leviky
14.12.10,17:23
Mam hotový projekt kde su aj všetky inštalácie.Potrebujem k vyjadreniu zakresliť plánovanu prípojku? Musí to kresliť len projektant? Potrebujem to k žiadosti na stavebne povolenie. Ďakujem Maroš
matusstefan
14.12.10,18:16
My sme kupovali katalogovy projekt, potom sme si dali spravit situacny plan (260EUR), kde mame zakreslene aj pripojky. S tymto situacnym planom, listom vlastnictva a katastralnou mapou sme navstivili spravcov sieti a ziadost sme nemuseli pisat (mali to uz vytlacene). Vsetky podklady nam dali oni, my sme podpisovali a bolo. Najviac sme vyplnovali na SPP, kde nam dali aj nejaku predfakturu na pripojku, ktoru nam aj zaviedli na pozemok.
Vsetko sme vybavovali sami (cakali sme sice dlhsie, ale nebolo to pre nas surne), najviac sme cakali na vyjadrenie od pozemkoveho uradu. Vsade boli s nami slusni a prijemni.
fetya
14.12.10,18:46
Musis mat zakreslene vsetky pripojky siete, oni k tomu sa vyjadria. Nemaju vsetci na to tlacivo, napises si jednoduchu ziadost o vjydrenie k projektovej dokumentacii pre stavebne povolenie, napises tam svoje meno, adresu, miesto stavby, parcelne cislo, prilozis situaciu, kat. mapu a oni sa k tomu vyjadria. Vodari nemaju tlacivo, plynari - maju nieco, ked ale nebudes mat pripojku, tak to pises sam, elektrikari maju, tam posli aj projekt elektroinstalacie, ziv. prostredie nemaj, pozemkovy ma, telekom ma, upc ma, orange nema. Pripojky musi kreslit projektant, ved tomu musia mat aj technicku spravu.