focus3ccd
01.12.10,12:03
Dobry den, nepotrebujem nic poradit, skor chcem odporucit, ze ak sa niekto bude rozhodovat pre kupu keramickej dlazby, zozente si z viacerych typov a vyskusajte si aj krehkost. Ostal som hodne, ale hodne zaskoceny, ze taka draha dlazba ako je RAKO je tak strasne krehka.

Manzelke vypadol parfem z ruky, co je taka brusena flaska - ostre rohy, a zostali minimalne 4 az pat dierok, co jej tancovala na zemi, kym ju chytila. Dnes rano ju prazdnu hodila do takeho provizorneho pruteneho kosika a kosik sa prevratil /cca 20cm vyska/ a dalsi maly kraterik.:mee:

Som zklamaly.
Skusim doma cvaknut makro zaber a prilozit....
220870
01.12.10,14:22
Kermické obklady a dlažby sú normované podľa druhu, tvrdosti,oteruvzdornosti,spôsobu a druhu použitia.Ďalej sú glazované ,neglazované,gresové ........atd...Takže za to nemôže dlaždica ,nech je od ktorehokoľvek výrobcu.Ak by ste tam mali gresovú tak sa jej určite nič nestane.Zrejme sa jedná o glazovaný ,glazúrovaný,lakovaný povrch.Ten nieje odolný voči nárazom tvrdých predmetov.Úplne chápem vaše rozorčenie ale nieje to vada, chyba výrobku ,alebo výrobcu.
http://www.obklady.cz/top10/6-VHODNOST-UZITI-OBKLADU-A-DLAZEB/2-VHODNOST-UZITI-OBKLADU-A-DLAZEB
focus3ccd
01.12.10,15:05
Mam Rako Salsa, ale z technickeho katalogu som blby.