olybaba
01.01.11,12:47
dobry den, prajem stastlivy novy rok

- pri spomienkach na detstvo, ked mama zbierala ocistenu koru z horkotazko kupenych pomarancov, macala ich tyzden vo vode a varila s cukrom
- mali sme z toho lakotu, ktoru pouzivala aj pri peceni biskupskeho chlebika
- som vymyslela, ze aj ja to skusim
- vyskusala som a vratila som sa do detstva
buchač
01.01.11,13:22
dobry den, prajem stastlivy novy rok

- pri spomienkach na detstvo, ked mama zbierala ocistenu koru z horkotazko kupenych pomarancov, macala ich tyzden vo vode a varila s cukrom
- mali sme z toho lakotu, ktoru pouzivala aj pri peceni biskupskeho chlebika
- som vymyslela, ze aj ja to skusim
- vyskusala som a vratila som sa do detstva

...ďakujem ...už neprosím ...;)

To isté aj u nás doma sa vyrábalo , respektíve na sirup , ktorý sme so sódou píjavali ...

Že prečo si už neprosím ?
No keď si uvedomím , že ako sa v dnešných dňoch postrekov tými rôznymi chemikáliami pomaly zelené citrusy ošetrujú pred vyskladnením a prevozom ...
Ach jo ...
Onehdá som čítal , že po očistení pomaranča alebo mandarínky je potrebné si potom umyť ruky a až následne konzumovať samotný plod ...:rolleyes:
Llívia
01.01.11,13:53
Buchač, ja som zase čítala, že samotné plody treba najskôr umyť, až potom ošúpať a konzumovať. (Včera som sa čosi naumývala, keď som robila ovocného šalátu za kýbel :D:D:D)
Ak sa má kôra použiť na kandizovanie, tak je potrebné pomaranče alebo citróny dobre umyť v teplej vode.
Llívia
01.01.11,13:57
dobry den, prajem stastlivy novy rok

- pri spomienkach na detstvo, ked mama zbierala ocistenu koru z horkotazko kupenych pomarancov, macala ich tyzden vo vode a varila s cukrom
- mali sme z toho lakotu, ktoru pouzivala aj pri peceni biskupskeho chlebika
- som vymyslela, ze aj ja to skusim
- vyskusala som a vratila som sa do detstva
Niečo podobné som už robila. Chutilo :D:) - do koláčov. Zo šupky treba odstrániť aj tú vnútornú bielu časť (tak bolo písané v "mojom" recepte).
olybaba
01.01.11,14:52
- samozrejme, ze citrusove plody sa najprv dobre umyju a potom supaju !
- myslim si, ze je to v dnesnej dobe normalna vec, aj pred x rokmi sme ich umyvali ?!
- je to to iste ako ked sa do zakuskov a jedla struha pomarancova alebo citronova kora
- vnutorna biela vrstva sa odstranuje len z tych plodov, ktrore maju hrubsiu supku a je co odstranovat