belanicka
27.11.05,15:37
Mäkké medovníčky

1000 g hladkej múky, 400 g práškového cukru, 400 g medu, 4 stredne veľké vajíčka, 2 lyžičky sódy bikarbóny, 3 lyžice medovníkových korenín (z dávky má byť 1,5 lyžice škorice, nepatrné množstvo badiánu, rovnomerné množstvo anízu, klinčekov a feniklu -spolu 1,5 lyžice)

Múku zmiešame s cukrom, sódou bikarbónou a preosiatymi koreninami a celé preosejeme. V zmesi urobíme jamku, prilejeme tekutý med a rozšľahané vajíčka. Vypracujeme cesto, vložíme ho do nádoby najlepšie z jenského skla a prikryté necháme zrieť najmenej 2 dni. Potom ho na pomúčenej doske premiesime a rozvaľkáme na potrebnú hrúbku: na menšie tvary stačí hrúbka 2-3 mm, na väčšie tvary je potrebná hrúbka 3-4 mm. Medovníčky kladieme na plech potretý tukom Cera. Pečieme asi 10 minút pri teplote cca 200 °C.


Linecké koláčiky

2 a 1/3 hrnčeka hladkej múky, 1 celé maslo (250 g), 3/4 hrnčeka práškového cukru, 3 žĺtky, 1 vrecúško vanilkového cukru, šťavu a postrúhanú kôru z citróna, hladkú múku na posypanie dosky, pikantnú marmeládu, tuk na vymastenie plechu.

Múku zmiešame s cukrom, vanilkovým cukrom a citrónovou šťavou a kôrou. Pridáme mäkké maslo a žĺtky a vypracujeme cesto, ktoré by malo byť vláčne. Zabalíme ho do mikroténovej fólie a necháme cesto v chladničke najmenej hodinu odpočinúť. Potom z cesta vyvaľkáme na pomučenej doske plát asi 3 milimetre hrubý a formičkami rôznych tvarov vykrajujeme napríklad hviezdičky, kolieska, zvončeky a podobne, ktoré opatrne poukladáme na tukom vymastený plech. Pomaly pečieme v stredne vyhriatej rúre, až do bledohnedého (zlatistého) zafarbenia. Vychladnuté koláčiky zlepíme marmeládou, najlepšie ríbezľovou alebo jahodovou

Linecké hviezdičky bez vajec

200 g hladkej múky, 140 g tuku, 60 g orechov, 50 g cukru, vanilkový cukor, na špičku noža soli, lekvár.

Do múky pridáme preosiaty cukor pomleté orechy, vanilkový cukor tuk. Vypracované cesto necháme v chlade stuhnúť, potom ho natenko rozvaľkáme asi na 4 mm, povykrajujeme z neho hviezdičky, poukladáme na pomastený pleca upečieme. Hotové spájame lekvárom a posypeme vanilkovým cukrom. Do polovice surových hviezdičiek môžeme vykrojiť malé kolieska. Môžeme ich upraviť tak, že surové potrieme rozmiešaným vajcom, posypeme posekanými orechmi a hotové len pocukrujeme a nespájame.

Chonek lejkech (medovník)

350 g hladkej múky, 200 g cukru, 10 vajec, 1/2 vrecúška prášku do pečiva, 200 g medu.

Z bielkov a cukru ušľaháme tuhý sneh, pridáme žĺtky a miešame. K vyšľahaným vajciam za stáleho miešania pridávame preosiatu múku a prášok do pečiva. Nakoniec prilejeme rozpustený a vychladnutý med. Masu dáme do tukom vymastenej a pergamenovým papierom vyloženej tortovej formy. Pri teplote 200 stupňov Celzia pečieme asi 40 minút.


Vianočný datľový nákyp

Datle, mlieko, maslo, práškový cukor, vajce, polohrubú múku, sódu bikarbónu, škoricu, orechy, banány. Na polevu: kryštálový cukor, vodu, šľahačkovú smotanu.

Datle posekáme a varíme v mlieku do zmäknutia. Po vychladnutí primiešame sódu, maslo, cukor, vajce a vymiešame na hladký krém. Pridáme múku, škoricu, orechy, banány. Zmes vylejeme do vymastenej a vysypanej formy a dáme piecť. Z cukru, vody pripravíme karamel. Keď je už hustý a hnedý, pridáme 4 lyžice vody a smotanu. Necháme prevrieť a za stáleho miešania schladíme na teplotu a si 35 stupňov Celzia. Polevu nalejeme na upečený nákyp

Vianočné prekvapenie

4 jablká, 4 lyžice brusnicového džemu, 300 g hladkej múky, 250 g masla, 250 g netučného tvarohu, 1 vajce, strúhané mandle, práškový cukor.

Múku preosejeme. Zmäknuté maslo zmiešame s tvarohom, postupne pridávame múku a vypracujeme cesto, ktoré rozvaľkáme a pokrájame na štvorce. Jablká ošúpeme, odstránime jadrovník a naplníme džemom. Jablko položíme na štvorec cesta a opatrne prehneme. Takto pripravené balíčky poukladáme na plech. Potrieme ich rozšľahaným vajcom, posypeme mandľami a upečieme v rúre rozohriatej na 220 stupňov Celzia. Upečené jablká pocukrujeme.

Vianočné kvety

230 g hladkej múky, 70 g práškového cukru, 1 vrecúško vanilkového cukru, 140 g masla, 1 žĺtok, 1 lyžicu rumu, citrónovú šťavu, tuk na vymastenie formičiek. Krém alebo šľahačku, ako plnku.

Do preosiatej múky pridáme práškový a vanilkový cukor, zmäknutý a na menšie kúsky pokrájaný tuk, žĺtok, rum a citrónovú šťavu. Vypracujeme vláčne cesto, ktoré vyvaľkáme na plát hrubý asi 4 mm. Formičkou vykrajujeme kvetinky alebo hviezdičky. Vložíme ich do formičiek na košíčky, zľahka vymastených tukom. V nich ich ešte vytvarujeme (okraje nadvihneme) a v mierne vyhriatej rúre upečieme. Vychladnuté pečivo ozdobíme tak, že do stredu kvetu nastriekame šľahačku alebo krém a pridáme kúsok kandizovaného ovocia.

Katkin koláč

350 g hladkej múky, 350 g práškového cukru, 6 vajec, 1 vrecúško prášku do pečiva, 2 dl oleja, 3 pochúťkové kyslé smotany, 3 vrecúška vanilkového cukru, 1 vrecúško pudingového prášku ‘Zlatý klas’, mlieko, čokoládu.

Vajcia vymiešame s práškovým cukrom. Pridáme múku zmiešanú s práškom do pečiva, olej a zmiešame. Na pekáč dáme 3/4 cesta a do zvyšku primiešame kakao. Z kakaového cesta kladieme na biele cesto 6 kôpok. Zalejeme to pudingom a upečieme. Na vrch koláča dáme kyslú smotanu, ktorú posypeme strúhanou čokoládou.

Toffife po domácky

1 konzervu sladeného kondenzovaného mlieka, 125 g masla, 200 g čokolády 100 stuženého tuku (napríklad Hera), 100 g stuženého tuku bez vody (napríklad Cera), 2 lyžice kakaa, vrecúško mandlí alebo lieskových orieškov.

Zatvorenú konzervu dáme do hrnca s vodou, privedieme do varu a varíme 2 hodiny. Po vychladnutí konzervu otvoríme a skaramelizované mlieko vymiešame s maslom. Stužený tuk, jeden i druhý, rozpustíme s čokoládou a primiešame kakao. Takto pripravenú čokoládu nalievame do mištičiek a keď je ešte čokoláda mäkká, dáme do stredu lyžičku plnky z kondenzovaného mlieka a masla. Do stredu vtlačíme mandľu alebo lieskový oriešok.

Figové guľky

250 g fíg, 200 g vlašských orechov, 2 lyžice rumu, 2 pomaranče, 100 g horkej čokolády.

Orechy pomelieme. Horkú čokoládu postrúhame. Figy pokrájame na drobno (nezabudneme vyrezať tvrdú stopku). Figy zmiešame s orechmi, rumom a vytlačenou šťavou z pomarančov. Po vychladnutí z hmoty tvarujeme guľky, ktoré vyváľame v postrúhanej čokoláde.

Ježiškova torta so snehovými vločkami

100 g masla, 200 g maslových sušienok, 6 plátkov želatíny, 500 g smotanového syra (mascarpone), 200 g cukru, 4 lyžice medu, 6 lyžíc citrónovej šťavy, 2 dl smotany na šľahanie, 1 vrecúško vanilkového cukru, 100 g snehového pečiva, škoricu, práškový cukor.

