Paloborcin
13.11.10,19:44
Ahoj, tiež ste talčili toho roku kapustu do suda? (mňam)
A tiaž vám pustila veľa vody?
Počul som o receptoch, že je možné ju využiť na nakladanie zeleniny a pod.
Ak o niečom viete-poradte.
ď.
a_je_to
13.11.10,19:08
tetrisss
13.11.10,20:03
Nuz na Orave robia z tejto vody kvasnicu, je to polievka, kde sa do vody z kapusty sa varit vsetko z husy, co sa nepecie /paprcky, hlava, koniec kridel, vnutornosti, ba aj ocistene creva/, ked je to uvarene, tak sa vsetko vyberie a zahustuje sa to krvou z tej husy. Potom sa to je s uvarenymi a popucenymi zemiakmi. Mne osobne to straaasne nechuti.:D
hubatá
13.11.10,20:09
jáááj - veď rakúšania chodia do Stupavy len pre kapustnú vodu: prilejú do nej vína naložia kapustu, a konzervami zásobujú slovenské obchodné centrá....
alebo:
- uvar v nej zopár zemiakov, pridaj troška kôpru alebo cesnaku, urob smotanovú zátrepku, a k tomu fašírku s chlebíkom
- ak máte reumatickú babku v rodine, v teplej kapustnici máčať nohy alebo jej dať obklady na kĺby,
- ešte aj po babke ju netreba vyliať: táto kapustná voda vám vyglancuje vodovodné batérie alebo ak sa nechá dlhšie postáť vo WC, alebo v umývadle, tak ekologicky prečistí potrubie,
- vymeniť za jelítka: ak jej máte veľa tak ju darujte prasiatku a majiteľ vám potom dá jelítka.
-
hubatá
13.11.10,20:13
Poznámka: neviem či by zelenina nekvasila, jeden odskúšaj a potom daj vedieť do tejto témy ......
Ale ak máš miesto v mrazničke vodu by som dala zamraziť do PT fliaš a neskôr sa dá použiť pod mäso, fazuľu, šošovicu, atď.....
Darina1234
13.11.10,20:36
vypiť, skonzmovať čerstvu
ondrejvla
13.11.10,20:55
vypiť, skonzmovať čerstvu

Však by som nestačila podávať kľučku sama sebe...:eek:
My ju vylievame do odpadu, ale či prečistí potrubie - neviem, no ale asi musí, keď prečistí črevá:D
Dáša_
13.11.10,20:56
a to myslíš už vykvasenú kapustnicu alebo iba slanu vodu, ktorú máš po natlačení kapusty - teda hned pri spracovavani?
hubatá
13.11.10,21:00
dúfam že myslí už vykvasenú ......
Marína
13.11.10,21:22
Však by som nestačila podávať kľučku sama sebe...:eek:
My ju vylievame do odpadu, ale či prečistí potrubie - neviem, no ale asi musí, keď prečistí črevá:D
Jaj, Vlastička, veď to je večná škoda.;) Ja jej aj málo mávam, lebo u nás sa veľmi a často "nosí" mačanka, recept nájdeš tu http://www.porada.sk/t87256-macanka.html a obrázok tu http://www.porada.sk/1167836-post1164.html
Ak mám viac šťavy, alebo aj susedia podarujú, dám do zaváraninových malých pohárov a chvíľu vysterilizujem, len aby viečka chytili. Tak ju môžem aj v neskorej jari využiť, keď už nemáme kapustu.
Ale ste mi narobili chute.:D:---
Paula
13.11.10,21:29
Však by som nestačila podávať kľučku sama sebe...:eek:



:D:D:D A monitorček mi poutiera teraz kto ,prosímpekne?
Dáša_
13.11.10,21:29
U nás sa z kapustnica varí s údeným mäsom ako vývar - teda mäso sa zaleje iba "vykvasenou vodou" a vari do zmaknutia masa. Ku tomu sa robia široké, hrubé domáce rezance bez vajíčka - iba voda a múka. Udené mäso je druhý chod - najlepšie s cibuľovým šalátom.
ondrejvla
13.11.10,21:31
Jaj, Vlastička, veď to je večná škoda.;) Ja jej aj málo mávam, lebo u nás sa veľmi a často "nosí" mačanka, recept nájdeš tu http://www.porada.sk/t87256-macanka.html a obrázok tu http://www.porada.sk/1167836-post1164.html
Ak mám viac šťavy, alebo aj susedia podarujú, dám do zaváraninových malých pohárov a chvíľu vysterilizujem, len aby viečka chytili. Tak ju môžem aj v neskorej jari využiť, keď už nemáme kapustu.
Ale ste mi narobili chute.:D:---

Jóój Evička, ja som myslela tú slanu vodu, keď sa tlačí kapusta, lebo tak bola položená otázka. Kyslú kapustnicu tú zbožňujem, aj keď si po nej precvičím rýchlosť mojich nôh:D
ondrejvla
13.11.10,21:33
:D:D:D A monitorček mi poutiera teraz kto ,prosímpekne?

