vitekr
28.11.10,16:03
Ahojte poradaci, potrebujem poradit ako a cim nahradzovat sol v jednotlivych jedlach, ak mozem poprosit konkretne recepty a co do receptu dat namiesto soli. Kedze ani ta ryza nje plana, takze by sa do nej nieco hodilo.... a myslim, ze ani vegeta nie je to prave orechove...

Takisto neake myaso na stave je fajn, len neviem ake koreniny\dochutiny tam mozem pridavat nic rozumne ma nekpada... vsetko by to malo byt velmi dietne....

este raz dakujem za kazdu radu a kazdy dobry recept...
KEJKA
28.11.10,15:09
my už pár rokov varíme bez soli. Znie to hrozne, ale dá sa zvyknúť. Odporúčal to lekár kvôli manželovej cukrovke. Čítala som, že soľ človek nepotrebuje, je jej viac než dosť v samotných potravinách, je to len vec chuti.
Takže maso korením - prichucujem cesnakom, cibuľou, bylinkami, recepty nedám, lebo robím od oka.
Dusím - dávam máličko vody, resp. vývaru, takže mäso je len vo vlastnej šťave. Kupodivu ani mne tá soľ nechýba. Kedysi na začiatku áno, ale tiež som si zvykla. Tá ryža je potom prichutená šťavou z mäska, tiež sa obídem bez prisolenia.
Syn zásadne nesolí, aj keď je zdravý - tvrdí, že soľ nepotrebuje.
vitekr
28.11.10,15:15
my už pár rokov varíme bez soli. Znie to hrozne, ale dá sa zvyknúť. Odporúčal to lekár kvôli manželovej cukrovke. Čítala som, že soľ človek nepotrebuje, je jej viac než dosť v samotných potravinách, je to len vec chuti.
Takže maso korením - prichucujem cesnakom, cibuľou, bylinkami, recepty nedám, lebo robím od oka.
Dusím - dávam máličko vody, resp. vývaru, takže mäso je len vo vlastnej šťave. Kupodivu ani mne tá soľ nechýba. Kedysi na začiatku áno, ale tiež som si zvykla. Tá ryža je potom prichutená šťavou z mäska, tiež sa obídem bez prisolenia.
Syn zásadne nesolí, aj keď je zdravý - tvrdí, že soľ nepotrebuje.
Ved presne toto je moj problem, ze ja neviem varit bez receptu, takze nieco prihadzat len tak oodka tak takto varit neviem... :-(
Takze ak mas neaky dory recept, alebo konkretny napad na stavu k masku, budem veeelmi rad.
KEJKA
28.11.10,15:20
ako som napísala - nemám...... varím od oka.
Moji chcú kuracinu, takže väčšinou rezne. Dám ich do marinády-olej, horčica, cesnak, cibuľa
alebo miesto horčice lyžicu medu, trochu grilovacieho korenia-tam ale soľ zvykne byť, tak to väčšinou pri grilovačke, ked je nás viac.
masko podusím, ku konci vsypem sačok mrazenej zeleniny, 2-3 minuty necham, potom vypnem.
ryžu varím len tak bez soli.
Opakujem na chuť bez soli sa dá zvyknúť /aj ked to v rozprávke je inak/.
Ešte jedna rada - var podľa receptu, akurát nesoľ, prípadne zo začiatku soľ v polovičnej dávke, aby si si zvykala postupne, neskôr ti tá soľ ozaj nebude chýbať.
vitekr
28.11.10,15:26
ako som napísala - nemám...... varím od oka.
Moji chcú kuracinu, takže väčšinou rezne. Dám ich do marinády-olej, horčica, cesnak, cibuľa
alebo miesto horčice lyžicu medu, trochu grilovacieho korenia-tam ale soľ zvykne byť, tak to väčšinou pri grilovačke, ked je nás viac.
masko podusím, ku konci vsypem sačok mrazenej zeleniny, 2-3 minuty necham, potom vypnem.
ryžu varím len tak bez soli.
Opakujem na chuť bez soli sa dá zvyknúť /aj ked to v rozprávke je inak/.
Ešte jedna rada - var podľa receptu, akurát nesoľ, prípadne zo začiatku soľ v polovičnej dávke, aby si si zvykala postupne, neskôr ti tá soľ ozaj nebude chýbať.
No, ono je to ale tak, ze ja to aj zjem bez tej soli, ale deti mi to nechcu jest a stale si musia dosalat, takze potrebujem uz dopredu jedlo sikovne upravit, aby im ta sol nechybala, kedze myslim aj na ich zdravie, nie len na svoje a preto musi mat clovek pre deti pripravenych receptov viac.
osky
28.11.10,20:12
no tak toto je zlozita tema-na jedla bez soli sa sice da zvyknut,za pouzivania zdraveho rozumu,ze je to pre zdravie,ale priznajme si,chuti lepsie trosku prisolene.ja tiez pouzivam sol minimalne ale ked nedam vobec,chyba.takze toto detom nevysvetlis a nahradit sa to neda-teda v takej podobe aby si to nevsimli.
na to treba privykat uz babätka s tym,ze im jednoducho neukazeme chut soli a taktiez napr.cukru.a to je tiez zlozite.
drzim päste.
ako pise kejka-var vseko ako doteraz,len nesol.pouzivaj vela pazitky,cesnaku,cibule,kari,chilli,por,zazvor,zele ninu a huby.a este olivovy olej doda dobru chut.
bettylou
07.12.10,11:29
citron, paradajkovú pasatu - domácu, lebo v obchodoch sú solené, cviklu