Tuk rozpustíme, sušienky rozdrobíme a rozmiešame. Rovnomerne rozložíme do tortovej formy a mierne postláčame. Necháme v chladničke odstáť. 6elatínu namočíme do studenej vody. Smotanový syr a cukor vyšľaháme, dochutíme medom, škoricou a citrónovou šťavou. Želatínu vyžmýkame, potom roztopíme v malom množstve horúcej vody, zmiešame s tromi lyžicami syrovej hmoty a potom zmiešame s ostatným krémom. Krém navrstvíme na korpus a dáme na tri hodiny do chladničky. Smotanu vyšľaháme s vanilkovým cukrom a navrstvíme na syrový krém. Vrch posypeme rozdrveným snehovým pečivom a posypeme škoricou a práškovým cukrom.

Orechové mušle

250 g hladkej múky, 250 g masla, 3 žĺtka, 5 lyžíc bieleho vína. Plnka: 120 g mletých orechov, 2 bielka, 150 g práškového cukru.

Múku z miešame so zmäknutým maslo, žĺtkami a vínom. Orechy, bielka a práškový cukor zľahka premiešame. Cesto rozvaľkáme a povykrajujeme kolieska. Na koliesko položíme kôpku plnky, koliesko preložíme na polovicu, potrieme žĺtkom. Upečieme. Po vychladnutí môžeme ozdobne pokvapkať roztopenou čokoládou



Perníková roláda

200 g hladkej múky, 1,5 lyžičky medu, 1 vajce, 90 g práškového cukru, na hrot noža sódy bikarbóny, škoricu, klinčeky, citrónovú kôru. Plnka: slivkový lekvár, 200 g posekaných orechov, 55 g hrozienok, 100 g čokolády.

Zo surovín spracujeme cesto a necháme ho asi 4 hodiny odstáť. Cesto rozvaľkáme, potrieme lekvárom, posypeme posekanými orechmi, hrozienkami a posekanou čokoládou. Zvinieme do rolády, potrieme vajcom a dáme piecť na pomastený plech. Po vychladnutí pokrájame na tenké plátky.

Drážďanská štóla

750 g hladkej múky, 75 g droždia, 2,5 dl vlažného mlieka, 150 g práškového cukru, 1/2 lyžičky soli, postrúhanú citrónovú kôru z jedného citróna, 1/2 lyžičky koriandra, 300 g mäkkého masla, 500 g hrozienok, 500 g nadrobno posekanej kandizovanej citrónovej kôry, 150 g posekaných mandlí. Na posypanie: 2 vrecúška vanilkového cukru, práškový cukor.

Z múky, droždia, mlieka, cukru, masla, štipky soli, postrúhanej kôry vypracujeme cesto a necháme vykysnúť asi 30 minút. Po vykysnutí pridáme koriander, hrozienok, kandizovanej kôry a posekaných mandlí. Opäť necháme kysnúť asi 45 minút. Po vykysnutí rozvaľkáme na hrúbku asi 4 cm. Ovál preložíme tak, aby spodné cesto prečnievalo. Počas pečenie potierame maslom a po upečení dobre potrieme maslom. Posypeme cukrom s vanilkovým cukrom.


Pravý vianočný čaj

0,5 l vody, 5 klinčekov, šúľok celej škorice, pár zrniek kardamonu, 3 lyžice medu, 5 až 6 lyžičiek dobrého čierneho čaju, 1 l vody.

Pol litra vody s korením varíme asi 20 minút pozvoľným varom, odstavíme a pridáme med. Do kanvice nasypeme čierny čaj, zalejeme litrom vriacej vody a necháme 5 minút lúhovať. Šálky naplníme do polovice koreneným nálevom a dolejeme horúcim čajom.

Vianočník

400 g hrubej muky, 6 lyžíc kakaa, kandizované ovocie, hrozienka, 100 g nahrubo posekaných vlašských orechov, 1/2 vrecúška prášku do pečiva, citrónovú kôru, 6 vajec, 240 g práškového cukru, 1 vanilkový cukor, 150 g masla alebo rastlinného tuku.

Zmäknuté maslo alebo tuk vymiešame so žĺtkami, postupne pridávame strúhanú citrónovú kôru, vanilkový cukor, hrozienka, nadrobno posekané kandizované ovocie, orechy, kakao, tuhý sneh z bielok a múku zmiešanú s práškom do pečiva. Cesto dáme do vymastenej a múkou vysypanej obdĺžnikovej formy a pečieme asi 30 minúť. O tom, či je chlebík upečený sa presvedčíme tak, že doň pichneme ihlicu a ak sa na ňu cesto nelepí, môžeme ho vybrať z rúry. Hotový chlebíček necháme vychladnúť, vyklopíme z formy a posypeme práškovým cukrom.

Nepečená roláda s účinkami afrodziaka

250 g práškového cukru, 250 g stuženého tuku, 3 vajcia, 5 lyžíc kakaa, 100 g posekaných orechov, 100 g hrozienok, 100 sušených sliviek, 50 g horkej čokolády, 4 tortové oblátky.

Tuk nahrejeme, pokrájame, pridáme cukor, vajcia a nad parou miešame dovtedy, kým zmes nezačne hustnúť. Za stáleho miešania pridáme kakao, orechy, posekané sušené slivky, hrozienka, čokoládu, polámané oblátky a dobre premiešame. Vyberieme z hrnca nad parou a necháme mierne ochladnúť. Hmotu rozdelíme na 4 časti, vytvarujeme do valcov a tuho zavinieme do alobalu, alebo fólie. Necháme v chladničke do druhého dňa. Krájame šikmým rezom na úhľadné kolieska.
bef
27.11.05,15:42
Danka, vďaka za recepty. Niektoré robievam a ďalšie budem skúšať. Ja mám tiež rokmi odskúšaný recept na mäkučké medovníčky. Vyskúšajte.

Medovníčky (hneď mäkké)
Suroviny :
600g hladkej múky
300g práškového cukru
200g medu (nie viac lebo budú tvrdé )
150g masla
3 vajcia
3 lyžičky mletej škorice
2 lyžičky jedlej sódy
4 – 5 klinčekov

strúhaná kôra z jedného citróna

Postup :
Múku cukor, roztopený med, maslo, vajcia, škoricu, sódu, tlčené klinčeky a citrónovú kôru spracujeme na cesto, ktoré cez noc necháme na chladnom mieste. Potom ho vyvaľkáme na hrúbku ½ centimetra a vykrajujeme rôzne tvary a pečieme vo vyhriatej rúre.
Na rýchle zdobenie sa dajú použiť drobučké farebné cukríky alebo čokoládová ryža.
Dobrú chuť. :)
DanielaSL
27.11.05,16:00
Koláčiky na oblátke.

4 bielka
14 dkg práškový cukor
17 dkg čokolády
28 dkg mandlí alebo orechov
oblátky

Vyšľaháme z bielkov sneh , vmiešame cukor , posekané mandle a čokoládu. Oblátky pokrájame na menšie kocky a z hmoty na ne kladieme kôpky. Na suchom plechu zapečieme pri teplote 160°C.
Ja zvyknem do hmoty pridať aj nejaké posekané sušené ovocie.
dadia1
28.11.05,12:59
ahoj. skusila som tie makke medovníčky.

možem vam ich všetkým odporučit. sú fakt super.
Tweety
28.11.05,13:03
ahoj. skusila som tie makke medovníčky.
možem vam ich všetkým odporučit. sú fakt super.
Už si ich teraz napiekla ? :cool:
Tana74
28.11.05,20:34
Ja robím pravidelne tieto medovníčky a sú super. Posledný-krát sme ich piekli asi pred dvomi týždňami a boli zjedené do dvoch dní. Tiež sú hneď mäkké a u nás z nich veľmi ubúda už počas pečenia. :)

56 dkg. hladkej múky (ja dávam aspoň polovicu špaldovej alebo celozrnej),
20 - 30 dkg práškového cukru (dávam menej a stačí),
12 dkg medu,
4 vajcia,
1 lyžička sódy bikarbóny,
1 lyžička prášku do perníka,
trocha škorice, podrvené klinčeky.

Vypracujeme cesto a necháme 24 hod. v chlade odpočinúť. Na druhý deň rozvaľkáme a vytvárame rôzne tvary. Potrieme žĺtkom a upečieme. Ja ich pečiem 5 minút.
matafe
29.11.05,08:04
Musím povedať, že tými receptami ste ma „naštartovali“ a aj ja som už oprášila môj osvedčený recept na medovníčky, tak sa s vami oň podelím. Na záver prikladám aj nejaké výsledky mojej práce.

Chutné medovníčky

Čo potrebujeme ?
3 vajíčka
200g práškového cukru
6 lyžíc rozpusteného medu
100g margarínu (Palmarín alebo Hera)
600g hladkej múky
1 lyžička sódy bikarbóny
1 lyžička prášku do medovníka
1,5 lyžičky škorice
1 lyžička rozdrvených a preosiatych klinčekov
vajíčko na potretie medovníčkov
tuk na vymastenie plechu

Ako na to ? Vajíčka, margarín a práškový cukor dobre vymiešame, potom pridáme med a korenie. Do preosiatej múky primiešame sódu bikarbónu, prášok do medovníkov, vlejeme vymiešanú tekutú zmes a rukou spracujeme cesto. Cesto zabalíme do mikroténovej fólie a na 12-24 hodín ho necháme odležať v chladničke. Asi 2 hodiny pred pečením ho z chladničky vyberieme. Cesto premiesime a na pomúčenej doske vyvaľkáme na hrúbku cca 3-4mm a vykrajujeme rôzne tvary. Ukladáme na vymastený plech, potrieme vajíčkom a pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote cca 225 stupňov.

