Generalissimus
14.12.10,07:40
Dobrý deň,

Moja stavba je momentálne v stave upraveného terénu pripraveného na jar na výkop a zaliatie základov, bude aj pivnica.

Máme doma zopár stoviek m2 geotextílie, alebo presnejsie netkanej textíliie, polypropylén 50gm2.

Chcel by som ju využiť čo najviac keďže ju nemám kde inde využiť tak v prípade, že poznáte nejaké varianty použitia tohto materiálu pri stavbe budem vďačný ak mi poradíte.

Ďakujem veľmi pekne.
pivko
14.12.10,06:43
Ja som použil medzi základové pásy, oddelil som pri hutnení vrstvu zeminy a kameňa. / nieje to vraj nutné,ale mal som ju zadarmo /
Nandrolon
14.12.10,06:45
ak je to to na čo myslím, tak kolega tým poťahuje RC vetrone, by sa mi zišlo :-))

síce asi to nebude ono...
220870
14.12.10,06:57
Oddelujú sa tým rôznorodé materiály,najmä štrk z hlinou.Vhodná je najmä pod chodníky zo zámkovej dlažby ,nemusíte potom dávať takú hrubú vrstvu štrku v skladbe podložia.Môžete ju použiť ako kročajovú izoláciu pod plávajúce podlahy ,gumolíny .
mlaco
17.12.10,19:42
Geotextiliu pouzijes na plosnu ochranu hydroizolacie. Neviem aky typ HI pouzijes, ale myslim ze zhora sa kazdy typ prikryva (styk tepelnej izolacie pod poterom a HI).

Dalej na vsakovacie jamy - oddelenie materialu na vsakovanie od zeminy.

Tiez mozes mat okolo domu strkove drenaze, ktore obalis geoskou.

Tiez drenaz zakladov.

No a zvysok predaj :-)
marleau
18.12.10,10:52
No a zvysok predaj

Alebo rozdaj,veď sú Vianoce...mimotemy