Pauli načahujem ruky, už je utretý ? :D
msa
13.11.10,22:13
kapustovú vodu miluje naša koza.
lavanda
13.11.10,23:02
U nás sa z kapustovej vody varí vianočná juška. Pre mňa je to LEN vianočná polievka, ale ak sú u vás iné tradície, môžeš si ju uvariť aj cez rok:
V kapustovej vode (ak je veľmi kyslá, rozriediť ju vodou, lebo varom sa stane ešte kyslejšou) uvariť domäkka s čiernym korením dobrú klobásku a sušené huby. Keď sú mäkké, pridať svetlú zápražku (len trochu, polievka sa nemá zahustiť, len "zamútiť") a ešte chvíľu povariť. My jušku jedávame s lečkami, čiže drobnými cestovinovými štvorčekmi, ktoré vlastnoručne robí môj otec, ale dostať aj hotové bezvaječné Cessi lečky-práve som ich vygúglila na internete, keď som hľadala, či slovo "lečky" je spisovné alebo nárečové:).
http://www.nakupsi.sk/buxus/images/items/image_1032_30_v1.jpeg
najag
14.11.10,08:28
Kapustnicova voda obsahuje vitamin H, jedinecny na liecbu dvanastnikovych a zaludocnych vredov.
msa
14.11.10,11:28
U nás sa z kapustovej vody varí vianočná juška. Pre mňa je to LEN vianočná polievka, ale ak sú u vás iné tradície, môžeš si ju uvariť aj cez rok:
V kapustovej vode (ak je veľmi kyslá, rozriediť ju vodou, lebo varom sa stane ešte kyslejšou) uvariť domäkka s čiernym korením dobrú klobásku a sušené huby. Keď sú mäkké, pridať svetlú zápražku (len trochu, polievka sa nemá zahustiť, len "zamútiť") a ešte chvíľu povariť. My jušku jedávame s lečkami, čiže drobnými cestovinovými štvorčekmi, ktoré vlastnoručne robí môj otec, ale dostať aj hotové bezvaječné Cessi lečky-práve som ich vygúglila na internete, keď som hľadala, či slovo "lečky" je spisovné alebo nárečové:).
http://www.nakupsi.sk/buxus/images/items/image_1032_30_v1.jpeg

ale tu sa jedná o kapustovú vodu,ktorá zostane po vytlačení čerstvej nasolenej kapusty do suda.
lavanda
14.11.10,11:36
ale tu sa jedná o kapustovú vodu,ktorá zostane po vytlačení čerstvej nasolenej kapusty do suda.

Jááááj...:o:o:o...asi som nedávala na hodine pozor;).
tetrisss
14.11.10,11:44
To sme sa asi vsetci sekli.:---
Dáša_
14.11.10,18:10
To sme sa asi vsetci sekli.:---

a najväčšia sranda je, že mi si tu diskutujeme a diskutujeme a zakladateľ diskusie sa ani neukáže a nepovie, čo vlastne chcel :D:D

no nič, aspoň sme prevetrali kapustnicové recepty :cool::cool:
buchač
14.11.10,19:30
jáááj - veď rakúšania chodia do Stupavy len pre kapustnú vodu: prilejú do nej vína naložia kapustu, a konzervami zásobujú slovenské obchodné centrá....
alebo:
- uvar v nej zopár zemiakov, pridaj troška kôpru alebo cesnaku, urob smotanovú zátrepku, a k tomu fašírku s chlebíkom
- ak máte reumatickú babku v rodine, v teplej kapustnici máčať nohy alebo jej dať obklady na kĺby,
- ešte aj po babke ju netreba vyliať: táto kapustná voda vám vyglancuje vodovodné batérie alebo ak sa nechá dlhšie postáť vo WC, alebo v umývadle, tak ekologicky prečistí potrubie,
- vymeniť za jelítka: ak jej máte veľa tak ju darujte prasiatku a majiteľ vám potom dá jelítka.
-
...vo WC ekologicky prečistí ""potrubie"";):)
Katy a R
14.11.10,19:49
a najväčšia sranda je, že mi si tu diskutujeme a diskutujeme a zakladateľ diskusie sa ani neukáže a nepovie, čo vlastne chcel :D:D

no nič, aspoň sme prevetrali kapustnicové recepty :cool::cool:

... áále, veď jasne napísal čo chce ;):D:D:D (a to je jeho prvý príspevok)

Nuž ale poraďáci sa nezaprú ... hneď je tu debata ... (a všetci na dobrú kapustnicu myslia ;):) )
Paloborcin
14.11.10,21:26
Ahoj. ;) Vďaka za všetky konštruktívne a veru, že rýchle odpovede.
Už dlhšie som anonymne čerpal z PORADY fajn a užitočné nápady a recepty.
Verím, že sa časom odplatím svojími príspevkami.

Niečo z nápadov skúsim a dám vedieť, čo z toho vzišlo.