Poznámočky:
Po vytiahnutí z rúry medovníčky pre lepší lesk ešte horúce opäť potriem vajíčkom.
Poslednú dobu sa mi nedarí kúpiť prášok do medovníkov, preto ho nahrádzam práškom do pečiva., neodporúčam ako náhradu použiť prášok do perníkov, lebo potom z toho vznikajú perníčky a nie medovníčky.
Tieto medovníčky majú krátku trvácnosť, vždy musím niečo schovať, aby ostalo aj na Vianoce. A piesť medovníčky potajomky, aby o nich nik nevedel sa doma nedá, lebo vtedy vonia celý byt ;)

V zdobení medovníčkov sa medze nakladú ;) , no a tu by som chcela porosiť, či máte nejaký zaručený recept na dobrú zmes(bielko, cukor), ktorou sa zdobie medovníčky. Mne sa skoro dobrá podarila iba raz, aj to už neviem ako.
symona
29.11.05,08:22
Tu je poleva na medovníčky, tak ako mi ju poradili moje kolegyne:
140 g dvakrát jemne preosiateho práškového cukru, 1 bielok, trošku citrónovej šťavy, všetko spolu vymiešať tak, aby sa poleva ťahala. A potom už len trpezlivosť a veľa fantázie pri zdobení.

Symona
Simonab
29.11.05,11:48
Aj ja prispejem dobrými koláčikmi aj keď ich nerobievam len na Vianoce.
Pagáčiky z ovsených vločiek
1 balík ovs. vločiek ( ja dávam pčeničné alebo ražné sú chuťovo lepšie )
1 Hera (rozpustená a vychladnutá )
2 vajcia
10 dg cukru ( ja dávam 2 lyžice medu )
2 lyžice hl. múky
Hrsť orechov najlepšie lieskových ( môžete dať posekané alebo aj celé )
hrsť kokosu
hrsť hrozienok
ja pridávam ešte trochu nasekanej čokolády, sezam prípadne ľanové semiačka, slnečnicové podľa zásob v komore.
Všetko spolu zmiešame a necháme v chlade postáť aby stuhlo.
Pečieme na vymastenom ( alebo nie už neviem ) plechu asi pri 180 stupňoch.
Sú perfektné. Môj otec, keď ich upečiem si ich schováva, aby mu ich nezjedli. A čo je výhodné pre nás večne chudnúce žienky,aj menej kalorické. Mám tu ešte recept na tri-bitky, ale to keď bude viac času a záujem neviem totiž či tu už niečo podobné nebolo.
ilona
29.11.05,12:08
Tak to ste mi narobili chute,len ešte toho času aby bolo dostatok na pečenie a vianoce môžu byť.
tonkat
29.11.05,12:24
Aj ja prispejem dobrými koláčikmi aj keď ich nerobievam len na Vianoce.
Pagáčiky z ovsených vločiek


Robíš z toho nejaké kôpky na plech? Alebo ako?
Simonab
29.11.05,12:27
No vidíš to som vám zabudla povedať. Hej robia sa také menšie kôpky na plech. Ono sa to ešte pri pečení trochu zdvihne a rozleje takže aj dostatočné medzery treba nechať.
Tatiana
29.11.05,12:30
Tu je poleva na medovníčky, tak ako mi ju poradili moje kolegyne:
140 g dvakrát jemne preosiateho práškového cukru, 1 bielok, trošku citrónovej šťavy, všetko spolu vymiešať tak, aby sa poleva ťahala. A potom už len trpezlivosť a veľa fantázie pri zdobení.

SymonaPresne to robím takto, ale ešte trošku pridám solamylu, to je preto, aby tá poleva držala na medovníčkoch po celý čas a aby sa po čase neodlúpovala.
matafe
29.11.05,12:34
Tu je poleva na medovníčky, tak ako mi ju poradili moje kolegyne:
140 g dvakrát jemne preosiateho práškového cukru, 1 bielok, trošku citrónovej šťavy, všetko spolu vymiešať tak, aby sa poleva ťahala. A potom už len trpezlivosť a veľa fantázie pri zdobení.

Symona

Vďaka za recept, vyskúšam na tohtoročných medovníčkoch, keď sa podarí, tak zdokumentujem a priložím foto.
maja
15.12.05,10:12
Ja robievam Medovníkovú roládu každý rok a má veľký úspech.

60 dkg hladkej múky
25 dkg práš.cukru
4 vajcia
10 dkg Hery rozpustiť a pridať do nej 4 lyžice medu
1 prášok do pečiva do perníkov

Spolu zmiesiť, rozdeliť na 3 diely a nechať 24 hod.stáť v chladničke. Každý diel rozvaľkáme na hrúbku 3-4 mm (rolády sú na dlžku plechu), potrieme na tenko sliv. lekvárom a posypeme posekanými orechami, hrozienkami a posekanými želé cukríkmi. Želé cukríky sú najlepšie tie obalené v kryšt.cukre. Pevne stočiť a na vym. pekáči upiecť. Po vychladnutí poliať polevou. Ja jednu roládu bez čokolády dávam do mrazničky, keď sa ohlási nečakaná návšteva je to raz dva hotové...
Fany
15.12.05,10:19
Čo sa vám najviac osvedčilo, aby zostali medovníčky mäkké? Ako ich uskladňovať?
DanielaSL
15.12.05,10:29
Čo sa vám najviac osvedčilo, aby zostali medovníčky mäkké? Ako ich uskladňovať?
Pripájam link :
http://www.porada.sk/showthread.php?t=15768&highlight=pern%EDky

V príspevku 3 sú moje medovníčky , sú mäkké hneď , ale môžeš dať ku nim ešte buď chlieb alebo kúsok jablka. Ja ich dávam do krabice o ktorej tam píšem a vydržia mi mäkkučké dlho. Len názov firmy od ktorej mám tú krabicu má byť správne tak ako píše Kukučka.
tamara
15.12.05,10:32
vidim, ze tu sa to len tak hemži sikovnými cukrarkami, tak poprosim o radu, moja rodina velmi lubi medvedie labky, tak som si prevcerom urobila cesto a vcera som sa pustila do pecenia...a ake bolo moje prekvapenie, ked tie labky nie a nie z tych misticiek ist von, no co vam budem hovorit, trieskali sme cela rodina a zo 70 upecených zostalo tak zo 15 pouzitelnych...misky som nemastila, iba vysypala mukou,ako mi bolo poradene.....budem za kazdu radu vdacna...
tonkat
15.12.05,10:39
vidim, ze tu sa to len tak hemži sikovnými cukrarkami, tak poprosim o radu, moja rodina velmi lubi medvedie labky, tak som si prevcerom urobila cesto a vcera som sa pustila do pecenia...a ake bolo moje prekvapenie, ked tie labky nie a nie z tych misticiek ist von, no co vam budem hovorit, trieskali sme cela rodina a zo 70 upecených zostalo tak zo 15 pouzitelnych...misky som nemastila, iba vysypala mukou,ako mi bolo poradene.....budem za kazdu radu vdacna...
ja misky neposypujem ničím, len ich vytriem čistou utierkou. Vyklepávam ich, keď sú ešte teplé.
bendži
15.12.05,10:45
my formičky pred prvou várkou pekne vymastíme maslom a vysypeme múkou, potom pri ďalšom naplnení už nerobíme nič.. všetky medvedie labky isli krásne bez problémov von :-)
pyton
15.12.05,11:11
Hľadala som recept na VANILKOVÉ ROŽKY a našla som na labužníkovi;). Vyzerá byť dobrý a odskúšaný, tak ho sem prikladám. /Je k nemu aj diskusia.../
:) http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=16493



Křehounké a vyzkoušené vanilkové rohlíčky (pro Eju) (PRA).
kategorie: rohlíčky a kuličky

recept je určen pro 0 osob(y)


Ingredience:
Počet podle velikosti rohlíčků, které dělám malinké.

150 g hladké mouky
20 g moučkového cukru
50 g blanšírovaných, oloupaných a suchých na jemno nastrouhaných mandlí
1 vanilkový cukr
trocha na jemno nastrouhané citronové kůry
110 g másla
1 žloutek

80 g super jemného krystalového cukru (nebo moučkového) s 2 balíčky vanilkového cukru na obalení rohlíčků

Příprava:
Na vál si připravíme prositou mouku, cukr, vanilkový cukr, citronovou kůru a mandle. Do toho rozsekáme máslo (můžeme ho nasrouhar na hrubém struhadle), přidáme žloutek a vypracujeme dobře, ale lehce hladké těsto. Zabalené do mikrotenové fólie vložíme těsto na 15min. do chladničky.

