12spidy
22.12.10,09:39
Mám va Vás odborníkov otázku. Pri mojej nepozornosti a nešikovnosti som odlúpil roh z umývadla (ideal standatd cube). Neviete mi poradiť ako by sa dal ten odlúpený roh opraviť resp. zakamuflovať aby to nejako nekričalo.
mmaarreekk
22.12.10,09:20
vymeniť, pekne to zalepiť alebo odlúpiť aj z druhej strany :D
zk24
22.12.10,09:24
Mám va Vás odborníkov otázku. Pri mojej nepozornosti a nešikovnosti som odlúpil roh z umývadla (ideal standatd cube). Neviete mi poradiť ako by sa dal ten odlúpený roh opraviť resp. zakamuflovať aby to nejako nekričalo.


z akeho je to materialu? Pri prerabke kupelne robotnikom padol "hasak" do vanicky v rohovom kute. Odspulilo sa odtial cca 3*3cm. A dokazali to tak zakamuflovat nejakym pripravkom ze ani rukou ani pohladom nenajdem kde to bolo. Keby nam to neukazali ze to spravili, ani by sme nevedeli.

ale tie vanicky su plastove ci ake... umyvadlo bude asi keramika?
mahony1
22.12.10,10:10
Ak je ten odlomeny kusok vcelku a nesklada sa z mnohych malych kuskov, skusil by som disperzne lepidlo na keramiku (biele po vytvrdnuti transparentne). To by malo pomoct.
12spidy
22.12.10,11:49
je to keramické umývadlo a tam neviem čo by bolo dobré dať?
zostali mi s toho nejaké kúsky ale určite nevyplním celý odrazený roh asi tam zostane nejaká medzera a čo s ňou?
Mária.K.
22.12.10,12:10
je to keramické umývadlo a tam neviem čo by bolo dobré dať?
zostali mi s toho nejaké kúsky ale určite nevyplním celý odrazený roh asi tam zostane nejaká medzera a čo s ňou?
Nedá sa to nejako domodelovať sadrou?
mmaarreekk
22.12.10,12:18
jeden z predných alebo zo zadných rohov? - ak by to bol zadný, kamufláž by mohla byť jednoduchšia...
heja3
22.12.10,12:26
Pretože dosť ľudí tu na porade pracuje v kancelárii, tak je potrebné využívať najprv veci, ktoré poznáme.... Zatrieť bielitkom na preklepy (tekuté so štetčekom), skontrolovať celistvosť, po uschnutí pretrieť disperzným - Herk., po uschnutí je priesvitné, bude presvitať bielitko a bude sa lesknúť. Ak nebude šmrncnutá farba no čo už, ak sa nebude páčiť strhnúť dole....a pokračovať podľa iných rád. :cool:
:D
12spidy
22.12.10,15:53
je to spodný predný roh tiahnucí od spodu hore
TomasHC
22.12.10,16:21
Na akrylove vane su opravne sady. Skus sa popytat tam, kde predavaju sanitu.