frenk33
11.11.10,10:38
Kto má záľubu v kreslení a skúsil by mi pomôcť s návrhom teplovzdušného krbu /s vložkou/. Mám ho postavený ale chcel by som ho prepracovať do modernejšieho štýlu. Len je komplikované riešenie umiestnenia po dohode pošlem na mail foto alebo nákres.
Ďakujem
arizona
11.11.10,09:53
mimotemy Nemusíš zadávať duplicitné témy,ak ti nikto neodpovie. Duplicity som Ti zmazala, pokračuj prosím v tejto téme.
TomasHC
11.11.10,10:59
Napriklad http://www.krby-heko.sk/moderne.htm

Gúgel nepoznas? :)
frenk33
11.11.10,14:26
Napriklad

Gúgel nepoznas? :)


Jasné poznám čo by nie ale posielam ako to mám teraz
Je to okolo schodišťa tvaru L pod ktorým je špajza.
Najlepšie keď záujemcovi pošlem potom mailom foto
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Simona%20Szaszova/Plocha/krb.JPGvložka nie je rovná
Flinstone
11.11.10,14:39
takto fotku nezobrazí... ledaže by sme sa ti nabúrali do PC :D
ciners
11.11.10,14:47
Vzdy ked citam takuto temu sa musim smiat. Kto mi pomoze nakreslit? A vy by ste pomohli druhemu cosi z vasho know-how?
Ked sa tu objavi kreslic, zijuci z luftu,co rad pomozem, nech mi napise SS, rad mu dam robotu. Mozno aj najest dostane :D
frenk33
11.11.10,15:06
Vzdy ked citam takuto temu sa musim smiat. Kto mi pomoze nakreslit? A vy by ste pomohli druhemu cosi z vasho know-how?
Ked sa tu objavi kreslic, zijuci z luftu,co rad pomozem, nech mi napise SS, rad mu dam robotu. Mozno aj najest dostane :D
Počuvaj ma ty pako neviem načo vôbec reaguješ a čo tu robíš keď nechceš nikomu pomôcť a len tu mať múdre reči o charite. tu nie je inzercia ak si hľadáš kšef. Si nejaký múdri ako keby si sa ty nikdy neinšpiroval niekym iným.
TomasHC
11.11.10,15:24
Počuvaj ma ty pako neviem načo vôbec reaguješ a čo tu robíš keď nechceš nikomu pomôcť a len tu mať múdre reči o charite. tu nie je inzercia ak si hľadáš kšef. Si nejaký múdri ako keby si sa ty nikdy neinšpiroval niekym iným.

Dalsi arogantny chrapun (Ty, nie ciners). Poslal som Ti link na inspiracie, tak sa inspiruj...
treborztv
11.11.10,15:27
Počuvaj ma ty pako neviem načo vôbec reaguješ a čo tu robíš keď nechceš nikomu pomôcť a len tu mať múdre reči o charite. tu nie je inzercia ak si hľadáš kšef. Si nejaký múdri ako keby si sa ty nikdy neinšpiroval niekym iným.

Ciners tu pomohol uz mnohym ludom. Ty tu dojdes zalozis si temu a ak reakcie niesu podla tvojich predstav zacnes sa tu osocovat a nadavat? No pako tu bude asi niekto iny.
ciners
11.11.10,16:08
Mne moralka kaze nevyuzivat druhych ludi. Bodka.
day
11.11.10,16:26
kamarat ciners sa zriekol mojho projektu a to z dovodu, citujem "na poradu chodim radit, nie zhanat eura"

a to nehovorim o 50tich Eurach

inspiracie, ulozis link na pevny disk, nadavas, takto sa rada nezhana