Z těsta vyválíme dlouhý váleček a ten nakrájíme na stejné kousky (vyzkoušíme si uválet jeden rohlíček kvůli velikosti kousků) a z těch děláme pomocí rukou malé rohlíčky (vytvářím je ve dlani levé ruky pomocí ruky pravé tak, aby vznikl rohlíček, který je uprosřed baculatější a zužuje se k oboum stranám, ne však do úplné špičky). Rohlíčkům zahnu rožky a položím je na suchý, pečícím papírem vyložený plech (těsto obsahuje dostatečně másla).

Rohlíčky pečeme v předem vyhřáté troubě na 170-180°C podle jejich velikosti (asi 8-10min.). Ke konci pečení jeden rohlíček obrátím a drží-li pohromadě a je-li naspodu slabulínko narůžovělý, rohlíčky jsou upečené. Rohlíčky musí vypadat bíle!

Stáhneme pečící papír s rohlíčky s plechu a nechame je chvíli zchladnout. Potom je ještě taplé obalujeme ve směsi cukru a klademe je na mísu, nebo je uschováme v chladnu ve vzduchotěsné krabici do upotřebení.

P.S. Obvykle peču rohlíčky z trojité dávky. Recept mám ze zápisníku své babičky a sama ho peču od svých 14ti let.

Původní kuchyní tohoto receptu je Česká republika
Autorem receptu je Babi
DanielaSL
15.12.05,11:12
vidim, ze tu sa to len tak hemži sikovnými cukrarkami, tak poprosim o radu, moja rodina velmi lubi medvedie labky, tak som si prevcerom urobila cesto a vcera som sa pustila do pecenia...a ake bolo moje prekvapenie, ked tie labky nie a nie z tych misticiek ist von, no co vam budem hovorit, trieskali sme cela rodina a zo 70 upecených zostalo tak zo 15 pouzitelnych...misky som nemastila, iba vysypala mukou,ako mi bolo poradene.....budem za kazdu radu vdacna...
Tamarka presne takto som to raz robila aj ja a odvtedy ich nepečiem.Takže každú dobrú radu privítam aj ja.:)
pyton
15.12.05,11:23
MEDVEDIE LABKY /mne vychádzajú pekne/ Napíšem zloženie cesta:

150 g hl. múky
1/2 bal. prášku do pečiva
70 g prášk. cukru
60 g zomletých orechov
1/2 lyžičky mletej škorice
3 potlčené klinčeky
100 g tuku /ja používam maslo/, postrúhame ho
na hrot noža soli
1 vajce
/prášk. a vanilínový cukor na posypanie/

Zo všetkých ingrediencií urobíme cesto, necháme trochu posťáť, má sa v chlade, potom urobíme šúlok, z neho malé kúsky povtláčame do vymastených a trochu múkou posypaných formičiek. Poukladáme na plech a upečieme. Kto chce posype cukrom.
Simonab
15.12.05,11:34
Babenky díky za recepty. Také fajné medovníčky aké sa nám podarili včera sme ešte nemali. Syn bol celý nadšený, aké sú krásne. Uvidím ešte či budú mäkké až do Vianoc. Ak ešte dáke zostanú, už je polovica fuč. Ja ich neozdobujem lebo sa mi tá poleva nikdy nepodarí, ale dávam na vrch orech ako to robievala moja babka. Skúsime aj tie vanilkové rožky. Už sa teším.
Tatiana
15.12.05,11:43
Musím povedať, že tými receptami ste ma „naštartovali“ a aj ja som už oprášila môj osvedčený recept na medovníčky, tak sa s vami oň podelím. Na záver prikladám aj nejaké výsledky mojej práce.

Chutné medovníčky

Čo potrebujeme ?
3 vajíčka
200g práškového cukru
6 lyžíc rozpusteného medu
100g margarínu (Palmarín alebo Hera)
600g hladkej múky
1 lyžička sódy bikarbóny
1 lyžička prášku do medovníka
1,5 lyžičky škorice
1 lyžička rozdrvených a preosiatych klinčekov
vajíčko na potretie medovníčkov
tuk na vymastenie plechu

Ako na to ? Vajíčka, margarín a práškový cukor dobre vymiešame, potom pridáme med a korenie. Do preosiatej múky primiešame sódu bikarbónu, prášok do medovníkov, vlejeme vymiešanú tekutú zmes a rukou spracujeme cesto. Cesto zabalíme do mikroténovej fólie a na 12-24 hodín ho necháme odležať v chladničke. Asi 2 hodiny pred pečením ho z chladničky vyberieme. Cesto premiesime a na pomúčenej doske vyvaľkáme na hrúbku cca 3-4mm a vykrajujeme rôzne tvary. Ukladáme na vymastený plech, potrieme vajíčkom a pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote cca 225 stupňov.

Poznámočky:
Po vytiahnutí z rúry medovníčky pre lepší lesk ešte horúce opäť potriem vajíčkom.
Poslednú dobu sa mi nedarí kúpiť prášok do medovníkov, preto ho nahrádzam práškom do pečiva., neodporúčam ako náhradu použiť prášok do perníkov, lebo potom z toho vznikajú perníčky a nie medovníčky.
Tieto medovníčky majú krátku trvácnosť, vždy musím niečo schovať, aby ostalo aj na Vianoce. A piesť medovníčky potajomky, aby o nich nik nevedel sa doma nedá, lebo vtedy vonia celý byt ;)

V zdobení medovníčkov sa medze nakladú ;) , no a tu by som chcela porosiť, či máte nejaký zaručený recept na dobrú zmes(bielko, cukor), ktorou sa zdobie medovníčky. Mne sa skoro dobrá podarila iba raz, aj to už neviem ako.Včera som piekla Tvoje medovníčky a sú fakt božské. Neviem, že či nebudem piecť druhú dávku. Lebo z tej prvej ostalo len trošku. Posielam Ti za chutné medovníčky bodík.
pyton
15.12.05,11:45
Ja inak tie vanilkové rožky robievam s pomletými vlašskými orechami. S mandľami som ešte neskúšala. Vie to niekto porovnať, ktoré sú lepšie?:p :p
tonkat
15.12.05,12:04
Ja inak tie vanilkové rožky robievam s pomletými vlašskými orechami. S mandľami som ešte neskúšala. Vie to niekto porovnať, ktoré sú lepšie?:p :p
Sú výborné aj s mandľami, majú trošku inú chuť. Ja ich mám radšej ako orechové. Ale myslím, že najvýraznejšie sú s lieskovcami. Odporúčam robiť len s maslom, nie margarín Hera a pod.
Simonab
15.12.05,12:07
Aj ja robievam s orechami. Ale tento určite vyskúšam. Ja mám od orechov vyhádzané celé ústa. Ale tým rohlíčkom nikdy neodolám. Dúfam že na mandle alergiu nemám. Vyjde to síce trošku drahšie, ale čo by človek neurobil pre svoje chuťové poháriky.
Simonab
15.12.05,12:08
No a tie lieskovce tiež nie sú zlý nápad. A čo takto kešu?
tonkat
15.12.05,12:13
No a tie lieskovce tiež nie sú zlý nápad. A čo takto kešu?
To som ešte neskúšala, vyskúšaj a daj vedieť. Ale s lieskovcami su super.
Stina
15.12.05,12:31
Na rozšírenie výberu prikladám Vianočnú kuchárku. Dobrú chuť
tamara
15.12.05,12:31
MEDVEDIE LABKY /mne vychádzajú pekne/ Napíšem zloženie cesta:

150 g hl. múky
1/2 bal. prášku do pečiva
70 g prášk. cukru
60 g zomletých orechov
1/2 lyžičky mletej škorice
3 potlčené klinčeky
100 g tuku /ja používam maslo/, postrúhame ho
na hrot noža soli
1 vajce
/prášk. a vanilínový cukor na posypanie/

