Liptáčik
14.12.10,09:23
Kamarát zvykol mať na Vianoce na stole vianočnú hubovú omáčku. Tohto roku by ju chcel mať tiež, ale ten, kto mal recept, tu už nie je. Nemáte podobný zvyk aj Vy? Ak áno, podelíte sa o recept? Vopred ďakujem.
BXLmiami
14.12.10,08:50
My zvykneme na Vianoce smotanovú hubovú polievku,ale recept na omáčku je tu:Podusiť na oleji cibuľku a huby,ked su mäkké tak smotanu,hustotu regulujeme zátrepkou a po odstavení na vrch na zjemenie trochu masla.Ochutiť soľou,niekto dáva aj korenie a sladkú papriku.
trisestri
14.12.10,08:55
maja
14.12.10,11:58
Svokra varí na Vianoce hubovú mačanku:
Sušené huby namočiť do vody asi na 1 hod., potom ich pokrájať na drobnejšie. Na oleji podusiť cibuľu, pridať huby, podliať vodou a trochu šťavy z kyslej kapusty. Osoliť, čierne korenie, bobkový list a strúčik cesnaku. Keď sú huby skoro rozvarené, tak zmiešame jednu kyslú a jednu sladkú smotanu, pridáme hladkú múku a zahustíme.
trisestri
14.12.10,12:53
Presne mačanka je to jedlo ktoré majú tradične na vianočnom stole na východe Slovenska,alebo aj inde,myslím že to patrí k tradičným rusinským jedlám.
maja
14.12.10,13:16
Liptáčik, prečo neužitočné ???:confused:
Ja som z pod Tatier a túto Vianočnú hubovú omáčku som nepoznala, kým som sa nevydala.
kozlíček
18.12.10,14:30
durisovad
18.12.10,16:07
Moj muz vari takuto hribovu omacku, ktora sa vola "kysle hriby" a pochadza zo Skacian pri Partizanskom. Chutila nielen slovenskym, ale aj zahranicnym hostom, ktorym sme ju ponukli:
Susene hriby sa vecer namocia do vody a rano sa na miernom ohni varia v tej istej vode v ktorej boli namocene. Na miernom ohni preto, aby sa lepsie vyluhovala aroma z hribov. Uz vtedy mozno pridat strucik pokrajaneho cesnaku. Doba varenia je asi 45 az 60 minut. Po uvareni sa urobi zasmazka : Na dvoch PL masla sa usmazi hladka muka spolu s na vacsie kusky nakrajanym cesnakom, - mozne je pouzit aj 5 struckov. Za staleho miesania sa to usmazi do bledulinko hneda. Po miernom vychladnuti pridame do toho kyslu smotanu - 4 kelimky a bud rucne alebo slahacom zasmazku premiesame a pridame k uvarenym hribom a nechame prejst varom za staleho miesania. Po skonceni varenia dochutime octom a posolime. Prajem dobru chut.
lenkam68
20.12.10,07:45
My zvykneme na Záhorí tiež variť hubovú omáčku. Tu je recept:
Sušené hríby (najlepšie čisto len dubáky) dáme variť (bez predošlého namáčania), osolím (každý podľa chuti). Žiadne iné korenie nedávam, aby vynikla chuť hríbov. Ide predsa o hríbovú omáčku.;) Varíme do zmäknutia hríbov. Medzitým si urobím zásmažku z hladkej múky a masla. Nechám vyhladnúť a do vychladnutej zásmažky (musí byť vychladnutá, aby sa smotana nezrazila) zamiešam pochúťkovú smotanu. Miešam metličkou, pokým nie je zásmaška úplne krémová. Môžeme pridať trošku vody, ale ozal len toľko, aby sa nám to pekne rozhabarkovalo. Keď sú hríby uvarené smotanovú zásmažku vylejeme do uvarených hríbov a ešte necháme chvíľu prevariť. Na uvarenú omáčku pokladiem plátky masla, aby sa neutvorila "šupa." Dochutím vegetou. Podávam so zemiakmi uvarenými v šupke.
alenka1
22.12.10,08:22
U nás sa varia "kyslé hríby" ako polievka /Partizánske/. Cez rok používam kyslú smotanu, na Vianoce šľahačkovú a moje deti ju volajú vianočné kyslé hríby.
Sušené hríby prepláchnem a namočím asi na hodinku. Potom ich
v tej istej vode uvarím, pridám bobkový list / na 4 litr. hrniec 3-4/.
Asi po pol hodine pridám pokrájané zemiaky, soľ a dovarím.
Pred koncom pridám zátrepku zo šľahačkovej smotany /2/ a hladkej múky /4-5 PL/. Nechám prevrieť a odstavím. Do taniera
si každý podľa chuti pridá pár kvapiek citrónovej šťavy.