lover
15.11.10,01:09
Ahojte,

v decembri nam bude dodana kuchynska linka. Teraz rozmyslame ako resp. cim vykachlickovat. Paci sa nam mozaika, ale v toto sa obavame prilisneho mnozstva spar, najma v oblasti za sporakom. Ma s tym niekto skusenosti??? Co by ste nam odporucili - po nazoroch, co som na porade precital sme urcite upustili od dosky a skla...

Dakujem!
peter3377
15.11.10,01:57
Ahojte,

v decembri nam bude dodana kuchynska linka. Teraz rozmyslame ako resp. cim vykachlickovat. Paci sa nam mozaika, ale v toto sa obavame prilisneho mnozstva spar, najma v oblasti za sporakom. Ma s tym niekto skusenosti??? Co by ste nam odporucili - po nazoroch, co som na porade precital sme urcite upustili od dosky a skla...

Dakujem!
TA MOZAJKA VERU NIJE MOC DOBRY NAPAD,TO FAKT BUDE LEPSIE DAT TAPETY ,AJ KED TA BUDU ODHOVARAD NEDAJ SA ,LEPSIE NEMOZE BYT,VED CO TAM PO VPLAKOM UMYVATELNOM OBKLADE VYSPAROVANY VODEODOLNOU SPAROVACKOU, DAJ TAPETU ARADSEJ DVE VRSTVY.CAU
220870
15.11.10,04:47
Neodporúčam.
mmaarreekk
15.11.10,06:31
Neodporúčam.
prečo? tiež rozmýšlame nad mozaikou do kuchyne...


Ďakujem
TomasHC
15.11.10,06:45
fedo78
15.11.10,09:52
My sme tiež chceli mozaiku a našli sme takúto. Sú to obkladačky väčšieho rozmeru asi 20x30 cm s dizajnom mozaiky, robil nám to šikovný majster a špáry vôbec nie sú vidieť. (Inú fotku som v práci nenašiel, len čo mám v mobile)
Kamarát má v kuchyni originál mozaiku, ktorú nemá moc dobre nalepenú, a keď zapne osvetlenie pod skrinkami, nevyzerá to dobre, je vidieť, že jednotlivé kocky nie sú úplne v rovine. Originál mozaiku asi nieje ľahké dokonale do roviny nalepiť a aj malé rozdiely sú pri osvetlení bodovkou vidieť.
janaGT
15.11.10,10:07
ja mám tiež 10x10
deli.
15.11.10,12:56
My sme tiež chceli mozaiku a našli sme takúto. Sú to obkladačky väčšieho rozmeru asi 20x30 cm s dizajnom mozaiky, robil nám to šikovný majster a špáry vôbec nie sú vidieť. (Inú fotku som v práci nenašiel, len čo mám v mobile)
Kamarát má v kuchyni originál mozaiku, ktorú nemá moc dobre nalepenú, a keď zapne osvetlenie pod skrinkami, nevyzerá to dobre, je vidieť, že jednotlivé kocky nie sú úplne v rovine. Originál mozaiku asi nieje ľahké dokonale do roviny nalepiť a aj malé rozdiely sú pri osvetlení bodovkou vidieť.
Aj my mame taketo mozaikove obkladacky (30/30 cm). Bez akychkolvek problemov.
220870
15.11.10,17:24
prečo? tiež rozmýšlame nad mozaikou do kuchyne...


Ďakujem
Skrz tie špáry.
georgeP
18.11.10,20:26
Aj nam sa paci mozaika v kuchyni, len sa toho troska bojim.Je to narocnejsie na udržbu, ako klasicke obklady?
lover
02.12.10,06:34
My sme tiež chceli mozaiku a našli sme takúto. Sú to obkladačky väčšieho rozmeru asi 20x30 cm s dizajnom mozaiky, robil nám to šikovný majster a špáry vôbec nie sú vidieť. (Inú fotku som v práci nenašiel, len čo mám v mobile)
Kamarát má v kuchyni originál mozaiku, ktorú nemá moc dobre nalepenú, a keď zapne osvetlenie pod skrinkami, nevyzerá to dobre, je vidieť, že jednotlivé kocky nie sú úplne v rovine. Originál mozaiku asi nieje ľahké dokonale do roviny nalepiť a aj malé rozdiely sú pri osvetlení bodovkou vidieť.

Ahoj, my sme hladali tiez taketo nieco, ale zatial sa nam nepodarilo najst... Nasli sme len mozaiku a tiez sa bojim vyspravenia mozaiky do presnej roviny a taktiez toho mnozstva spar...

Viete niekto poradit, kde mozme najst v BA takyto obklad? Prebehli sme XY studii, ale nic. Este nam ostava pozriet R1 na Roznavskej...

Dakujem!
ski555
02.12.10,16:22
Je ešte mozaika v rozmeroch napr. 30x30 cm,záleží od toho,čo sa Vám páči.Na R1 je myslím keramika Soukup,majú v sortimente kvalitné materiály,skúste si zadať v googli,tam Vám dá veľa predajní a štúdií,viem,že je aj v Rači,ale nechce sa mi to všetko písať.
Mozaiku som dával cca pred mesiacom,majiteľke sa to páčilo,ale neviem aká bude špárovka za šporákom,možno v poriadku,ak nebude variť. :)
pivko
02.12.10,17:19
ja mám tiež 10x10
Aj ja budem mať;)nakoľko budem mať štýlovú kuchyňu Romantika a tam by sa mi mozaika určite nehodila.
srska
03.12.10,03:00
Ahoj, my sme hladali tiez taketo nieco, ale zatial sa nam nepodarilo najst... Nasli sme len mozaiku a tiez sa bojim vyspravenia mozaiky do presnej roviny a taktiez toho mnozstva spar...

Viete niekto poradit, kde mozme najst v BA takyto obklad? Prebehli sme XY studii, ale nic. Este nam ostava pozriet R1 na Roznavskej...

Dakujem!
My sme kúpili mozaikové obkladačky na Bajkalskej vedľa sklenárstva Kráľovič -
viď priložené foto
lover
03.12.10,10:22
My sme kúpili mozaikové obkladačky na Bajkalskej vedľa sklenárstva Kráľovič -
viď priložené foto

Velmi pekna mozaika. Myslim, ze sa aj vola Tenera, ak sa nemylim. V tej istej kombinacii budeme mat linku, takze by nam to sadlo ako "*** na serbel!...:)

Kedze sa bojim cistenia spar za plynovym sporakom, tak hladam skor nieco iba s dizajnom mozaiky t.j. kachlicka z jedneho ks ako pisal Fedo78.

Dakujem!
srska
03.12.10,11:05
Velmi pekna mozaika. Myslim, ze sa aj vola Tenera, ak sa nemylim. V tej istej kombinacii budeme mat linku, takze by nam to sadlo ako "*** na serbel!...:)

Kedze sa bojim cistenia spar za plynovym sporakom, tak hladam skor nieco iba s dizajnom mozaiky t.j. kachlicka z jedneho ks ako pisal Fedo78.

Dakujem!ň

lover - to je mozaiková obkladačka vcelku 33 x 45 cm v mriežke 5x15 ukladaná na výšku. Neviem ako sa volá ale tuším to bola talianska alebo španielska - nalepenie na stenu v pohode. (lata+vodováha+lepidlo+chuť). Detail vedľajších dvoch priložím (špára)
zacik23
03.12.10,11:33
mam presne tie iste ako "srska", kupoval som ich na roznavskej v BA. Nerime kazdy den, ale po viac ako roku su ako nove.

doporucil by som dat trosku tmavsiu sparovacku, ktora toho viac "znesie" :o)