Zo všetkých ingrediencií urobíme cesto, necháme trochu posťáť, má sa v chlade, potom urobíme šúlok, z neho malé kúsky povtláčame do vymastených a trochu múkou posypaných formičiek. Poukladáme na plech a upečieme. Kto chce posype cukrom.
pyton, a pri kazdom jednom plnení formicky vymastiš?
sarmantna
15.12.05,13:03
Vždy sa mi medvedie labky lepili na formičky, po upečení nešli a nešli von. Skúšala som vyhriať formičky, nič...vymastila - nič...vymastila a vysypala múkou - nič, teraz som dostala radu, že iba suché formičky vysypať múkou. A..no perfektné!!! Doporučujem všetkým. Šli ľahúčko von.
tamara
15.12.05,13:09
Vždy sa mi medvedie labky lepili na formičky, po upečení nešli a nešli von. Skúšala som vyhriať formičky, nič...vymastila - nič...vymastila a vysypala múkou - nič, teraz som dostala radu, že iba suché formičky vysypať múkou. A..no perfektné!!! Doporučujem všetkým. Šli ľahúčko von.
no ved presne tak som to urobila, suche formicky som vysypala mukou....a nesli, neviem kde som urobila chybu....mozno v ceste...privitala by som teda nejaký nový recept
sarmantna
15.12.05,13:14
Tu je môj recept na medvedie labky, robila som ich včera a SUPER!!
300 g hladkej múky, 250 g plamarin, 150 g práškového cukru, 150 g pomletých orechov, 2 lyžice kakaa, l vajce, l rozdrvený klinček, citrónová kôra, 1/2 kávovej lyžičke mletej škorice, vanilkový a práškový cukor na obaľovanie. Všetky prísady spolu zmiešame, vypracujeme cesto, ktoré odložíme na l hodinu na chladné miesto. Do formičiek, ktoré sme vysypali múkou, vtláčame cesto tak, aby zostala v strede priehlbinka. Pečieme 20 minút vo vyhriatej rúre. Teplé labky obalíme v cukre.
pyton
15.12.05,13:28
pyton, a pri kazdom jednom plnení formicky vymastiš?
Ja áno. Ja ich hneď vyumývam a do sucha papierovou utierkou vyutieram, takže potom opäť...Ale možno to funguje aj s tým jedným natretím...
Ešteže som nevedela o tej rade, inak neviem neviem...:p
pyton
15.12.05,13:31
Tu je môj recept na medvedie labky, robila som ich včera a SUPER!!
300 g hladkej múky, 250 g plamarin, 150 g práškového cukru, 150 g pomletých orechov, 2 lyžice kakaa, l vajce, l rozdrvený klinček, citrónová kôra, 1/2 kávovej lyžičke mletej škorice, vanilkový a práškový cukor na obaľovanie. Všetky prísady spolu zmiešame, vypracujeme cesto, ktoré odložíme na l hodinu na chladné miesto. Do formičiek, ktoré sme vysypali múkou, vtláčame cesto tak, aby zostala v strede priehlbinka. Pečieme 20 minút vo vyhriatej rúre. Teplé labky obalíme v cukre.
Ten recept je podobný môjmu, iba "zdvojený". To je teda asi na 2 plechy? Ten môj je akurát na jeden.
tamara
15.12.05,13:32
baby, ako tak rozmyslam, v tom mojom recepte nie je vajce..moze to byt preto?????
pyton
15.12.05,13:38
baby, ako tak rozmyslam, v tom mojom recepte nie je vajce..moze to byt preto?????
Ja myslím, že nie, vajce to drží pokope. Keď ti to držalo pokope aj bez toho, tak ešte lepšie.
Simonab
16.12.05,10:16
Tak som tie vanilkové rožky vyskúšala ešte včera neodolala som. Spravila som z dvoch dávok do jednej som dala mandle do druhej lieskovce. A musím uznať obidvoje sú super. Tie s mandľami sú také jemnejšie. Lieskovcové sú zase výraznejšie a viac pripomínajú orechové. Budem ich musieť dakde schovať aby vydržali do vianoc. Tonkat s kešu orechami som neskúšala aj keď priznám sa lákalo ma to. Možno inokedy.
ondrejvla
16.12.05,16:43
Pridám recept pre diabetikov -

Mandľové placky DIA

1 dl mlieka, 2 PL dia sladidla na pečenie, ( najlepšie je práškové,názov má CLARA sladidlo na pečenie, nie tekuté, nenahrádzať tabletami!) 4 dag Hera, 12 dag nakrájané sušené ovocie, v ktorom nie je cukor,(ja som dala sušené marhule, hrozienka, kiwi a jahody), 8 dag olúpaných a na hrubo nasekaných mandlí, 8 dag nasekaných orechov, 3 PL mletých orechov, 5 dag hladkej múky.
Mlieko, sladidlo a tuk dáme variť, do vriaceho pridáme zmes ovocia, orechov a varíme asi 1 minútu. Odstavíme a na pripravený vymastený a múkou vysypaný plech robíme lyžicou malé placky, nie príliš tenké, mokrou rukou roztiahneme, dávame ďalej od seba. Pečieme na ružovo. Čiastočne vychladíme, nožom podoberieme, necháme úplne vychladnúť.
Medzitým si pripravíme polevu - 10 dag Dia čokoláda, 6 dag masla rozpustiť nad parou, potom pierkom namáčaným v poleve potierame placky na tej strane, na ktorej sa piekli. Nechať stuhnúť, odložiť do dózy ( tak aby to nik nenašiel, lebo sú vynikajúce!)
Moja rodinná rada sa rozhodla, že tie ich sladké s cukrom, nie sú také vynikajúce ako tieto DIA. Môj vnúčik je z nich unesený a dostala som dobrý biely bod!
sklenkova
16.12.05,18:41
vidím,že všetky pečiete ale neviete niekto recept na žľtkové venčeky- neviem ho nájsť.
matafe
17.12.05,12:13
Včera som piekla Tvoje medovníčky a sú fakt božské. Neviem, že či nebudem piecť druhú dávku. Lebo z tej prvej ostalo len trošku. Posielam Ti za chutné medovníčky bodík.
Som rada, že sa medovníčky vydarili. Ja som už tiež upiekla z jednej dávky a chystám sa na ďalšiu. Pripájam ešte jeden jednoduchý recept na drobné pečivo.

Vínové koláčiky

Čo potrebujeme?
25 dkg hladkej múky
6 PL vína
1 palmarín
štipka soli
práškový cukor na obalenie

Ako na to ?
Zo všetkých surovín vypracujeme cesto, ktoré necháme zo 2-3 hodinky odležať v chladničke. Cesto vyváľkame na 1 cm a vykrajujeme rôzne malé tvary. Ukladáme na plech, nie velmi blízko seba, lebo pri pečení narastú a pečieme vo vyhriatej rúre. Po upečení ich ešte teplé obaľujeme v práškovom cukre.

A potom už len dobrú chuť.
Tana74
17.12.05,16:10
Ja mám už vytlačených toľko vianočných receptov, že sa v tom prestávam orientovať a nemám zatiaľ šajnu, čo z toho upečiem... :) :) :)
sway
17.12.05,16:25
pyton, a pri kazdom jednom plnení formicky vymastiš?

netreba!! - ak máš ešte cesto hneď po vyklopení upečeného koláčika dávaj do formičky ďalšie, už sa nebudú lepiť - mám odskúšané, robím ich tonu...:D
Bambit
17.12.05,19:32
vidím,že všetky pečiete ale neviete niekto recept na žľtkové venčeky- neviem ho nájsť.

Ja robievam tieto žltkové venčeky :

Cesto : 0,25 l vody, 7 dag hery, 18 dag polohrubej múky, 4 vajcia a štipka soli.


Vodu, heru a soľ dáme zovrieť, potom nasypeme tenkým pramienkom múku a za stáleho miešania na miernom ohni varíme a miešame, kým sa cesto nelepí na dno nádoby / najmenej 4 minúty/. Odstavíme z ohňa a mixérom dobre vymiešame na hladké cesto do ktorého postupne vmiešavame po jednom celé vajcia. Keď je cesto dobre vymiešané dáme ho do zdobiaceho vrecka a vytláčame na vymastený plech . / na plech si vopred vyznačím formičkou kolieska, aby venčeky boli rovnaké / . Pečiem ich v elekt. rúre pri 220"C - 15 minút. /Rúra sa nesmie min. 10 minút otvoriť, aby cesto nekleslo /. Vlažné ich potom rozkrojím na polovicu a nechám ich vychladnúť. Na spodnú časť nastriekam plnku, prikryjem vrchnou časťou a posypem práš.cukrom, alebo polejem polevou.

Plnka : 1 l mlieka , 2 zlaté klasy, 1 vanil.cukor - uvariť puding.
20 dag práš.cukru a 20 dag masla vymiešame dopenista a postupne do neho vmiešame vychladnutý puding. / môžme pridať aj trošku rumu /

Príprava polevy : 20 dag práš.cukru , 1 lyžica vriacej vody, 2 lyžice rumu, 1 lyžička oleja. Všetko spolu vymiešame na hustú a lesklú hmotu.
janasv
18.12.05,12:27
:pCokoladovo-orechove rezy.:p

Cesto: 25 dkg margarinu
25 dkg pras. cukru /moze aj menej/
5 zltiek - toto vsetko dlho miesat potom pridat:
2 PL kakaa
14 dkg posekanych /pomletych/ orechov
1 KL skorice
trochu rumu /nemusi byt/
1 vanilkovy cukor
10 dkg hrubej muky a nakoniec pridame tuhy sneh z 5 bielkov