Prajem všetkým PRÍJEMNY a ÚSPEŠNY týždeň.
Zitulda
14.11.10,22:06
U nás sa z kapustovej vody varí vianočná juška. Pre mňa je to LEN vianočná polievka, ale ak sú u vás iné tradície, môžeš si ju uvariť aj cez rok:
V kapustovej vode (ak je veľmi kyslá, rozriediť ju vodou, lebo varom sa stane ešte kyslejšou) uvariť domäkka s čiernym korením dobrú klobásku a sušené huby. Keď sú mäkké, pridať svetlú zápražku (len trochu, polievka sa nemá zahustiť, len "zamútiť") a ešte chvíľu povariť. My jušku jedávame s lečkami, čiže drobnými cestovinovými štvorčekmi, ktoré vlastnoručne robí môj otec, ale dostať aj hotové bezvaječné Cessi lečky-práve som ich vygúglila na internete, keď som hľadala, či slovo "lečky" je spisovné alebo nárečové:).
http://www.nakupsi.sk/buxus/images/items/image_1032_30_v1.jpeg
:) nie moja...slovo lečky, nie je slovenské spisovné.:) To iba v niektorých krajoch sa tak volajú a slovo "lecske "-čítaj lečke, je rýdzo maďarský názov na malé cestovinky - do polievok.
lavanda
15.11.10,15:07
:) nie moja...slovo lečky, nie je slovenské spisovné.:) To iba v niektorých krajoch sa tak volajú a slovo "lecske "-čítaj lečke, je rýdzo maďarský názov na malé cestovinky - do polievok.

No veď som to tušila, preto som to gúglila:D...
2009
15.11.10,15:26
U nás sa z kapustovej vody varí vianočná juška. Pre mňa je to LEN vianočná polievka, ale ak sú u vás iné tradície, môžeš si ju uvariť aj cez rok:
V kapustovej vode (ak je veľmi kyslá, rozriediť ju vodou, lebo varom sa stane ešte kyslejšou) uvariť domäkka s čiernym korením dobrú klobásku a sušené huby. Keď sú mäkké, pridať svetlú zápražku (len trochu, polievka sa nemá zahustiť, len "zamútiť") a ešte chvíľu povariť. My jušku jedávame s lečkami, čiže drobnými cestovinovými štvorčekmi, ktoré vlastnoručne robí môj otec, ale dostať aj hotové bezvaječné Cessi lečky-práve som ich vygúglila na internete, keď som hľadala, či slovo "lečky" je spisovné alebo nárečové:).
http://www.nakupsi.sk/buxus/images/items/image_1032_30_v1.jpeg

To čo tu popisuješ ale bez klobásky sme jedávali každé Vianoce. Je to starý Gombášsky zvyk. /Jedlo chudobných na Vianoce.. bohatý mali vínovú polievku ;)/ Šťava z kapustnice bez klobásky iba s hríbikmi.. Pridá sa mrvenička. Tak to volala moja stará mama. Z vajíčka a múky sa zarobí na rezancové cesto a to sa postrúha na strúhadle. Keď som sa vydala prestala som to robiť. Toto nikto nepoznal. Ešte opekance s makom. Uf tie som neľúbila. Ako deti sme museli zjesť toľko koľko sme mali rokov :D. Pokiaľ sme to nezjedli neprišiel Ježiško s darčekmi.
lavanda
15.11.10,16:23
To čo tu popisuješ ale bez klobásky sme jedávali každé Vianoce. Je to starý Gombášsky zvyk. /Jedlo chudobných na Vianoce.. bohatý mali vínovú polievku ;)/ Šťava z kapustnice bez klobásky iba s hríbikmi.. Pridá sa mrvenička. Tak to volala moja stará mama. Z vajíčka a múky sa zarobí na rezancové cesto a to sa postrúha na strúhadle. Keď som sa vydala prestala som to robiť. Toto nikto nepoznal. Ešte opekance s makom. Uf tie som neľúbila. Ako deti sme museli zjesť toľko koľko sme mali rokov :D. Pokiaľ sme to nezjedli neprišiel Ježiško s darčekmi.

Toto by ma zaujímalo;) - nezostal po tých bohatých oskúšaný recept? Bola takáto?
http://receptar.zena.atlas.sk/vinova-polievka/polievky/kremove-polievky/788.html
Alebo takáto?
http://www.dobre-recepty.sk/detail/826-vinova-polievka/
Alebo...?
bettylou
20.11.10,18:51
slanú vodu môj otec dáva do sedemdeciek a krátko sterilizuje. Na jar v tých fľašiach bola už juška (kyslá voda), ktorou sme potom dolievali zvyšnú kapustu v sude miesto obyčajnej vody, alebo sa použila ako šťava z kyslej kapusty
KATA50
21.11.10,20:48
Presne tak, ako píšeš. Ja ju nesterilizujem. Ak je už vykvasená, dobre vydrží aj v chladničke v uzatvorenej plastovej fľaši. Ale nie do jari. To už je dávno po nej. My ju pijeme aj v chrípkovom období rozriedenú v pomere 1:1 s čistou vodou, lebo je veľmi silná.