brumteles
13.12.10,14:14
Zdravím poraďáci.
Neviete kde sa dá na slovensku kúpiť filtračná textília triedy G4 (do rekuperačnej jednotky)? Najlepšie keby to predávali v balíku na metre - aby som si to mohol sám nastrihať.
Ďakujem.
buchač
13.12.10,18:53
Zdravím poraďáci.
Neviete kde sa dá na slovensku kúpiť filtračná textília triedy G4 (do rekuperačnej jednotky)? Najlepšie keby to predávali v balíku na metre - aby som si to mohol sám nastrihať.
Ďakujem.

Naozaj nevieš ????:confused:

V "Gogoľove" ju dostať ...v pohode majú ako Ty chceš ...;)
brumteles
13.12.10,23:54
Naozaj nevieš ????:confused:

V "Gogoľove" ju dostať ...v pohode majú ako Ty chceš ...;)
Nuz, google poznam aj ja :), lenze... na slovensku ti google vrati nula cela nula nic. V cechach su samozrejme dodavatelia ale ked som zadal dopyt na objednavku (napr. edispol), tak sa ani neunuvali odpovedat. Zrejme robia iba vacsie objednavky alebo na slovensko nedodavaju.
Takze preto sa pytam na porade - ci ma niekto skusenost kde sa da realne kupit (mnozstvo pre maloodbertela). Je na tom nieco zle?
buchač
14.12.10,11:06
Nuz, google poznam aj ja :), lenze... na slovensku ti google vrati nula cela nula nic.
LENŽE ...ak niečo chcem , chceš ....tak aj čas a aj záujem musí byť ...
V cechach su samozrejme dodavatelia ale ked som zadal dopyt na objednavku (napr. edispol), tak sa ani neunuvali odpovedat. Zrejme robia iba vacsie objednavky alebo na slovensko nedodavaju.
Si si istý ????
Takze preto sa pytam na porade - ci ma niekto skusenost kde sa da realne kupit (mnozstvo pre maloodbertela). Je na tom nieco zle?

http://www.rempounivers.sk/templates/rempo/images/index_r2_c1.jpg

Dve minúty mi to trvalo ....aj s overovacím telefonátom ....:mad::mad::mad:

Je možné nakupovanie všetkého sortimentu aj SÚKROMNÝM osobám ...;)
http://www.rempounivers.sk/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=1&Itemid=4
brumteles
14.12.10,12:37
Dve minúty mi to trvalo ....aj s overovacím telefonátom ....:mad::mad::mad:

Ups, sypem si popol na hlavu, chyba bola na mojej strane prijimaca - zle nastavenie/pouzitie googla.
mimotemy
Nevsimol som si odkedy, ale ked hladam cez google.com (jazyk nastavenia je anglictina), ak zadam vyraz bez diakritiky tak stranky kde je to s diakritikou mi vobec nenajde. Predtym to robil tak ze tie stranky bez diakritiky boli len uprednostnene (lebo je to presna zhoda) ale zobrazil vsetky.
Tak dik za pomoc, aspon som sa poucil.
buchač
14.12.10,12:42
...nothing happens...;)