Vsetko postupne zmiesat, naliat na nymasteny a mukou vysypany plech. Dame piect do vyhriatej rury /cca 170°C/. Upeceny kolac potieme dobrym dzemom /napr. marhulovym - osviezujucim/ a polejeme cokoladovou polevou a zdobime /nemusi byt/ 1/2 alebo 1/4 vlasskym orechom - alebo postruhanym. Krajame na kocky. Moze sa podavat aj so slahackou.
JajaFabša
19.12.05,15:24
Pridám aj ja recept, ktorý robím každé Vianoce:
Mandľovo-orechové sucháre
14 dkg hladkej múky, 14 dkg prášk.cukru, 10 dkg orechov - celých, 4 bielky. Do vyšlahaných bielkov pomaly vmiešať cukor, potom múku a nakoniec primiešať oechy. Túto masu pečiem vo forme srnčí chrbát, vymastenú a vysypanú múkou. Upiecť v trúbe pri cca 180 °C, čas neviem, lebo to sledujem, či to chytá farbu a skúšam špajchľou, či sa lepí. Upečený chrbát vyklopím na dosku vysypanú práškovým cukrom, nechám odstáť do druhého dňa. Potom nakrájam na tenké plátky cca 1 až 1,5 mm hrubé (chvíľami je to umenie, ale tie sú najlepšie). Tieto plátky potom na plechu vyloženom pečiacim papierom "vysuším" pri teplote cca 100 až 150 °C. Na ne treba dať pozor, lebo keď je trúba rozohriata, tak sa plátky sušia pomerne rýchlo a mohli by prihorieť. Sú výborné a ja robievam trojitú dávku, jednu s vlašákmi, druhú s mandľami a tretiu s lieskovcami.
Tweety
20.12.05,08:27
Martina,
Chutné medovníčky

Ako na to ? Vajíčka, margarín a práškový cukor dobre vymiešame, potom pridáme med a korenie. Do preosiatej múky primiešame sódu bikarbónu, prášok do medovníkov, vlejeme vymiešanú tekutú zmes a rukou spracujeme cesto. Cesto zabalíme do mikroténovej fólie a na 12-24 hodín ho necháme odležať v chladničke. Asi 2 hodiny pred pečením ho z chladničky vyberieme. Cesto premiesime a na pomúčenej doske vyvaľkáme na hrúbku cca 3-4mm a vykrajujeme rôzne tvary. Ukladáme na vymastený plech, potrieme vajíčkom a pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote cca 225 stupňov.
Poznámočky:
Po vytiahnutí z rúry medovníčky pre lepší lesk ešte horúce opäť potriem vajíčkom.
Poslednú dobu sa mi nedarí kúpiť prášok do medovníkov, preto ho nahrádzam práškom do pečiva., neodporúčam ako náhradu použiť prášok do perníkov, lebo potom z toho vznikajú perníčky a nie medovníčky.
Tieto medovníčky majú krátku trvácnosť, vždy musím niečo schovať, aby ostalo aj na Vianoce. A piesť medovníčky potajomky, aby o nich nik nevedel sa doma nedá, lebo vtedy vonia celý byt ;)
V zdobení medovníčkov sa medze nakladú ;) , no a tu by som chcela porosiť, či máte nejaký zaručený recept na dobrú zmes(bielko, cukor), ktorou sa zdobie medovníčky. Mne sa skoro dobrá podarila iba raz, aj to už neviem ako.[/quote]

Chcem sa opýtať, ako dlho ich pečieš? Ja som si včera urobila cestíčko a dnes sa ich chystám piecť. ;)
matafe
20.12.05,14:58
Chcem sa opýtať, ako dlho ich pečieš? Ja som si včera urobila cestíčko a dnes sa ich chystám piecť. ;)

Neviem povedať presne, musia chytiť peknú zlatistú farbu ... zhruba 10 minút, ale zvyknem vyskúšať na medovníčku, či už je upečený. Verím, že sa ti podaria.
Tweety
20.12.05,15:38
Neviem povedať presne, musia chytiť peknú zlatistú farbu ... zhruba 10 minút, ale zvyknem vyskúšať na medovníčku, či už je upečený. Verím, že sa ti podaria.
Ďakujem, že si sa ozvala, už som cestíčko vybrala z chladu a tak o hodinku sa pustím do pečenia. Drž palce aby sa vydarili, lebo ináč bude bitka:p . Ešte prosím napíš, či rúra má byť veľmi horúca pred pečením.
DanielaSL
20.12.05,20:49
Nepoznám recept matafe , ale Majka ja moje pečiem pri 200°C.
matafe
20.12.05,22:29
Ďakujem, že si sa ozvala, už som cestíčko vybrala z chladu a tak o hodinku sa pustím do pečenia. Drž palce aby sa vydarili, lebo ináč bude bitka:p . Ešte prosím napíš, či rúra má byť veľmi horúca pred pečením.
Rúru vyhrejem na cca 225 stupňov a pri tejto teplote aj pečiem. Dúfam, že aj bez tejto informacie to dobre dopadlo a bitka nebude :mee:.
Ináč, ako na potvoru dnes som taká rozbehaná, že ani k počítaču som sa pomaly nedostala.
Tweety
21.12.05,07:52
Rúru vyhrejem na cca 225 stupňov a pri tejto teplote aj pečiem. Dúfam, že aj bez tejto informacie to dobre dopadlo a bitka nebude :mee:.
Ináč, ako na potvoru dnes som taká rozbehaná, že ani k počítaču som sa pomaly nedostala.
Ahoj Martina,
zreferujem, že medovníčky sa vydarili, sú skutočne super. Vďaka za recept ak ich pochvália aj na Vianoce domáci( zatiaľ som koštovala len ja), tak recept odložím aj do budúcna ako super. Už som viackrát piekla podľa rôznych receptov, ale niekedy ostali tvrdé aj po Silvestri. Prajem Ti veľa štastia, zdravia a pohody počas sviatočných dní.:o ;)
Marína
21.12.05,13:40
Včera som piekla vanilkové rožky. Už som doteraz vyskúšala mnoho rôznych receptov na ne, ale tie, ktoré doporučila pyton, sú z nich sú najlepšie.

viď link:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=154984&postcount=21 (http://www.porada.sk/showpost.php?p=154984&postcount=21)
zuzana
21.12.05,14:02
Skúste tento recept je super.
Srdiečka-treba vykrajovátko srdiečko a srdiečko so srdiečkom vnútry

42dkg polohrubej múky, 5 jahodových pudingov, 1/3prášku do pečiva, 20dkg práškového cukru, 1 palmarin, 2 vajcia.

Zmiesime, necháme trochu odležať(asi 1 hodinu) a vykrajujeme-spodky a vrchy, pečieme nie dlho aby to nestvrdlo 170-200stupňov a zlepíme lekvárom.Pekne to vyzerá a je to dobré.
Zita4
21.12.05,16:30
Ja pridám naše obľúbené nepečené guličky - sú naozaj veľmi jednoduché a deti sa môžu tiež realizovať pri ich tvorbe.
Porebujeme 2 krabice BB pudingu, 25 dkg prášk. cukru, 25 dkg masla a rum. Toto všetko zmiesime rukou na masu, z ktorej sa vyformujú guľky a tie hneď obalíme v strúhanom kokose. Uložíme do košíčkov a papáme.
sway
21.12.05,17:54
Skúste tento recept je super.
Srdiečka-treba vykrajovátko srdiečko a srdiečko so srdiečkom vnútry

42dkg polohrubej múky, 5 jahodových pudingov, 1/3prášku do pečiva, 20dkg práškového cukru, 1 palmarin, 2 vajcia.

Zmiesime, necháme trochu odležať(asi 1 hodinu) a vykrajujeme-spodky a vrchy, pečieme nie dlho aby to nestvrdlo 170-200stupňov a zlepíme lekvárom.Pekne to vyzerá a je to dobré.

Vyskúšala som, ale dala som puding-Kakaový , koláčiky sú krásne:p , sú menej sladké, ale je to fajn, lebo mám moc sladký malinový lekvárik.
Malá rada:Pri robení treba cesto vaľkať opatrne do hldka - je trocha iné ako len z múky, asi tým pudingom.
Sú dobré! - Ďakujééém :D
Zuzka
21.12.05,19:30
Švédske vianočné "pepparkakor"
Suroviny: 300 g masla, 5 dl cukru, 1 dl zriedeného medu, 1 lyžica zázvoru, 2 lyžice škorice, 1 lyžica mletých klinčekov, 1 lyžička mletého kardamomu, 1 lyžica prášku do pečiva, 2 dl vody, 1,5 l hladkej múky.

Postup prípravy: Zmiešame maslo, cukor a prísady. Prášok do pečiva rozpustíme v studenej vode a pridáme od cesta, potom po troche pridávame múku a dobre cesto vymiesime. Necháme ho odležať do nasledujúceho dňa prikryté alebo zabalené vo fólii. Potom cesto rozvaľkáme na hrúbku asi 2 mm. Vykrajujeme rôzne tvary, ktoré kladieme na plech vyložený papierom na pečenie. Pepparkakor pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote 200 stupňov C, max. 5 minút, kým nestmavnú.
atramka
21.12.05,19:39
ahojte poraďáci, nemá niekto recept na rezy JAMAJKA ?
Ak áno, prosím hodťe ho sem, pochutíme si .... :)
Zuzka
21.12.05,19:40
Florentínske tortičky s vanilkovou plnkou
Suroviny: 300 g hladkej múky, 200 g masla alebo rastlinného tuku, 100 g práškového cukru, 1/2 blíčka vanilkového cukru, štipka soli, 1/2 lyžičky kypriaceho prášku, 1 lyžica kakaa.

