nikde nedostali s vodou,a by som zostal bez vody,tak potom prirobili pripojku ku susedovy kde som rozkopal rucne asi 30m zahrady.........
jaja99
07.11.10,19:10
U nás obec viedla kanalizáciu k hranici každého pozemku.
Ty máš kanalizáciu na druhej strane cesty? Susedovi podtláčala obec až k plotu.
besttracker
07.11.10,19:59
tak to by asi aj slo,len na tej trase pred mojim domom nie je vynechany ten kanalizacny zberac/ta pripojka/ ci ako to nazvat,predomnou je len asi 50 m rur spojenych v kope,a hlavne je ta cesta aj kanalizacne rury nad mojou urovnou a voda do kopca asi nepotece,a precerpavacku tam robit..no neviem,...ale ja ja si myslim ze by mali az kdesi ,,zaplot,,to dovies a nie sa zo susedmi dohadovat kade to dovolia prekopat....