kacka6
09.11.10,22:52
Dobry vecer, mam problem... Ideme pokladat plavajucu podlahu na chodbu... len nevieme, ktorym smerom. ze vraj plati, ze dlhe strany dosak smeruju kolmo k oknu, alebo intenzivnemu zdroju svetla. nas byt vyzera ako na prilozenom obrazku. s cervenym su oznacene vchodove dvere do bytu. so zelenym vstupy do izieb. modrym su okna, intenzita svetla. akym smerom? som z toho jelen. asi by malo byt rovnobezne s cervenou linkou, ale mne viac pasuje kolmo na cervenu linku. dakujem za radu!
220870
10.11.10,04:41
Technologicky je to úplne jedno.Urobte ako sa vám pozdáva.Väčšinou sa to kladie súbežne podla dlhšej steny v izbe.Je to preto aby bolo menej odpadu a je to menej pracné.
pivko
10.11.10,04:55
Ja mám diagonálne, je pri tom viac odpadu ,ale takto je to podľa mňa najkrajšie.
andiablo
10.11.10,06:06
no ja by som asi tokto dal:
kukni si odkiaľ máš naj intenzitu svetla. Ak budeš mať na dverách z izieb mliečne sklo tak nebude tak také svetlo ako od čírich vchodových. Ak ich dáš na dĺžku od vchodových dverí tak ti to opticky zväčší chodbu pri vstupe. Záleží či chceš chodbu opticky zväčšiť na dĺžku alebo šírku