Postup: Všetky suroviny zmiesime a necháme v chlade stuhnúť. Potom cesto rozvaľkáme, povykrajujeme kolieska a upečieme. Vychladnuté vždy po dve spojíme vanilkovou plnkou a polejeme čokoládou alebo inou polevou.

Plnka:
Suroviny: 1 1/2 dl mlieka, 1 žĺtok, 2 lyžičky hladkej múky, 1/2 balíčka vanilkového cukru, 120 g masla, 80 g práškového cukru, 50 g orechov alebo lieskových orieškov.
Postup: V mlieku rozšľaháme žĺtok, múku, vanilkový cukor a vo vodnom kúpeli za stáleho miešania uvaríme hustý krém, ktorý necháme vychladnúť. Maslo dobre vymiešame, pridáme preosiaty cukor a po troche vychladnutý krém. Do hotového zamiešame zomleté orechy alebo v rúre opražené a zomleté oriešky. Tortičky môžeme plniť aj krémom bez orechov alebo orieškov. Do krému sa môže pridať aj trošku rumu pre chuť.
atramka
21.12.05,19:50
..... toto je veľmi super, aj ja to robievam každý rok, no s čokoládovou polevou som to ešte nerobila, je to dobrý nápad, tento rok to vyskúšam.
Laura1
21.12.05,22:14
Ja len toľko k vanilkovým rohlíkom, že ak sa nechcem s tým veľmi dlho hrajkať, vyvaľkám cesto cca na 3-4 mm a vykrajujem polmesiačiky, ide to oveľa rýchlejšie.
Laura
Laura1
22.12.05,21:24
Vždy sa mi medvedie labky lepili na formičky, po upečení nešli a nešli von. Skúšala som vyhriať formičky, nič...vymastila - nič...vymastila a vysypala múkou - nič, teraz som dostala radu, že iba suché formičky vysypať múkou. A..no perfektné!!! Doporučujem všetkým. Šli ľahúčko von.
Ja som mala ten istý problém, preto som roky nepiekla labky. Teraz som ich upiekla, vysypala som formičky múkou. Jedna radosť!!
Laura
dari1
18.12.06,12:43
Švédske vianočné "pepparkakor"
Suroviny: 300 g masla, 5 dl cukru, 1 dl zriedeného medu, 1 lyžica zázvoru, 2 lyžice škorice, 1 lyžica mletých klinčekov, 1 lyžička mletého kardamomu, 1 lyžica prášku do pečiva, 2 dl vody, 1,5 l hladkej múky.

Postup prípravy: Zmiešame maslo, cukor a prísady. Prášok do pečiva rozpustíme v studenej vode a pridáme od cesta, potom po troche pridávame múku a dobre cesto vymiesime. Necháme ho odležať do nasledujúceho dňa prikryté alebo zabalené vo fólii. Potom cesto rozvaľkáme na hrúbku asi 2 mm. Vykrajujeme rôzne tvary, ktoré kladieme na plech vyložený papierom na pečenie. Pepparkakor pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote 200 stupňov C, max. 5 minút, kým nestmavnú.

Zuzka, prosim, je to 1,5 litra hladkej muky? zriedeny med - to je iba rozpusteny med, alebo aj niecim zriedeny? cim sa da nahradit kardamon? momentalne ho asi nikde nezozeniem a doma ho nemam, ale zboznujem zazvorove kolace, a toto moze byt nahrada.
Kolko ks toho vyjde, vyzera, ze velmi vela???
diky
dari1
18.12.06,12:45
[quote=Simonab]Aj ja prispejem dobrými koláčikmi aj keď ich nerobievam len na Vianoce.
Pagáčiky z ovsených vločiek
1 balík ovs. vločiek ( ja dávam pčeničné alebo ražné sú chuťovo lepšie )
1 Hera (rozpustená a vychladnutá )
2 vajcia
10 dg cukru ( ja dávam 2 lyžice medu )
2 lyžice hl. múky
Hrsť orechov najlepšie lieskových ( môžete dať posekané alebo aj celé )
hrsť kokosu
hrsť hrozienok
ja pridávam ešte trochu nasekanej čokolády, sezam prípadne ľanové semiačka, slnečnicové podľa zásob v komore.
Všetko spolu zmiešame a necháme v chlade postáť aby stuhlo.
Pečieme na vymastenom ( alebo nie už neviem ) plechu asi pri 180 stupňoch.

Simona, prosim ta, pagaciky su chutovo velmi vyborne, iba sa mi rozpadávajú, nedali sa mi prenasat na plech, co som urobila zle?
Magduš
18.12.06,13:33
Teším sa s Vami na pokojné sviatky a prikladám zopár receptíkov
marči
18.12.06,15:38
Teším sa s Vami na pokojné sviatky a prikladám zopár receptíkov

Uau ! Ďakujeme za receptíky ! Je ich toľko, že si to nestihnem do Vianoc ani len naštudovať, nieto ešte niečo vyskúšať ! :D
sybila3
25.12.07,17:54
Ahojte, prajem príjemné sviatky. Ja som sa tak nanervačila nad medvedími labkami, každý rok skúšam iný recept, ten minuločný som nevedela nájsť tak som skúsila od kamošky, no horor, z nožíkom som ich musela vyškrabávať von, ale čo je toho plná misa aspon ich dávam po troche psíkom namiesto piškot. píšete, že vysypať suché formičky múkou ale akou, ale tá múka tam nebude držať........
Meggi 1
25.12.07,18:01
No ja formičky vždy trochu natriem tukom a tak vysypem múkou, koláčiky potom pekne "vylezú" :D
Zuzka
25.12.07,18:14
Tu je recept na "medvedie labky". Formičky netreba vôbec potierať masťou a vysypať múkou. Formičky musia byť dokonale čisté. Robím ich roky a ten recept mám od mojej mami. Nikdy sa nám neprilepili. Teplé ich vyberám z formičiek. Stačí formičku hranou klepnúť o dosku a vypadne sama. Hneď ich obaľujem v práškovom cukru ochuteného vanilkovým cukrom.

Medvedie labky:
1/2 kg hl. múky, 1/4 kg prášk. cukru, 1/4 kg masla alebo rastlinného tuku, 1/4 kg mletých orechov, môžeme pridať aj trochu kakaa.
Cesto dobre vyprecujeme (zostane sypká hmota) a vtláčame do formičiek. Doporučujem ponechať priehlbinku, nie do rovna ich naplniť. Cesto sa zdvihne. Dáme do vyhriatej rúry asi na 180 st. C a upečieme.
Meggi 1
25.12.07,18:30
Zuzka - tie formičky ako myslíš že musia byť dokonale čisté? Suché, ani neopláchnuté vodou?
Ja som ich dosiaľ vždy vysypala múkou, ale najbližšie skúsim podľa tvojho návodu :)
kukučka
25.12.07,20:45
časť tuku nahraď bravčovou masťou a cesto nechaj 2 hod. odpočinúť
sway
26.12.07,09:43
No ja formičky vždy trochu natriem tukom a tak vysypem múkou, koláčiky potom pekne "vylezú" :D

presne takto to robím aj ja, ešte vrelé ich obuchnem o dosku a šup sú vonku...;)

cesto robím 1 deň dopredu - v chladničke odpočíva a do formičky dávam silno natlačeného len trošku cesta milimeter pod okraj formičky.
Meggi 1
01.01.08,02:47
Ako som sľúbila, vyskúšala som medvedie labky podľa nového odporučenia: viď príspevky č. 71 - 73. Časť tuku som nahradila bravčovou masťou a dávala som to po jednodňovom odstátí do úplne suchých formičiek - nevymastených a nevysypaných múkou. (Ja som dosiaľ vždy formičky potrela tukom a vysypala múkou.)
Babuľky - vďaka za radu, je to omnoho jednoduchšie, keď nemusíte vytrieť každú formičku tukom a vysypať múkou - už budem robiť medvedie labky len takto. Vyliezli naozaj veľmi ľahko aj zo suchých formičiek :)
petovsan
29.01.08,21:14
Prikladám recept na "Orechové trubičky". Piekla som ich tento rok (teda vlastne už minulý) po prvýkrát a boli výýýýýýýýborné, zmizli behom 2-3 dní všetky.

Ingrediencie:
350 g hl. múky, 150 g ml. cukru, 200 g tuku, 1 vajce, 1 žĺtok, 70 g ml. orechov, 1 lyžica kakaa.

Z prísad vypracujeme cesto, uložíme do chladničky, na druhý deň rozvaľkáme, nakrájame na pásy o šírke a dĺžke kovových rúrok, na ktoré natočíme cesto a upečieme.
Do polovice každej trubičky plníme orieškovým krémom: 200 g masla, 200 g prášk. cukru, 1 lyžicu rumu a 3-5 dkg mletých liesk. orieškov. Druhú prázdnu polovičku namočíme do čokol. polevy.
velvet
04.11.08,03:27
Ja pridám naše obľúbené nepečené guličky - sú naozaj veľmi jednoduché a deti sa môžu tiež realizovať pri ich tvorbe.
Porebujeme 2 krabice BB pudingu, 25 dkg prášk. cukru, 25 dkg masla a rum. Toto všetko zmiesime rukou na masu, z ktorej sa vyformujú guľky a tie hneď obalíme v strúhanom kokose. Uložíme do košíčkov a papáme.

