pepe843
01.01.11,13:07
Ahojte, má tu niekto možnosť ponúknuť sídlo spoločnosti v BA I, II, III alebo V? Samozrejme, nechcem to zadarmo, ale taktiež nie som ochotný za to platiť 25€ / mesačne, ďakujem.

Ak by náhodou mal niekto takúto možnosť, pošlite súkr. správu.
marjankaj
01.01.11,12:15
Tak do tejto sumy sa asi zmestíš iba zriadením PO BOX schránky na pošte.:eek:
srska
01.01.11,13:14
Tak do tejto sumy sa asi zmestíš iba zriadením PO BOX schránky na pošte.:eek:
V Hornom Výplachu :D
angelik82
01.01.11,13:45
Tak v dnesnej dobe nic nie je zadarmo. Co sa tyka sidla spolocnosti, nie je to len sidlo. Spolocnost to ma zapisane v OR a je to informacia pre kazdeho kto chce s tou spolocnostou "nieco mat.. " ci je to uz danovy subjekt alebo aj nejaky potencionalny klient. A samozrejme je to posta, ktora chodi na sidlo spolocnosti, aj s nou treba nieco doriesit. Kto ponuka tych 25 € tak to ber lebo neverim, ze najdes nieco lacnejsie a ak ano tak si dopredu treba zistit co vsetko resp. nevsetko zahrna :)). Cenou idu sluzby dole.

Vsetkym zelam PF 2011 :))
camozzi
01.01.11,14:04
Tak v dnesnej dobe nic nie je zadarmo. Co sa tyka sidla spolocnosti, nie je to len sidlo. Spolocnost to ma zapisane v OR a je to informacia pre kazdeho kto chce s tou spolocnostou "nieco mat.. " ci je to uz danovy subjekt alebo aj nejaky potencionalny klient. A samozrejme je to posta, ktora chodi na sidlo spolocnosti, aj s nou treba nieco doriesit. Kto ponuka tych 25 € tak to ber lebo neverim, ze najdes nieco lacnejsie a ak ano tak si dopredu treba zistit co vsetko resp. nevsetko zahrna :)). Cenou idu sluzby dole.

Vsetkym zelam PF 2011 :))
V cene 25€ zrejme este nie je zapocitane avizo o prijatej poste, preposielanie posty a ostatna administrativa spojena so sidlom.
Z PO BOXu sidlo nespravis. Ak by si ale chcel PO BOX, tak stoji to 4€/mesacne, objednava sa stvrtrocne na tvojej dodacej poste.
angelik82
01.01.11,14:30
presne to som chcela povedat, cenou idu sluzby dole a za 25 € tam fakt nic nieje. predpoklam.
Marek Mahdal
01.01.11,14:31
Tak v dnesnej dobe nic nie je zadarmo.

Vsetkym zelam PF 2011 :))

Bola niekedy doba, ked boli veci zadarmo? Ze som vtedy nezil :-D no flame, peace :)
marjankaj
01.01.11,18:55
Iste nájde záujemcov. Najmä ak z tých 25 € budú musieť platiť do zdravotnej poisťovne 46,06 € mesačne:eek:
Stefan2005
01.01.11,19:36
...Najmä ak z tých 25 € budú musieť platiť do zdravotnej poisťovne 46,06 € mesačne...

asi ešte sviatkujem, lebo nechápem spôsob tohoto výpočtu :)
Ice dive
01.01.11,19:43
asi ešte sviatkujem, lebo nechápem spôsob tohoto výpočtu :)
46,06 € je minimálny odvod do zdravotnej poisťovne, ktorý bude musieť platiť každý kto bude mať akýkoľvek príjem z nejakej činnosti...
Stefan2005
01.01.11,20:22
46,06 € je minimálny odvod do zdravotnej poisťovne, ktorý bude musieť platiť každý kto bude mať akýkoľvek príjem z nejakej činnosti...

mimotemy opýtam sa: babka má príjem 9 € za rok - z prenájmu pôdy družstvu - bude musieť platiť 46,06 € mesačne :confused:?
marjankaj
01.01.11,21:47
asi ešte sviatkujem, lebo nechápem spôsob tohoto výpočtu :)

Štefan ani ja to nechápem. Ešte som nečítal nový zákon.
Písalo sa o tom tu.
http://www.porada.sk/1588050-post58.html
MatoB
01.01.11,22:21
mimotemy opýtam sa: babka má príjem 9 € za rok - z prenájmu pôdy družstvu - bude musieť platiť 46,06 € mesačne :confused:?

No ak tu zdravotnu za nu plati stat (dochodkyna) alebo zamestnavatel (tpp) tak logicky asi nie... :eek:
Ice dive
01.01.11,22:36
mimotemy opýtam sa: babka má príjem 9 € za rok - z prenájmu pôdy družstvu - bude musieť platiť 46,06 € mesačne :confused:?
no prenájom pôdy je z toho vyňatý... babka sa nemusi registrovať ani na DU, ale ak by mala babka prijem 9 € z prenajmu jednej izby... tak sa musí registrovať ako prenajímateľ a zdravotný odvod si bude musieť zaplatiť...´= babka bude podnikateľka:-(
angelik82
06.01.11,23:04
46,06 € je minimálny odvod do zdravotnej poisťovne, ktorý bude musieť platiť každý kto bude mať akýkoľvek príjem z nejakej činnosti...

tak inzerat sa tykal pravdepodobne spolocnosti, ktore ponukaju sidlo...a nie toho kto si chce nechat na svoje bydlisko sidlo (to urobit ani nemoze)
takze tam ziadne odvody nie su..