Ja robím bez rumu - cesto vytvarujem do dlhého šúľka o priemere 2-2,5 cm, a obalím v kryštáľovom cukre. Dám do chladu, a pred podávaním nakrájam na kolieska - hrúbka 0,5 cm. Zvyčajne nestíham krájať :D
P.S. - používa sa kvalitné maslo, a nie nejaké náhrady.
nela88
04.11.08,20:40
Medovníkové roládky a vydržia až do aleluja, alebo dokiaľ ich nezjete
1 kg hl. múky 250g medu, 3 kávové lyž. sódy b., 1kávová l. mletej škorice, 1 balíček perníkový prášok, 250g ml. orechov, 250g práš. cukru, 5 vajec, 6 polievkových lyž. roztopeného masla. Vypracovať cesto a nechať stáť 24 hodín.
Rozdeliť na 10 až 12 kusov. Každý diel rozválkať na obdĺžnik , potieť lekvárom a zasypať orechami,(hrozienkami,príp. kokosom), zvinúť na roládu, vrch potrieť vajíčkom a pomaly piecť. Ešte horúce zvinúť do alobalu. Vydrží fakt dlho. Stojí za vyskúšanie. Moja dcéra si vzala roládu na lyžovačku, tam ju dala na radiátor a prevoňala celú izbu. Len potom sa jej veľa z nej neušlo.
velvet
05.11.08,14:10
Medovníkové roládky a vydržia až do aleluja, alebo dokiaľ ich nezjete
1 kg hl. múky 250g medu, 3 kávové lyž. sódy b., 1kávová l. mletej škorice, 1 balíček perníkový prášok, 250g ml. orechov, 250g práš. cukru, 5 vajec, 6 polievkových lyž. roztopeného masla. Vypracovať cesto a nechať stáť 24 hodín.
Rozdeliť na 10 až 12 kusov. Každý diel rozválkať na obdĺžnik , potieť lekvárom a zasypať orechami,(hrozienkami,príp. kokosom), zvinúť na roládu, vrch potrieť vajíčkom a pomaly piecť. Ešte horúce zvinúť do alobalu. Vydrží fakt dlho. Stojí za vyskúšanie. Moja dcéra si vzala roládu na lyžovačku, tam ju dala na radiátor a prevoňala celú izbu. Len potom sa jej veľa z nej neušlo.

Prečo ešte horúce do alobalu? A dokedy to tam treba nechať? :rolleyes:
nela88
05.11.08,16:40
V alobale to treba nechať stále, dokiaľ to nezjete. to vydrží aj 2 mesiace. A preto, lebo v alobale to zmäkne. Vybaliť treba až pred zjedením.
nela88
05.11.08,16:42
Ešte som zabudla. Moje slečny si to brávali na desiatu. Jeden rozkrojili na polovicu a desiata bola hotová.
velvet
05.11.08,18:14
V alobale to treba nechať stále, dokiaľ to nezjete. to vydrží aj 2 mesiace. A preto, lebo v alobale to zmäkne. Vybaliť treba až pred zjedením.

Ďakujem :)
osky
09.11.09,11:58
vidim, ze tu sa to len tak hemži sikovnými cukrarkami, tak poprosim o radu, moja rodina velmi lubi medvedie labky, tak som si prevcerom urobila cesto a vcera som sa pustila do pecenia...a ake bolo moje prekvapenie, ked tie labky nie a nie z tych misticiek ist von, no co vam budem hovorit, trieskali sme cela rodina a zo 70 upecených zostalo tak zo 15 pouzitelnych...misky som nemastila, iba vysypala mukou,ako mi bolo poradene.....budem za kazdu radu vdacna...

misticky na dlabky musia byt ciste!!!!!!!
nemastit,nemucit!!!
ale vyklapat este ked su horuce-treba si to chytit do utierky alebo niecoho aby nepalili prsty.trochu silnejsie buchnut-aj 2-3 razy ale zarucene vypadnu.
a este lepsie vypadavaju aj vtedy,ked formicky nie su preplnene-take plne sa nevyklepavaju lahko.
studene sa uz vyklapaju tazko,niekedy sa ani nevyklopia.
osky
09.11.09,12:05
Ja áno. Ja ich hneď vyumývam a do sucha papierovou utierkou vyutieram, takže potom opäť...Ale možno to funguje aj s tým jedným natretím...
Ešteže som nevedela o tej rade, inak neviem neviem...:p
tak to mas teda pracny recept!!!!medzi pecenim umyvat,je to drina,nie radost.:D
ja po prvom pouziti formicky len poutieram suchou utierkou do cista a sucha a plnim znova-bez mastenia,bez vysypania.
myslim,ze netreba zvlastny recept.skusila som uz vsetky mozne z internetu aj tie moje a rodinne,poskusane.pri vsetkych to fungovalo.:)
osky
09.11.09,12:09
baby, ako tak rozmyslam, v tom mojom recepte nie je vajce..moze to byt preto?????

tym to nie je.vo vsetkych receptoch na dlabky nie je vajce,len v niektorych.
asedma
05.04.12,19:20
...a mám zase ten istý problém! Vysypala som formičky na labky múkou a nemohla som ich vyklopiť!:mee::mee::mee:
Sľúbila som vnúčikovi medvedie labky a asi z toho nič nebude.
..no tak budu gulky, alebo puncove..co uz :) a preco si ich nenamastila ?
babi2
05.04.12,19:21
...a mám zase ten istý problém! Vysypala som formičky na labky múkou a nemohla som ich vyklopiť!:mee::mee::mee:
Sľúbila som vnúčikovi medvedie labky a asi z toho nič nebude.ja robím labky podľa receptu po mojej mame:
28 dkg hladkej múky
12 dkg masla
10 dkg pomletých orechov
10 dkg cukru
trochu tlčených klinčekov a škorice
1 vajce
trochu rumu (nemusí byť) ja dávam
kakao (tiež nemusí byť) tiež dávam
vypracovať cesto a plniť formičky, ani ich nevysýpam múkou, ani nemastím a dajú sa krásne vyklopiť, po vyklopení obaľujem v práškovom cukre zmiešanom s vanilkovým, podľa mňa je dôležité, aby boli dobre prepečené, cesto nesmie zostať mokré.
asedma
05.04.12,19:26
pre istotu som vzdy trochu namocenou servitkou v oleji pretrela kazdu formicku
Laura1
05.04.12,19:42
Ďakujem za recept, ale už som upiekla 2 várky, prvý krát som formičky poumývala aj so saponátom, druhý krát len horúcou vodou, vysypala som formičky múkou a mám iba vyškrabkanú hmotu. Teraz hľadám, aké guličky z nich spraviť - škoda surovín... Možno zajtra spravím labky podľa Tvojho receptu, ale priznám sa, že sa bojím:(.
Laura1
05.04.12,19:46
pre istotu mi ešte napíš, pri akej teplote a ako dlho ich pečieš.
wagner
05.04.12,19:50
Ďakujem za recept, ale už som upiekla 2 várky, prvý krát som formičky poumývala aj so saponátom, druhý krát len horúcou vodou, vysypala som formičky múkou a mám iba vyškrabkanú hmotu. Teraz hľadám, aké guličky z nich spraviť - škoda surovín... Možno zajtra spravím labky podľa Tvojho receptu, ale priznám sa, že sa bojím:(.

Prečo si formičky najprv nevymastila a až potom si mala vysypať múkou. Vieš, iba sa Ti čudujem, že sa Ti to stalo na vianoce a nepoučila si sa. Zase sa Ti to stalo .Buď zmeň recept, alebo tie formičky vymasti a potom vysyp múkou - možno budeš mať po probléme a nemusíš lamentovať.
Laura1
05.04.12,19:57
Je to trochu inak. Labky som dávnejšie nepiekla - až raz mi tu na porade niekto radil, že mám vysypať formičky len múkou a vtedy sa mi dali krásne vyklopiť. Potom zo 3 roky som ich nerobila a teraz som si spomenula na tú radu... a nevyšlo mi to.
babi2
06.04.12,04:53
Ja ich pečiem 8-12 min., záleží od veľkosti formičiek a ako hrubo sú naplenené, na 180 - 190 °C, keď sa Ti bude zdať, že už sú upečené, tak jednu vyber a skús vyklopiť, ťuknúť o tanier s cukrom, ak nepôjde tak nechaj ešte minútu-dve piecť. Neviem ako by som ešte poradila, ja naozaj nikdy formičky nemažem ani múkou nevysypávam a idú ľahko vyklopiť. Cesto treba vymiesiť ručne, nie robotom.
Laura1
06.04.12,08:02
Babi, ďakujem, dnes som ich spravila, žabky a zajačiky samé skákali z formičiek.:D